Fortnite: Rift Tur Şemsiyesi Nasıl Alınır?

Fortnite Şemşiye
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Rift Tur Şemsiyesi Nasıl Alınır?

Ariana Grande, yaklaşan Rift Tour ile Fortnite’ta oyun içi performans sergileyen sanatçıların büyüyen listesine katılıyor ve izleyen hayranlar etkinliği anmak için ücretsiz bir Rift Tour Umbrella alabiliyor. Rift Turu, 6 Ağustos – 8 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında üç gün boyunca beş gösteri sunan sürükleyici bir Fortnite konseri deneyimidir. Her gösteri belirli sunucularda gerçekleşecek ve oyuncular sunucu ulaşmadan katılabilmelerini sağlamak için erken giriş yapmak isteyebilirler. kapasite. Etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında oyuncular daha küçük Rift Tour zorluklarını tamamlayarak yeni kozmetik ödüllerin kilidini açabilirler. Ancak, Rift Tour’a giriş yapan ve katılan tüm hayranlar otomatik olarak ücretsiz bir Fortnite Şemşiye alacaklar.Kedi kulaklı, kabarık, pembe bir şemsiye planör olan Fortnite Rift Tour Cuddly Cloudcruiser Umbrella, etkinliğe giriş yapan hayranlar için özel bir hediyedir. Bu ödülün kilidini açmanın en zorlu yönü, oyuncuların planlanan zamanlarda doğru sunucularda oturum açabilmelerini sağlamak olacaktır. Oyuncular ayrıca etkinliğe birden fazla kez katılabilir, ancak yalnızca bir Şemsiye alacaklardır. Cuddly Cloudcruiser Umbrella planörünü ücretsiz olarak almak için Fortnite’a ne zaman giriş yapacağınız ve Rift Tour’un bir gösterisine ne zaman katılacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir

Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir Ariana Grande, onu Fortnite’ta savaş otobüsüne götürüyor. Bu kılavuz, oyunculara özel görünümlerini nasıl açabileceklerini gösterecek....

Ariana Grande ile Fortnite Rift Turuna Katıldığınız İçin Ödüller Alın

Fortnite Rift Tour Cuddly Cloudcruiser Umbrella, oyun içi etkinlikler için özel Travis Scott ve Star Wars planörlerine benzer şekilde, Rift Tour gösterilerinin katılımcıları için özel bir ödüldür. Oyuncular beş gösteriden herhangi birine katılabilirler. Rift Tour etkinliğinin saatleri ve sunucuları aşağıda görünmektedir:

6 Ağustos, akşam 6 EST (Kuzey ve Güney Amerika)
7 Ağustos, öğleden sonra 2 EST (Küresel)
8 Ağustos 12:00 EST (Asya ve Okyanusya)
8 Ağustos 10:00 EST (Avrupa ve Orta Doğu)
8 ağustos akşam 6 EST (Kuzey ve Güney Amerika)

Epic Games, oyuncuların sunuculara girebilmelerini sağlamak için gösteri saatinden en az 60 dakika önce giriş yapmalarını önerdi. Ek olarak, Fortnite Ekibine abone olan oyuncular, Umbrella’ya ek olarak Skye up Yüksek Yükleme Ekranı ve Rift Tur Afişini almak için şu andan 9 Ağustos saat 10.00’a (EST) kadar istedikleri zaman giriş yapabilirler. Oyuncuların giriş yapmak dışında tamamlamaları gereken özel bir şey yoktur ve Umbrella ve Fortnite Crew münhasırlarının Locker’larında göründüğünü görmeleri gerekir.

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir Fortnite içinde Ariana Grande konserleri, Fortnite Party Royale adlı modda canlı olarak yapılır. Oyun içinde Party...

8 Ağustos’a kadar oyuncular, Rift Tour’u anan diğer üç ödül kozmetik ürününün kilidini de açabilir. Görevler ve kilidini açtıkları öğeler aşağıda görünür:

Bir Yarık Turu Posteri (1) ile Etkileşime Geçin: Yarık-sterpiece Sprey
Parti UFO’sunun üstüne bir Uzaylı Hologram Pedi kullanın (1): Bulutlu Kitty İfadesi
Rift Tour sekmesinde Tarihi kaydedin ve bir maç oynayın (1): Kozmik Sarılmalar Yükleme Ekranı

Son olarak, oyuncular artık sınırlı bir süre için Fortnite Item Shop’ta Ariana Grande dış görünümü ve kozmetik setinin kilidini açabilirler. Fortnite Simge Serisi kıyafet ve kozmetiklerin bir parçası olarak Travis Scott, Marshmello ve LeBron James’e katılıyor. Yapacak ve toplayacak çok şey olduğundan, hiçbir şeyi kaçırmadıklarından emin olmak isteyen Fortnite hayranları, hafta sonu sürecek etkinlik sırasında birkaç kez oturum açmalıdır. Gösteriyi birden çok kez de izleyebilirler ve set her seferinde farklı olmayacak ve yinelenen Şemsiyeler veya ödüller kazanmayacak olsa da, oyuncuların gösteri sırasında kullandıkları kıyafet ve sargılar deneyimledikleri etkileri değiştirebilir, birkaç kez görmekte fayda var.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite: Sezon 7 Süpermen Ödülleri Nasıl Açılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478