Game Of Khans mod apk ile oyunun apk dosyasını telefonunuza indirip oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz. Oyun ile ilgili daha fazlası burda.
Game OF Khans Hile

Game Of Khans Apk Mod İndir Son Sürüm

Game Of Khans mod apk ile oyunun apk dosyasını telefonunuza indirip oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz. Oyun ile ilgili daha fazlası burda.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Game Of Khans Apk Mod İndir Son Sürüm

Tüm bozkırları fetheden Büyük Han olacaksın!
Game of Khans, size Moğol İmparatorluğu’nun Büyük Hanı olma şansı veren bir simülasyon RPG’sidir! Olağanüstü karakterler, mükemmel grafikler ve ilgi çekici bir hikaye ile Game Of Khans mod apk, oyuncuların bir Moğol hükümdarının efsanevi hayatını deneyimlemelerini sağlar! Bu oyunda Moğol İmparatorluğu’nun öncüsü olarak hareket edecek, çeşitli bölgelerde çok kültürlülüğün cazibesini keşfedecek, halkının desteğini kazanacak ve nihayet tüm Avrasya kıtasının hükümdarı olacaksınız.

Game Of Khans Hile Apk Hakkında

İnsanlık tarihinin en efsanevi imparatorluğu olan Moğol İmparatorluğu, Game Of Khans mod apk gizemlerini burada ortaya çıkarmak üzere.

Game Of Khans Oyun özellikleri

Game of Khans Hediye kodu Güncel

Game of Khans Hediye kodu Hakkında Game of Khans oyunu Game Of Sultans oyunundan sonra çıkan ve aynı firma sahipleri tarafından yapılan...

Yönetim: Bir Hanın Efsanevi Yaşamını Deneyimleyin

Bir Han olacak ve stratejilerinizi devlet işlerini idare etmek, farklı güçleri dengelemek, ülkenizi zenginleştirmek, askeri gücünüzü güçlendirmek ve en güçlü imparatorluğu inşa etmek için kullanacaksınız!

Fetih: İmparatorluğunuzun Sınırlarını Genişletin

Farklı kabileleri ele geçirmek için dünyayı fethedeceksiniz ve onları daha fazla haraç ödeyecek şekilde geliştireceksiniz, bu da game of khans apk daha büyük ve daha güçlü hale getirmenin bir yoludur!

Game of Khans Aşk Mektubu nereden alınır ?

Game of Khans Hile Hakkında Game of Khans, size Moğol İmparatorluğu’nun Büyük Hanı olma imkanı sunan bir simülasyon oyunudur! Olağanüstü savaşçılar, harika...

Hoş geldiniz, BÜYÜK HAN!

– Geniş yeşil bozkırın kabilelerini keşfedin.
– Yakışıklı şeflerinin güvenini kazanın.
– Güzel kızlarına aşık olun.Game Of Khans Hile

Tezila, ölümcül şekilde yaralanan babası Targai’yi tekrar sağlığına kavuşturduğunda Taskala’da ünlü bir şifacı olmuştur. Nazik Şevkatli ve şaşırtıc derecede güzeldir, ancak kendi üzüntülerini hep gizler. Her zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendi dertlerinden daha öncelikli görür.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilenin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur buradaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Game Of Khans Apk Mod Son Sürüm indir

Oyunun mod apk versiyonunu konu başındaki linkten indirebilirsiniz

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478