Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir

Fortnite Ariana Grande Kostümü
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Ariana Grande Kostümü Nasıl Elde Edilir

Ariana Grande, onu Fortnite’ta savaş otobüsüne götürüyor. Bu kılavuz, oyunculara özel görünümlerini nasıl açabileceklerini gösterecek. Fortnite, dünyadaki en büyük çapraz olaylardan biri olmaya devam ediyor. Oyun alanının dışında bile, başka hiçbir mülk bu kadar çeşitli karakterleri tek bir başlıkta birleştirmedi. Oyuncuların Street Fighter’dan Ryu, basketbol efsanesi LeBron James, Rick and Morty’den Rick Sanchez ve Marvel Sinematik Evreninden Thanos ile karşılaşabileceği başka bir oyun hayal etmek zor. Kadroya katılacak bir sonraki karakter, şu anda dünyanın en büyük pop yıldızlarından biri olan Fortnite Ariana Grande Kostümü. Bu kılavuz, oyunculara Fortnite’ta bu özel görünümü nasıl elde edebileceklerini gösterecek.Nickelodeon’un Victorious ve Sam and Cat’inden Cat Valentine olarak kariyerine başlayan Ariana, single’ı Yours Truly’nin piyasaya sürülmesiyle hızla ün kazandı. Şarkı hızla ABD’de ilk 10’a girdi ve şarkı üstüne kaliteli parça yayınlamaya devam etti. 2019’da dünyadaki her radyo istasyonunda “Teşekkür U, Sıradaki” duymadan herhangi bir yere gitmek zordu. Yıldızlığı yavaşlama belirtisi göstermiyor ve Travis Scott’a benzer şekilde Fortnite’ın çoklu evrenine girdi. İşte oyuncuların cildinin kilidini nasıl açabileceği.

Ariana Grande, 4 Ağustos’tan itibaren Item Shop’ta bir paketin parçası olarak çıkacak. Şu anda, paketinin tam fiyatı şu anda bilinmiyor, ancak fiyat, oyuncunun alacağı sürüme bağlı olarak değişecek. Oyunculara, diğer öğeler ve kozmetiklerle birlikte gelen paketin tamamını alma veya yalnızca cildin kilidini açma seçeneği sunulur. Oyuncunun hangi sürümü seçtiğine bağlı olarak muhtemelen 1.200 ila 2.800 V-Bucks arasında değişecektir. Ariana Grande kaplaması iki farklı varyantla birlikte gelir. Bu, Fortnite’ta Ariana Grande konserinin çıkışını kutlamak içindir. Oyuncular, konsere katılmak için özel bir planörün kilidini açabilecekler.

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir Fortnite içinde Ariana Grande konserleri, Fortnite Party Royale adlı modda canlı olarak yapılır. Oyun içinde Party...

Fortnite, bu geçiş etkinlikleriyle hakimiyetini ve kalıcı gücünü kanıtlamaya devam ediyor. Travis Scott, 2020’de Astronomik interaktif konserini düzenlediğinde, geleceğin sanatçılarının savaş otobüsüne gitmeleri için kapılar ardına kadar açıldı. Ariana Grande kostümünü toplamak isteyen oyuncular bunu çabucak yapmak isteyeceklerdir. Cildin dükkandan ne zaman çıkarılacağı konusunda kesin bir tarih yok ancak bu özel kaplamalar genellikle çok uzun süre ortalıkta kalmıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite: Ariana Grande Konserleri Nasıl İzlenir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478