Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Fortnite Ariana Grande
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Fortnite içinde Ariana Grande konserleri, Fortnite Party Royale adlı modda canlı olarak yapılır. Oyun içinde Party Royale moduna girebilmek için Fortnite oyununuzu açın ve menüden “Party Royale” seçeneğine tıklayın. Ardından, konser saatine denk gelindiğinde “The Stage” adlı haritada canlı konserin başladığına dair bir bildirim alacaksınız. Bildirime tıkladıktan sonra, konseri direkt olarak oyun içinden izleyebilirsiniz. Not: Ariana Grande konserleri belirli zamanlarda yapılabilir ve tarihleri oyunun resmi sosyal medya hesaplarından veya web sitesinden öğrenilebilir.

Ariana Grande yakında Fortnite’ta özel konserlere ev sahipliği yapacak. Fortnite, oyuncuları için ilk kez interaktif konserler düzenlemiyor. Daha önce, oyuncular Travis Scott ve onun Astronomik konser etkinliğiyle tanıştırıldı. Oyuncular, görsel bir gösteri onları kozmosun etrafına gönderirken onun performansını görebildiler. Açılabilir bir görünüm olarak bile eklendi. Şimdi, dünyanın en büyük müzik yıldızlarından biri olan Ariana Grande, bu ağustos ayında kendi konser setine ev sahipliği yapacak. Bu canlı etkinliklerle, oyuncuların kaçırmamak için tam zamanında orada olmaları gerekecek. Etkinlik sona erdiğinde, oyuncular potansiyel olarak çevrimiçi olarak arayabilirler, ancak gerçekte orada oyun içinde olmakla aynı olmayacaktır. Oyuncuların Fortnite Ariana Grande konserlerine nasıl erişebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Ariana Grande, Fortnite’deki Rift Tour etkinliğinin bir parçası olarak son performanstır. Epic Games, oyuncuların gösteri başlamadan 60 dakika önce gelmelerini tavsiye etti ve Rift Tour Playlist her gösteriden 30 dakika önce hazır olacak. Ayrıca, deneyimi paylaşmak için bir arkadaşınızı da yanınızda getirmenizi önerirler. Zaten kim tek başına konsere gitmek ister ki? İşte Fortnite’ın Ariana Grande konserlerine katılmak isteyenler için tarihler ve saatler.

Fortnite’ta Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Oyun 5 farklı Ariana Grande konser seansına ev sahipliği yapacak. Erişmek için çubuğun üstündeki Rift Tour sekmesine gidin ve “Gitmek İster misiniz?” Oyuncunun katılmak istediği zamanlar için. İşte tüm zamanlar.

Gösteri 1: 6 Ağustos Cuma @ 18:00 ET.
Gösteri 2: 7 Ağustos Cumartesi @ 2 PM ET.
Gösteri 3: Pazar, 8 Ağustos @ 12:00 ET.
4’ü göster: 8 Ağustos Pazar @ 10:00 ET.
5’i göster: 8 Ağustos Pazar @ 18:00 ET.

Belirtildiği gibi, oyuncular başlamadan en az bir saat önce konserde olmayı hedeflemelidir. Epic Games’in tüm bu trafiği nasıl idare edeceğini görmek ilginç olacak. Bu konserde mutlaka hayatında bir gün önce Fortnite’a dokunmamış oyuncular olacaktır. Bu etkinlik muhtemelen gelecekte tekrarlanmayacak, bu yüzden ömür boyu bir kez yaşanacak bu deneyimi kaçırmayın. Oyuncular, etkinliğe katılmak için özel teçhizatın ve planörlerin kilidini bile açabilir. Fortnite Apk, crossover içeriği ile dünyadaki hakimiyetini göstermeye devam ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Android Auto Türkiye Mod Apk İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478