Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği

Sonunda Free Fire’ın Sevgililer Günü için planladıkları ortaya çıktı. Öyle görünüyor ki Garena, OB26 Project Cobra güncellemesinin yayınlanmasından sonra bu hafta Free Fire Sevgililer Günü Etkinliği hayranları için çok şey bekliyor. Bu, yeni bir Faded Wheel, yeni bir kuluçka makinesi ve popüler bir oyun modunun geri dönüşünü içerir. Ayrıca ‘Aşk Akışı’ adında yeni bir meydan okuma var. İşte oyuncuların bu hafta bekleyebileceği her şeyin ayrıntılı bir dökümü.


Garena Free Fire Faded Wheel: Missy Sweetheart Paketi – 9-15 Şubat

Bu haftanın Faded Wheel hediyesi Missy Sweetheart paketi. Paket Missy Sweet kalp kostümünün tüm parçalarını içerir, buna maske, şovlar, pantolonlar ve daha fazlası dahildir. Paket ayrıca Sevgililer Günü haftasının genel temasıyla uyumludur.

 • Kazanmak İçin Paylaş: Prenses Pembe Paketi – 10-18 Şubat
 • Kazanmak için Paylaş etkinliği, kullanıcılara özel kod sağlar.

Harika fiyatı alabilmek için bu kod diğer oyuncularla paylaşılmalıdır. İşleri kolaylaştırmak için Garena, resmi web sitesi Reddit’te oyuncuların başkalarıyla kod alışverişinde bulunabilecekleri mega bir başlık oluşturacak.

Love Flows Etkinliği – 14 Şubat

Love Flows etkinliği Sevgililer Günü’nde yapılacak. Etkinlik sırasında Garena, Free Fire’da bir dizi mücadele düzenleyecek. Beast Arm kıyafeti, Duo Kartlar ve daha fazlası gibi ödüller kazanmak için bu görevler tamamlanabilir. Mücadeleler, maçları bitirmeye ve oyuncunun Duo partneri ile oynamaya dayanır.

Soğuk Çelik Modu: 12 Şubat – 14 Şubat

Cold Steel modu Garena Free Fire’a geri dönüyor. Hatırlamak gerekirse, etkinlik oyuncuları birbirine düşürür, ancak yalnızca bıçaklar herkesin kullanımına açıktır. O zaman oyuncular atışlarını saymak zorunda kalacaklar. Buna ek olarak, Garena’nın Sevgililer Günü için planladığı birkaç başka etkinlik ve hediye de var.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Albay Ruffs Nasıl Ücretsiz Alınır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478