Fortnite Sezon 7’de Silahlar Nasıl Yükseltilir

Fortnite Sezon 7 Silah yükseltme
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Sezon 7’de Silahlar Nasıl Yükseltilir

Yükseltme bankları Fortnite Sezon 7‘de geri dönüyor ve oyuncular bunları bazı Altın Külçeler karşılığında herhangi bir silaha bir seviye nadirlik eklemek için kullanabilirler. Fortnite Season 7, birkaç yeni mekaniği tanıttı ve bir süredir oyunda görünmeyen popüler özellikleri geri getirdi. Fortnite‘ın son birkaç sezonunda, oyuncular silahlarını yalnızca haritadaki çeşitli NPC‘lerden Altın Külçeler için yükseltmeler satın alarak veya Sezon 6’da uygulanan zanaat sisteminden satın alarak yükseltebilirlerdi. başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz silahlar, ancak nadir bir yükseltme yapmak istiyorlarsa bir yükseltme tezgahı bulmaları gerekecek. Fortnite Sezon 7 Silah yükseltme ile ilgili bilgiler yazımızda.

Önceki Fortnite sezonlarında oyuncuların silahlarını yükseltmek için yapı malzemeleri kullanmaları gerekiyordu. Sezon 7’de, yükseltmelerini yapmak için Altın Külçeleri harcamaları gerekecek. Yükseltme sıraları, oyuncuların silahlarının nadirliğini ve buna bağlı olarak gücünü, Common’dan Legendary‘ye her seferinde tek bir seviye artırmalarına olanak tanır. Oyuncular ayrıca, üretim menüsünde ona Somun ve Cıvata ekleyerek mevcut bir silahı önceki sezonlardan bu silahın bir versiyonuna dönüştürebilirler. Bu yükseltmeler benzersizdir, çünkü ortaya çıkan silahlar adada doğal olarak görünmez. Fortnite Sezon 7’de silahları nasıl yükselteceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Fortnite Sezon 7’de Silah Yükseltmeleri Nasıl Satın Alınır

Fortnite Sezon 7′de bir silah yükseltmesi satın almak için oyuncuların adada bir yerde bir yükseltme tezgahı bulmaları gerekecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi, oyuncular haritadaki hemen hemen her yerde bir yükseltme tezgahı bulabilmelidir. Yükseltme tezgahlarının şu anda aşağıdaki konumlarda ortaya çıktığı bilinmektedir:

Yükseltme tezgahları tipik olarak binaların içinde bulunur, bu nedenle oyuncular bir tane bulmakta zorlanıyorsa, İÇN’ye iç mekana gitmelidirler. Bir silahı yükseltmek için oyuncuların silahı kuşanmış olmaları gerekir. Ardından, yükseltme tezgahına yaklaşmalı ve etkileşimde bulunmalıdırlar. Yalnızca kuşanılan silah yükseltilecek ve oyuncular önceki sezonlarda olduğu gibi beklemek zorunda kalmadan silahlarını anında alacaklar. Satın alınan silah yükseltmeleri, silahın nadirliğini tek bir seviye artırır. Her seviye giderek daha fazla Altın Külçeye mal olur. Silah yükseltmeleri oyunculara aşağıdakilere mal olacak:

 • Yaygın Olmayan Nadirlik: 200 Altın Külçe
 • Nadir – Nadirlik: 300 Altın Külçe
 • Nadir – Destansı Nadirlik: 400 Altın Külçe
 • Destansı ila Efsanevi Nadirlik: 500 Altın Külçe

Oyuncular, NPC görevlerini tamamlayarak Altın Külçe kazanmak ve en kritik anlarda yükseltme yapmak için saklamak isteyeceklerdir. Yaygın veya Sıradışı silahlar adada bulunan en bol silahlar olduğundan, oyuncular Altın Külçelerini Nadir veya daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için saklamak isteyebilir.

Fortnite Sezon 7’de Silah Yükseltmeleri Nasıl Yapılır

Üretim sistemi hala Fortnite Sezon 7’nin bir parçası ve oyuncular, silahları önceki sezondan başka bir şekilde elde edilemeyen bir varyanta yükseltmek için kullanabilirler. 6. Sezonda, oyuncuların crafting sistemini kullanmak için Animal Bones veya Mechanical Parts toplaması gerekiyordu. Sezon 7’de bunların yerini Somunlar ve Cıvatalar aldı.

Somunlar ve Cıvatalar Fortnite‘ta Yer Ganimetleri, düşman damlaları veya Kırmızı Araç Kutularında ganimet olarak bulunabilir. UFO’ları vurarak ve Rick Sanchez ile konuşarak da bulunabilirler. Oyuncular, doğal olarak ganimet veya düşman damlası olarak görünmeyen, önceki sezonlardan tanıdık bir silah oluşturmak için üretim menüsündeki herhangi bir silahla Somun ve Cıvataları birleştirebilir. Oyuncular aşağıdaki silahları üretebilir:

Fortnite, Sezon 7 Battle Pass’a Süpermen ve Rick Sanchez Görünümleri Ekliyor

Fortnite, Sezon 7 Battle Pass’a Süpermen ve Rick Sanchez Görünümleri Ekliyor Fortnite’ın en son DLC görünümleri, yeni konuk karakterleri Superman ve Rick...

Burst Assault Rifle: Somunları ve Cıvataları herhangi bir Taarruz Tüfeği ile birleştirin
Rapid Fire SMG: Somunları ve Cıvataları herhangi bir SMG ile birleştirin
Lever Action Av Tüfeği: Somunları ve Cıvataları herhangi bir Av Tüfeği ile birleştirin

Tam olarak yükseltmeler olmasa da, Burst Assault Rifle, Rapid Fire SMG ve Lever Action Shotgun gibi tanıdık silahlar üretmek, oyunculara maç sırasında yine de avantaj sağlayabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Burning Crusade Classic: Heroic Auchindoun’un Kilidini Nasıl Açılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478