Albay Ruffs Nasıl Ücretsiz Alınır

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Albay Ruffs Nasıl Ücretsiz Alınır

Yeni sezon Brawl hemen köşeyi dönünce ve birçok kişi yeni oyun içi içeriği hemen görmeyi dört gözle bekliyor. Yeni sezonun gelmesiyle birlikte beklendiği gibi, Brawl karakterlerinin saflarına ulaşacak yeni bir kavgacı kromatiğine sahip olacağız. Beşinci Brawler kromatiğinin gelişini henüz görmediğimiz için bu aynı zamanda önemli bir kilometre taşıdır. Bu yüzden onu nasıl elde edeceğimizi bilmemiz önemlidir. Brawlers Chromatics’i bulmak biraz zor ama bu, elde etmenin imkansız olduğu anlamına gelmiyor. Bu yüzden size Albay Ruffs Nasıl Ücretsiz Alınır ele geçirme yöntemlerini anlatacağız.


Ruff elde etme yöntemleri

El Colonel Ruff, oyunun tüm kavgacılarında olduğu gibi iki yöntemle elde edilebilir.

Brawl Pass’ta Albay Ruffs’u nasıl edinebilirim?

Hepimiz biliyoruz ki Brawl pasaportu, yavaş yavaş açabileceğimiz bir gizem kutusu. Ancak, Brawl pasaportunun ana ödüllerini almak için onu satın almamız gerekecek. Ancak dikkat edin, bilmeyenler için Brawl pasaportunu ücretsiz elde etmenin bir yöntemi vardır. Süreç uzun ama işe yarıyor. Devam etmekte olan sezonun ödüllerini kaydetmemiz ve gelecek tüm mücevherleri toplamamızdan oluşur. Bunu yaptığımızda Brawl Free geçişini satın alabilir ve böylece Albay Ruff’u alabiliriz.

Nulls Brawl Maisie ve Hank Apk İndir Elmas Hileli Son Sürüm

Nulls Brawl Maisie ve Hank Apk İndir Elmas Hileli Son Sürüm Boş kavga güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar Rumble...

Kutularda Albay Ruffs’u nasıl edinebilirim?

Tüm kavgacıların oyun içinde kutu kavgacıları kullanılarak elde edilmesi mümkündür. Elbette hepimiz insanların bunu kutularla yapmaya çalışırken biraz ödevleri olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni, kavgacıların kromatik olmalarının çok düşük bir oluşum oranına sahip olmasıdır. Efsanevi dövüşçülerle karşılaştırılabilir (yaklaşık% 0,014). Ancak para harcamak zorunda değiliz ve en iyisi, eğer şanslıysak, çabucak alacağımız bir ödül. Yani biliyorsunuz, bunlar Albay Ruffs’a para harcamadan ulaşmanın yöntemleri.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478