Game of Khans Aşk Mektubu nereden alınır ?

Game of Khans Aşk Mektubu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game of Khans Aşk Mektubu nereden alınır ?

Game of Khans, size Moğol İmparatorluğu’nun Büyük Hanı olma imkanı sunan bir simülasyon oyunudur! Olağanüstü savaşçılar, harika grafikler ve ilgi çekici bir seneryo ile Game of Khans Aşk Mektubu, oyuncuların bir Moğol hükümdarının efsanevi hayatını yaşamanızı sağlar! Bu oyunda, Moğol İmparatorluğu’nun öncüsü olarak hareket edecek, bulunduğunuz bölgelerde çok kültürlülüğün farkındalığını keşfedecek, halkının desteğini alacak ve nihayet tüm Avrasya kıtasının sultanı olacaksınız.

Game of Khans Hile Hakkında

internette en çok merak edilen ve google arama motorunda aratılan sözcüklerden biri olan Aşk Mektubu ile ilgili bilgilendirme bulunacağım.

Aşk Mektubu Hakkında

Aşk Mektubunu kullanarak Cariyenizi özel olarak ziyaret edebilirsiniz. Özel Ziyaret Cariyenin hem samimiyetini hem de tecrübesini arttırır bu yöntemle varis doğurma şansı daha yüksektir. Aşk mektubunuz yok ise oyun sizden bunun için 1000 elmas isteyecektir. Eğer Aşk Mektubunuz var ise bunu ücretsiz bu mektup sayesinde yapabilirsiniz. Aşk mektubu nasıl bir şey merak ediyorsanız aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz. Çantanızda var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Aşk Mektubu Nerde bulunur?

Oyun Aşk Mektubunu markette yada oyunun başka bir yerde satmıyor. Bunu sadece özel aktivitelerden alabilirsiniz. Game Of Khans Samimiyet Etkinliği, Arena Etkinliği, Cariye Tecrübesi Etkinliğinden alabilirsiniz. Oyunun Apk Hileli Dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. İndirmek için Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Game of Khans Cariye Hediyeleri Hakkında

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478