Fortnite’ın Loki Crew Skin’i Bu Hafta Çıkıyor

Fortnite Loki Crew
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ağır alaylardan sonra, Fortnite Loki Crew nihayet 1 Temmuz’da Fortnite’a geliyor – en azından Fornite Mürettebat Üyeleri için. Marvel’in şeytani derecede çekici Mischief Tanrısı Loki‘ye dayanan oynanabilir bir cilt, Fortnite Friday için, Disney+’daki küçük ekran maceraları için tam zamanında alay edildi.Epic Games’e göre, daha önce ima edilen Loki Fortnite görünümü, Fortnite Crew üyeleri için Temmuz Fortnite Crew Pack’in bir parçası olarak 30 Haziran’da 17:00 PDT / 20:00 EDT’de yayınlanacak. Bu paket Loki Laufeyson Kıyafeti, eşleşen Loki’s Cape Back Bling, Loki’s Scepter Pickaxe ve Chitauri Chariot Glider’dan oluşuyor ve bunların tümü Asgardlı prensin 2012’nin The Avengers’ındaki kötü dönüşünden alınmıştır. Fortnite Youtube kanalına yeni Loki içeriği için bir fragman da yayınlandı.

Marvel karakterleri, Fortnite‘a çok popüler eklemeler olma eğilimindedir ve yaklaşan Loki dış görünümü harika görünüyor ve Yaramazlık Tanrısı’nı zirvesinde yakalıyor. Yeni Temmuz Fortnite Mürettebat Paketi 30 Haziran’da yayına girdiğinde, Fortnite Mürettebat üyeleri görkemli bir amaç için yüklenecek.

Fortnite: Harry Kane ve Marco Reus Kostümleri Nasıl Elde Edilir

Fortnite: Harry Kane ve Marco Reus Kostümleri Nasıl Elde Edilir Fortnite 7. sezona yeni bir simge serisi seti geliyor. Bu kılavuz, oyunculara...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478