Fortnite Ekip Üyeliği Ağustos 2021 Başlangıç Tarihi, Fiyat ve Ödüller

Fortnite Ekip Üyeliği
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Ekip Üyeliği Ağustos 2021

Yeni bir ayın başlamasıyla birlikte Fortnite Crew aboneleri, V-Bucks ve başka hiçbir şekilde mevcut olmayan özel bir aylık görünüm ve kozmetik seti içeren en yeni Fortnite Crew Pack’e erişebilir. Ağustos Fortnite Mürettebat Paketi mevcut aboneler için geldi ve Summer Skye görünümünü içeren yeni aboneler için şimdi satın alınabilir. Yaz Skye görünümü, Fortnite orijinal karakteri Skye’ın bir çeşidi olmasının yanı sıra, konsept sanatçısı ve Fortnite hayranı Nollobandz tarafından tasarlandı ve şimdiye kadar Fortnite’a giren tüm diğer hayran yapımı görünümlere atıfta bulundu.

Fortnite Crew, Epic Games’in oyunculara sezonluk Battle Pass’e, her ay Item Shop’taki yeni öğeler için harcayabilecekleri V-Bucks’a ve özel olarak seçilmiş birkaç kozmetik ürününe erişim sağlayan Fortnite aylık abonelik hizmetidir. Fortnite Mürettebatına abonelik, yinelenen bir ödeme gerektirir, bu nedenle oyuncuların kaydolmak istiyorlarsa gerçek para harcamaları gerekir. Genel kozmetik ürünlerinin yanı sıra sadece abonelere özel ödüller sunan Rift Tour konseri sayesinde özellikle bu ay birçok ödül var. Fortnite Mürettebat üyeliği ve Ağustos 2021 ödülleri hakkında bilmeniz gereken her şey burada.Ağustos 2021 Fortnite Ekip Paketine Dahil Olan Her Şey

Oyuncular Fortnite Ekibine abone olduklarında, yalnızca Summer Skye özel görünümünün kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda sete ait diğer kozmetik ürünleri ve abonelikle birlikte her ay geçerli olan ödülleri de alırlar. Oyuncuların Ağustos 2021 için Fortnite Mürettebat Paketi’nde açabileceği her şey aşağıda görünüyor:

 • Summer Skye Kıyafeti, Stormy Skye tarzı varyant
 • Lanetli Kartal Kalkanı Sırt Bling
 • Might of Might Hasat Aracının Epik Kılıcı
 • PSPSPSPS Sarma
 • Cattitude Wrap
 • Öğleden Sonra Görevi Yükleme Ekranı
 • Bölüm 2 Sezon 7 Savaş Bileti veya tek seferlik 950 V-Papel geri ödemesi
 • 1.000 V-Bucks (fatura tarihinde aylık olarak alınır)
 • Rainbow Cloudcruiser Rift Tur Şemsiyesi (5 Ağustos – 9 Ağustos arası)
 • Skye Up Yüksek Yükleme Ekranı (5 Ağustos – 9 Ağustos arası)
 • Rift Tur Afişi (5 Ağustos – 9 Ağustos arası)

Fortnite Mürettebat üyelik ödülleri genellikle her yeni ayın ilk gününde verilir ve Ağustos Mürettebat Paketi 1 Ağustos’ta başlatılır. Mürettebat Paketi’ni almak istiyorlarsa oyuncuların 31 Ağustos 2021’den önce abone olmaları gerekir. Bonus Rift Tour öğelerini almak için 9 Ağustos saat 10:00 EST’den önce abone olmaları ve giriş yapmaları gerekecek.

Fortnite: Rift Tur Şemsiyesi Nasıl Alınır?

Fortnite: Rift Tur Şemsiyesi Nasıl Alınır? Ariana Grande, yaklaşan Rift Tour ile Fortnite’ta oyun içi performans sergileyen sanatçıların büyüyen listesine katılıyor ve...

Summer Skye kıyafeti ikincil bir stil olan Stormy Skye’ı içerir. Temel kıyafet, Cozy, Rapscallion, Boxy, Aura, Pinkie ve Dark Rex dahil olmak üzere daha sonra oyuna eklenen diğer hayran tasarımlarına atıfta bulunuyor. Kıyafet ayrıca Skye’ın imzası olan şapka ile veya şapka olmadan da donatılabilir.

Fortnite Crew üyeliği aylık olarak faturalandırılan 11.99 USD tutarındadır. Oyuncular bu aboneliği Item Shop’tan veya oyun içindeyken Battle Pass sekmesinden satın alabilirler. V-Bucks ve diğer öğelere sık sık para harcayan Fortnite hayranları için aylık abonelik iyi bir anlaşma olabilir. Oyuncular henüz satın almadıysa, Savaş Biletini almanın da iyi bir yoludur.

Oyuncuların Summer Skye görünümüne ve kozmetik ürünlerine erişmek için aboneliği satın almaları ve ardından aylık ücretlerden kaçınmak için bu ay daha sonra iptal etmeleri mümkündür. Abone olurken alınan tüm Fortnite Mürettebat Paketi öğeleri ve V-Papeller sonsuza kadar saklanabilir, bu nedenle bu uygun bir seçenek olabilir ve Sezon 7 Savaş Bileti için geri ödeme almanın iyi bir yolu olabilir. Ancak oyuncular, aboneliklerini iptal etmeyi ve daha sonra Fortnite Crew’a yeniden abone olmayı seçerlerse Battle Pass için bir daha geri ödeme almayacaklarını unutmamalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

2021 PC için en iyi 15 Android Emülatörü

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478