Fortnite: Sezon 7 Süpermen Ödülleri Nasıl Açılır

Fortnite Süpermen Ödülleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Sezon 7 Süpermen Ödülleri Nasıl Açılır

Daha çok Superman olarak bilinen Clark Kent, bu hafta Fortnite’a Sezon 7’nin Gizli Görünümü olarak geliyor ve oyuncuların temel görünümü, stil çeşitleri ve birden fazla kozmetik ürününün kilidini açmak için yeni görevleri tamamlamaları gerekecek. Superman ve görevleri henüz Fortnite’ta yayınlanmadı, ancak 10 Ağustos’ta gerçekleşecek olan 7. Sezonun 9. Haftasında Salı güncellemesinde oyuna ekleneceği tahmin ediliyor. Dataminers ayrıca üç yeni NPC’nin olduğunu buldu. Dirty Docks yakınlarındaki Zırhlı Batman, Weeping Woods’taki Beast Boy ve The Orchard’daki Clark Kent de dahil olmak üzere adaya görev verenler bu sırada gelecek. Bu üç karakterden toplam beş görevi tamamlamak, oyuncuların Fortnite Süpermen Ödülleri kıyafeti ve aksesuarlarının kilidini açmaya başlamasına yardımcı olacak.Fortnite 6. Sezon Neymar Jr. gizli görünüm ve görevlerine benzer şekilde, setteki ilk kozmetiklerin kilidini açmak için oyuncuların tamamlaması gereken toplam 10 görev var. Ardından, oyuncuların kalan öğelerin kilidini açmak için Sezon 7 boyunca bir dizi Epik Görev tamamlaması gerekecek. Fortnite hayranları, her hafta yalnızca yedi Epic Quest yayınlandığından, koleksiyonlarının tamamlanabilmesi için birkaç hafta beklemeye hazır olmalıdır. Fortnite Sezon 7’de Superman görünümünü ve Shadow Superman varyant stilini nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite Sezon 7’de Süpermen Görünümünün Kilidini Açmak için Süpermen Görevlerini Tamamlayın

Fortnite Sezon 7’deki Süpermen görevlerine başlamak için oyuncuların NPC görevlerini tamamlayarak temel Clark Kent görünümünü açmaları gerekecek. Bu görevlerden toplam dokuz tane var ve her biri Zırhlı Batman, Canavar Çocuk veya Clark Kent’ten geliyor. Görevler ve NPC’ler oyunda görünmese ve yayınlandıktan sonra hala değişebilir olsa da, veri madencileri aşağıdaki görevleri ve ilgili ödülleri sızdırdı:

 • Bir oyuncudan hasar alın ve hayatta kalın (Beast Boy)
 • Bir araçta 99 hıza ulaş (Beast Boy)
 • Launchpad kullanın (Zırhlı Batman)
 • Bir Daire Uçur (Zırhlı Batman)
 • Üç Farklı Adlandırılmış Konumu ziyaret edin (Clark Kent)
 • Anneliği veya Uzaylı Biyomu (Clark Kent) ziyaret edin
 • Defeat Aliens (Zırhlı Batman, Beast Boy ve Clark Kent)
 • Beast Boy, Armored Batman veya Clark Kent’teki bu NPC görevlerinden birini tamamlamak, Call to Action İfadesinin kilidini açacaktır. Üç NPC görevini tamamlamak, Süpermen Kalkan Spreyi’nin kilidini açar. Son olarak, NPC görevlerinin beşini tamamlamak, Clark Kent temel görünümünün kilidini açacaktır.

Fortnite Sezon 7’de Clark Kent kıyafetinin kilidini açtıktan sonra, oyuncuların mücadelelerine devam etmek için onu donatmaları gerekecek. Kalan Süpermen görevleri Clark Kent’in kendisinden geliyor ve oyuncuların ödülleri kazanmak için kıyafetleriyle iki aktiviteyi tamamlaması gerekiyor. Bu zorlukların yanı sıra, oyuncuların, özellikle tüm Süpermen kozmetikleri için Gölge tarzı varyantı istiyorlarsa, Sezon 7 boyunca bir dizi Epik Görevi tamamlamaları gerekecek. Diğer yedi Süpermen görevi ve bunları tamamlamak için oyuncuların kazanacağı ödüller şunları içerir:

 • Clark Kent (5): The Daily Planet Back Bling olarak halkaların arasından süzülün
 • Clark Kent (1): Gizli Kimlik Emote, Superman’in Cape Back Bling’i ve Clark Kent (Süpermen) kıyafeti olarak bir Telefon kulübesi kullanın
 • Destansı Görevleri (63) tamamlayın: Kal-El’in Sırt Pelerini Bling
 • Destansı Görevleri (68) tamamlayın: Afiş Simgesi
 • Destansı Görevleri Tamamla (73): The Last Son of Krypton Yükleme Ekranı
 • Destansı Görevleri (78) tamamlayın: Yalnızlık Vurucu Kazması
 • Komple Epik Görevler (84): Clark Kent (Gölge) kıyafeti, Superman’s Cape (Gölge) Back Bling, The Daily Planet (The Late Edition) Back Bling, Solitude Striker (Shadow) ve Kal-El’s Cape (Shadow) Back Bling.

Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir

Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir Ariana Grande, onu Fortnite’ta savaş otobüsüne götürüyor. Bu kılavuz, oyunculara özel görünümlerini nasıl açabileceklerini gösterecek....

Oyuncuların Fortnite Sezon 7’deki Epik Görevlerine ayak uydurduğunu varsayarsak, en erken 12. Haftaya kadar her şeyin kilidini açabilmeleri gerekir. Oyuncular birkaç Destansı Görevi kaçırdıysa, bunları Sezon 7’nin sonuna kadar istedikleri zaman tamamlayabilirler ve onlara Süpermen setindeki her şeyin kilidini açmaları için bolca zaman verir. Oyuncular ayrıca, daha fazla kozmetik ve ödülün kilidini açmak için Epic Quest’lerden Sezon 7 Battle Pass’a yönelik ekstra XP kazanabilir ve bu da onları tamamlamaya değer kılar.

Ariana Grande Rift Tour konseri için bu hafta başlatılan Rift görevlerinin, Epik nadirlik olarak kabul edildiğinden, gerekli Epik Görev sayısına dahil edilmesi de mümkündür. Bununla birlikte, diğer Süpermen Görevleri Destansı nadirlikte görünse de, bunların kalan kozmetiklerin kilidini açmak için gereken sayıya dahil olup olmayacağı belli değil. Oyuncular, ortaya çıktıkça daha fazla duyuru ve bilgi için Epic Games’in ve Fortnite’ın resmi sosyal medyasını takip etmek isteyecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Molla Brawl Apk 50.221 İndir 2023

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478