PUBG Mobile 2 New State Android Ve iOS indir

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile 2 New State Android Ve iOS indir

PUBG New State hem iOS hem de Android için duyuruldu. Oyun artık ön kayıt için kullanılabilir. Geliştiriciler tarafından kurulan özel bir web sitesine sahip oyun için zaten resmi bir fragmanımız var. Yeni Durum, 2051’de geçiyor ve fragman, oyuna dahil edilmiş savaş kalkanları ve dronlar gibi cihazlarla yakın gelecekteki silahları gösteriyor. Fragmana bakıldığında PUBG Mobile 2 İndir, Apex Legends ve Call of Duty: Black Ops 3’ün fütüristik savaş mekaniği arasında bir karışıklık gibi görünüyor.

Şu anda oyun, geliştirmenin ilk aşamalarında görünüyor. Bununla birlikte, PUBG’ye yönelik fütüristik hızlı tempolu yaklaşımın Apex Legend’in Mobil Platformlarda piyasaya çıkması nedeniyle olduğunu önceden varsayabiliriz. Bu nedenle, Tencent’in uzayda egemenlik kurmaya çalışması ve rekabet etmesi sadece mantıklı. Ayrıca oyuncular, Apex Legend’in karmaşık bağlantı mekaniğine çok tanıdık gelen silahlarını modifiye edecek ve değiştirecek.

PUBG New State Yeni Haritalar

New State, Tencent tarafından geliştirilen üçüncü Battle Royale oyunudur. Tamamen yeni bir formülün ardından, oyunun fütüristik havası kesinlikle potansiyel bir mobil FPS oyuncusunu çekecektir. Dahası, oyunun geliştirilmesinde kullanılan yeni bir Motor ile PUBG Studio, “mobil oyunların sınırlarını zorlayan ultra gerçekçi grafikler” vaatlerinde bulundu.

Oyun 2021’in ilerleyen günlerinde Android ve iOS’ta çıkacak olsa da, Alpha testlerinin yakında başlaması bekleniyor. İşte PUBG Mobile tarafından yayınlanan oyunun resmi fragmanı.

Fragmanda görüldüğü gibi oyun, selefine göre çok daha hızlı tempolu görünüyor. Dahası, yeni eklentiler ve daha hızlı araçlarla oyunun daha hızlı ilerlemesini bekleyebiliriz. Şu anda söylentiler, sınıf temelli becerilerin de eklenebileceğini belirtiyor. Oyun piyasaya sürülmeye yaklaştıkça daha fazlasını öğreneceğiz.

PUBG New State Alpha APK ve OBB İndir

PUBG New State APK ve OBB İndir Tencent, birkaç bölgede PUBG New State‘i resmi olarak duyurdu ve tamamen ücretsiz olarak indirmeniz için...

PUBG New State’e Nasıl Ön Kayıt Yapılır?

Şu anda, oyun için ön kayıt resmi web siteleri üzerinden yapılabilir. İşte izlemeniz gereken tüm adımlar:

Ön Kayıt Ödülleri

Ön kayıt yaptıran oyuncular, sınırlı bir araç görünümüne kalıcı olarak erişim kazanır. Bu bonusu, resmi sürümden hemen önce istediğiniz zaman alabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Free Fire Skyler Kimdir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478