e
sv

Fortnite’da Çikolata Kutuları Nerede Bulunur?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’da Çikolata Kutuları Nerede Bulunur?

Epic Games’in bu hafta için hazırladığı zorluklardan biri, Sevgililer Günü kutlamasına hazırlık olarak Fortnite Çikolata Kutuları bulmak. Epic Games’in hit Battle Royale Fortnite’ı Sevgililer Günü’nü çılgın kalpler turnuvası ve oyuncuların romantik tatile dayalı çeşitli görevleri tamamlamalarını gerektiren temalı bir haftalık görevlerle kutluyor. Bunları bitirmek için yalnızca 18 Şubat 2021 Perşembe gününe kadar vaktiniz olacak, ancak Savaş Biletinizin seviyesini yükseltmek ve eksik kostümlerinizi veya kozmetik ürünlerinizi açmak için size bol miktarda XP verecekleri için kesinlikle hepsini tamamlamaya değer.

Bu zorluklardan biri, Fortnite’de üç ayrı konumda çikolata kutuları bulmayı gerektirir ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız uzun zaman alabilir. Aşağıda, her bir kutunun içerdiği binaları işaretleyen her İÇN için haritalar bulacaksınız.


Çikolata Kutularının Fortnite şehrindeki Konumu

Zorluğun adından da anlaşılacağı gibi, 11. Hafta boyunca çikolata kutuları toplamak için ziyaret edebileceğiniz üç POI var: Pleasant Park, Holly Hedges ve Retail Row. Her lokasyonda iki kutu çikolata var. Sadece bir eşya bulmanızı gerektiren Grimbles Love Potion’u toplamak için 11. hafta mücadelesinin aksine, bu görev için üç eşya bulmanız gerekecek. Bu, en az iki farklı POI’yi ziyaret etmek anlamına gelir. Neyse ki, bu Fortnite meydan okumasını hemen işaretleyebilmeniz için, her bir çikolata kutusunun tam konumu işaretlenmiş üç İÇN için haritalarımız var.

Fortnite’deki Çikolata Kutusu Lokasyonları: Hoş Park

Pleasant Park’taki ilk çikolata kutusu, POI’nin güneydoğu kesimindeki uzun, ince mavi binada bulunabilir. En üst kattaki yatak odasında, yatağın yanındaki şifonyerin üzerine bırakılmıştır. Bir sonraki çikolata kutusunu almak için Pleasant Park’ın batısındaki sarı eve gitmek isteyeceksiniz. Bu alt kattaki oturma odasında, ön pencerenin yanındaki bir masanın üzerinde yer almaktadır.

Fortnite’deki Çikolata Kutusu Yerleri: Holly Hedges

Holly Hedges’teki ilk çikolata kutusu, POI’nin kuzeyindeki açık bahçe alanındaki bir bankta bırakıldı. Burada bir Noel ağacı ve birkaç sandık olduğu için Fortnite kış etkinliği sırasında bu bölgeyi ziyaret etmiş olabilirsiniz. Daha sonra, Holly Hedges’in güneydoğusundaki Holly Hedges’in üç katlı serasını ziyaret etmeniz gerekecek. Burada bulunan çikolata kutusu, zemin kattaki yemek masasında bulunabilir.

Fortnite ile hangi Android cihazlar uyumludur?

Fornite ile Uyumlu Android Telefonlar Fornite ile Uyumlu telefonlar aşağıdadır: Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8 +, S9 /...

Fortnite’deki çikolata kutusu konumları: Retail Row

Retail Row’daki ilk çikolata kutusu, POI’nin kuzey tarafındaki süpermarkette bulunur. Binanın önünden girin ve onu bir kutunun yanındaki süpermarket kasalarından birinde dinlenirken bulacaksınız. İkinci çikolata kutusunu POI’nin güneyindeki bir evde Retail Row’da bulabilirsiniz. Aradığınız eşya üst kattaki yatak odasında bir yatağa yerleştirilmiştir.

Üç kutu çikolata toplayın ve 20.000 XP ile ödüllendirileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478