Free Fire Skyler Kimdir?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Free Fire Skyler Kimdir?

OB26 güncellemesi ve Cobra projesi ile Skyler Free Fire’da olacak. Ekip üyeleri, MAG-7 av tüfeği ve daha fazlası için yeni bir Revive sistemimiz de olacak. Ancak tüm reflektörlerin ışıkları yeni karakterde olduğu için bu yazı ona ithaf edilecektir. Skyler, Vietnamlı ünlü müzik sanatçısı Son Tung M-TP’ye dayanmaktadır. Oyun içi açıklaması Skyler’ın bir CEO ve bir süperstar olduğunu söylüyor.


Free Fire Skyler Yetenekleri

Skyler, Riptide Rhythm adlı aktif bir yetenekle birlikte gelir. Bu yetenek sonik dalgaları serbest bırakır. Bu dalgalar, belirli bir mesafeye kadar 5 Gloo Duvara kadar hasar verir. Skyler’ın pasif yeteneği, oyuncu tarafından yerleştirilen her Gloo Wall için HP kurtarmayı artırır. Oyuncular, Skyler’ı altıncı seviyeye kadar yükseltebilecekler. Her seviye, karakterin yeteneklerini geliştirecek. Yükseltme seviyeleri, Riptide Rythmn yeteneğinin menzilini artırırken kesinti süresini azaltır.

Free Fire Skyler Nasıl Elde Edilir?

Maalesef, Skyler henüz oyunculara açık değil. Garena, oyuncunun kullanıcılara ne zaman sunulacağını henüz açıklamadı. Oyunda yeni karakteri satın almak 499 veya 599 elmasa mal olacaktır. Garena’nın karakteri Faded Wheel çekilişi veya benzeri etkinlikler aracılığıyla kullanıma sunması da mümkündür.

Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği

Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği Sonunda Free Fire’ın Sevgililer Günü için planladıkları ortaya çıktı. Öyle görünüyor ki Garena, OB26 Project Cobra güncellemesinin...

Free Fire Skyler Strateji İpuçları

Skyler’ın yetenekleri onu agresif oyuncular için uygun hale getirebilir. Oyuncular, Gloo Walls arkasında saklanan zayıf oyuncuları alt ederken düşman oyunculara hücum edebilirler. Skyler’ı Duo veya Squad gibi takım modlarında kullanmak daha iyi bir seçenek olabilir. Skyler’ın karakteri ilerledikçe, takım arkadaşları koruma ateşi sağlayabilecek ve Gloo Duvarları yok edildikten sonra açıkta kalan oyuncuları çıkarabilecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite’da Çikolata Kutuları Nerede Bulunur?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478