Android Auto Türkiye Mod Apk İndir

Android Auto, akıllı telefonunuzun veya tabletinizin işlevlerini doğrudan arabanıza entegre eden, Google tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Mükemmel sürüş arkadaşınız  
Hileli Oyun İndir

771 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Android Auto Mod Apk İndir

İster iş nedeniyle, ister sadece araba kullanmayı sevdiğiniz için, her gün direksiyon başında epeyce kilometre yapan insanlardansanız,Android Auto Apk indirmek neredeyse bir zorunluluktur, çünkü bu standart tarafından geliştirilen bu standardın uygulamasıdır. Mobil işletim sisteminin işlevlerini arabanıza entegre edebileceğiniz ve genişletebileceğiniz Google.

Böylece, cevaplamak ve arama yapmak, SMS’lere cevap vermek, kişilerinizle anlık mesajlaşma yoluyla etkileşime geçmek için gözünüzü yoldan ayırmanıza gerek kalmayacak, çok daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi ile ödüllendirileceksiniz. Hedefinize ulaşmak, müzik dinlemek veya e-postalarınızı okumak için göstergeler. Tüm bunları sesli komutlarla veya arabanızın sürüş tekerleğinde yerleşik kontrolleri kullanarak yapabilirsiniz.Android Auto ile uyumlu uygulamalar

Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, Google Auto ile uyumlu ilk uygulamalar Mountain View’daki adamlar tarafından geliştirilenlerdir, ancak deneyimi olabildiğince eksiksiz hale getirmek için yavaş yavaş diğer üçüncü taraf uygulamalarını dahil ettiler. Bu yazılımın arayüzünden kontrol edebileceğiniz uygulamalardan bazıları şunlardır:

Google Allo
Google Haritalar
Google Hangouts
Google Play Müzik
Waze
Spotify
WhatsApp Messenger
Telgraf
Facebook haberci
Skype
Amazon Müzik
Kik Messenger
WeChat
TuneIn Radyo
Podcast Cumhuriyeti
sesli
Ama Android Auto ne zaman çıkacak? Zaten mevcut mu?
Evet, 2014’ten beri piyasada, yani Google tarafından geliştirilen bu platformu zaten herhangi bir arabada kullanabilirsiniz. Önceden, en azından sürüm 2.0’ın piyasaya sürülmesine kadar, yalnızca uyumlu modellerle çalıştı (Nissan, Audi, Opel, Peugeot gibi dünyanın en önemli üreticilerinden bazılarının 300’den fazla otomobil türünden bahsediyoruz, Mazda, Volkswagen, SEAT, vb.) ancak artık Android 5.0 veya üzeri bir mobil cihaza sahip olma şartıyla herhangi bir arabada kullanılabilir.

Bu Android Auto nasıl çalışır ve nasıl kullanılır?

Kendi akıllı telefonunuz veya tabletiniz konsol görevi göreceğinden, bu platformun mobil uygulamasıyla etkileşime girebilmek için aracınızın herhangi bir dokunmatik ekrana sahip olmasına ihtiyacınız yok. Bu amaçla, uyumlu olup olmamasına bağlı olarak uygulamayı arabanızda kullanmanın iki yolu vardır:

Uyumlu arabalar için: hem sesli komutları hem de tekerlek üzerindeki kontrolleri kullanabilmek için telefonunuzu bir USB kablosuyla arabanın şarj cihazına bağlayın.
Uyumsuz arabalar için: Uygulama çalışmaya devam eder, ancak dahili araba kontrolleri ile değil, yalnızca sesiniz aracılığıyla çalışır.
Her iki durumda da, uygulamayı başlattığınızda, telefonunuzun arayüzünün görünümü tamamen değişecek ve kart tabanlı bir sistemle yolda kullanımı daha basit, rahat ve güvenli hale getirecektir. Bunun için öncelikle uygulamanın telefonunuzun müzik kitaplığınız, kişi listeniz, mesajlarınız ve aramalarınız gibi farklı bölümlerine erişmesine izin vermeniz ve ardından uygulamanın bildirimlerini etkinleştirmeniz gerekir.

Getcontact Premium Apk Ücretsiz Son Sürüm İndir 5.9.3

Getcontact Premium Apk Ücretsiz Son Sürüm Dünya bir sürü kötü insanla dolu. Ve buna birdenbire hepinizi dahil edenler de dahildir. Hiç bilinmeyen...

Android Auto’nun nasıl ve nereden indirileceği ile ilgili olarak, Play Store’da APK’sını bulabileceğiniz bir uygulamadır. Araba uygulamaları konusunda uzmanlaşmış herhangi bir mağaza aramanıza gerek kalmayacak, indirme butonumuzdan erişebileceğiniz her zamanki mağazanın aynısı.

En son sürümdeki yenilikler

 • İyileştirilmiş Rahatsız Etmeyin işlevi.
 • Araba karanlık modu artık telefondan bağımsız.
 • Hata düzeltmeleri ve diğer küçük iyileştirmeler.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478