GTA 5 Marketler nerede 2022

GTA 5 Marketler nerede
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 Marketler nerede 2022

GTA 5 Marketler nerede yazımızda paylaştık. GTA 5 oyununda paranız olmadığı zamanlarda para kaynakları olarak marketleri soymak çok karlı bir iştir. Bugün internette market yerleri diye aradığınız zaman sağlıklı bilgilere ulaşamadığınızı biliyorum. Şimdi Sizlere GTA 5 Market yerlerinin nerde oldukları hakkında bilgi vereceğim.

GTA 5 Oyununda Market Çeşitleri

GTA 5 oyununda marketlerin arasından çok fazla farklılık olduğunu söyleyebiliriz. Yatırım maksatlı 24/7 marketlerinden birini soyup o marketten haftalık olarak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Oyunda, çok fazla ihtiyacınız olan nakit para ihtiyacınız varsa eğer oyunun en kalabalık sokaklarındaki 24/7 marketini veya benzin istasyonlarında yer alan çok güzel marketler var onları soymanızı tavsiye ederim.

GTA 5 Market Haritası Hakkında

Oyunda yalnızca 24/7 marketleri bulunmamaktadır. Farklılık açısından grosmarket şirketlerine ve benzin istasyonda bulunan marketlere de bakabilirsiniz.

Şimdi, GTA 5 market yerlerinin nerede olduğunu paylaşalım.

GTA 5 Market Yerleri Nereler?

GTA 5’de çok acil bir ihtiyacınızı karşılamak için marketlere baktıysanız, o anda bulamayabilirsiniz.

Fakat, internette de konuyla alakalı geniş yazılar bulunmadığından bahsetmiştik. Sizin için GTA 5 market yerlerini yazımızda paylaştık;

Süpermarket-Konum: Senora Free Way, Mount Chiliad- Bu dükkanda iki adet kasa bulunmaktadır ve her kasada 950 dolar gibi bir para var.
Limited LT Gasoline-Konum: Grapeseed, Main Street- Bu dükkanda bulunan iki adet kasa var ve bu kasaların her ikisinde de 500 dolar vardır.
24/7 Supermarket-Konum: Niland Avenue, Sandy Shores- Bu dükkanda da iki kasa bulunuyor ve alacağınız toplam para 200 Dolar civarında. Polisler bu bölgeye geç gelmektedir Bu size fayda sağlayabilir.
24/7 Supermarket-Konum: Senora Free Way, Grand Senora Desert- Bu dükkanda iki kasa ve toplam 600 dolar bulunuyor.
Scoops Liquor Banrn-Konum: Route 68, Grand Senora Desert- Bu benzin istasyonunda sadece bir kasa var ve toplam para 350 Dolar miktarında.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Game of Khans Aşk Mektubu nereden alınır ?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478