Fortnite: 10 Uzaylı Eseri Nerede Bulunur (7. Sezon)

Fortnite Alien Artifact
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: 10 Uzaylı Eseri Nerede Bulunur (7. Sezon)

Başka bir hafta, Fortnite’ta toplanacak başka bir Uzaylı Eser seti anlamına geliyor. Önümüzdeki Eylül ayında 7. sezonun bitmesiyle, haftalar giderek kısalmaya başlıyor. Oyuncuların Fortnite savaş geçişlerini süreleri dolmadan tamamlamaları için zaman aralığı daralıyor. Rick and Morty’deki Rick Sanchez kaplaması gibi belirli kozmetiklerin kilidi ancak oyuncu battle pass’ın son sayfasına ulaştığında açılabilir. Oyuncular XP aracılığıyla savaş yıldızlarının kilidini açabilirken, oyuncular da kozmetiklerin kilidini hemen hemen istedikleri sırayla açabilir. Bu hafta toplanacak başka bir Fortnite Alien Artifact seti var.

9. Hafta, bu uzaylı istilacılara karşı savaşmaya odaklanan tonlarca zorluk içeriyordu. Buna izinsiz giriş yapanları ortadan kaldırmak, casus botlar kurmak ve onu bir biyo-tarayıcı ile donatmak için bir uzaylı biyomunu kırmak da dahildi. Fortnite’ın hikayesi oyunun geri kalanından nispeten kopuk kalsa da, zorlukların merkezinde yer alıyorlar. Uzaylı Eserleri, 1 hariç neredeyse her hafta mücadelenin bir parçası oldu ve 10. Hafta için geri dönüyorlar.

Fortnite’da Uzaylı Eserleri Nerede Bulunur (10. Hafta Mücadelesi)

Bu hafta boyunca oyuncular onları 5 farklı yerde bulacaklar. Oyuncuların hepsini bulabileceği yer burası.

Alien Artifact #1: Coral Castle’ın kuzeyinde yer alır.
Alien Artifact #2: Slurpy Bataklığı’nın batısında.
Alien Artifact # 3: Weeping Woods’un güneyinde, Stumpy Ridge’in yakınında yer alır.
Alien Artifact #4: Misty Meadows’un güneydoğusunda yer alır.
Alien Artifact #5: Catty Corner’ın güneyinde, Meteoroloji İstasyonunun güneş panellerinde bulunur.

Fortnite Ekip Üyeliği Ağustos 2021 Başlangıç Tarihi, Fiyat ve Ödüller

Fortnite Ekip Üyeliği Ağustos 2021 Yeni bir ayın başlamasıyla birlikte Fortnite Crew aboneleri, V-Bucks ve başka hiçbir şekilde mevcut olmayan özel bir...

Oyuncular, hepsini tek bir oyunda denemek ve elde etmek için bu meydan okuma için Fortnite battle royale modundan kaçınmalıdır. Gidilecek en iyi yer, takım ölüm maçı tabanlı oyunlardan herhangi biri olacaktır, oyuncuların her köşeden saldırıya uğramadan dolaşmasına izin verirler. Bu meydan okuma, oyuncular onları alacak kadar şanslıysa, 2 veya 3 turda tamamlanmalıdır. Bu aynı zamanda Kymera için yeni kozmetiklerin kilidini de açacaktır. Sezon yakında bu Eylül’de sona erecek ve zorlukların tamamlanması daha da zorlaşıyor. Oyuncular, hepsini tek bir hafta sonu içinde temizlemeye çalışabilir veya çıktıkça onları çıkarmaya devam edebilir. Ne olursa olsun, her Uzaylı Eserini toplamak artık çok zor değil, çünkü oyuncular onları nerede bulacaklarını biliyorlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite Ekip Üyeliği Ağustos 2021 Başlangıç Tarihi, Fiyat ve Ödüller

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478