FM 2021 Mobile APK 12.0.2 Son Sürüm İndir

Football Manager 2021 Apk resmi olarak piyasaya sürüldü. Bu oyunun APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilirip Takımınızı yönetebilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiSEGA
 • İşletim Sistemi Android

FM 2021 Mobile APK 12.0.2 Son Sürüm İndir

Sports Interactive, Football Manager serisi için tanınmış bir oyun geliştiricisidir. Oyunun ilk sürümü 2004 yılında SEGA tarafından Konsol, Windows ve macOS için yayınlandı. Ancak, bugün konuşacağımız şey bu değil. Size tanıtmak istediğim şey, Android için Football Manager 2021 Apk. Bu oyun, Football Manager 2020 Mobile ve Football Manager 2019‘dan devralınan serinin üçüncü sürümüdür.

Football Manager 2021 Menajer Oyunu

Football Manager 2021 Mobile’da bir futbol kulübünün yöneticisi olacaksınız. Göreviniz genç yetenekleri eğitmek, takımınız için taktikler düzenlemek ve aynı zamanda takımınızı diğer birçok açıdan yönetmektir. Genel olarak, Football Manager 2021 Mobile önceki iki öncülle aynı oyuna sahiptir. Önceki sürümü daha önce deneyimlediyseniz, bu oyuna daha hızlı yaklaşacaksınız.

Oyun ayrıca kulübün finansal yönetim yönünü de göz önünde bulundurmanızı gerektirir. Bu faktör oldukça önemlidir, ekibinizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olur. Kulübün parasını kendi sahanızı, antrenman alanınızı geliştirmek, en iyi futbol uzmanlarını işe almak veya kaliteli oyuncularla yeni sözleşmeler imzalamak için kullanabilirsiniz.

FM 2021 Mobile Mod Apk 12.3.1 İndir

FM 2021 Mobile Mod Apk 12.3.1 İndir Football Manager 2021 Apk (FM 2021 Mobile), oyuncuların kulüp sahibi olarak kariyer yaptıkları bir futbol...

Football Manager 2021 Yenilikler Neler?

Yeni hakkında konuşan Football Manager 2021 Mobile, gerçekliğe dayalı olarak takımların ve liglerin güncellemelerini ekledi.

Football Manager 2021 Mobil APK Son Sürüm

Bilindiği üzere 2020 versiyonunda 118 lig bulunuyor. Şimdi Galler’de iki tane daha ikinci kademe ligimiz var: Cymru North ve Cymru South, Kanada Premier Ligi ve Cebelitarık Ulusal Ligi. Buna ek olarak, dünyanın 53 ülkesinden favori kulübünüzü de seçebilirsiniz.

Football Manager 2021 Mobile’ın devasa bir veri sistemi var. Herhangi bir platformda bulabileceğiniz futbol menajerliği simülasyon türündeki en gerçekçi ve detaylı oyun olarak derecelendirilmiştir.

Football Manager 2021 Genç Yetenekler

Yukarıdaki işlere ek olarak, yetenekli oyuncular bulmaya odaklanmanız gerekir. Football Manager 2021 Mobile, oyuncuları bulmanızı, işe almanızı, transfer etmenizi ve onlarla sözleşme yapmanızı sağlayan ayrıntılı bir ticaret sistemine sahiptir. Bu şekilde takımınız için en iyi eşleşen oyuncuları filtreleyebilirsiniz.

Football Manager 2021 Mobile Son Sürüm İndir

Sistem, her oyuncu için bilgi ve genel derecelendirme sağlayacak, yardımcı olma, liderlik etme, hücum etme, savunma, hız, sağlık veya takım çalışması gibi ilgili yeteneklerin her biri için sıralama puanları, ölçümler ve derecelendirmeleri içerecektir. Bu incelemeler onun değerine katkıda bulunacaktır.

Elbette, doğru olduğunu düşündüğünüz fiyat için yeni bir teklif de sunabilirsiniz. Zaman zaman, kadrodaki bazı oyuncular da daha fazla katkıda bulunma arzusunda bir sözleşme uzatması isteyecektir. Kabul edip etmemeye karar verebilirsiniz. Bu faktör aynı zamanda kulübün mali yönetimi ile de ilgilidir. İstedikleri maaşı karşılayamazsanız, en iyi oyuncular sizinle rekabet eden kulüplere geçmeniz için sizi terk edebilir.

Ayrıca, oyuncularınızı sahada daha fazla eğitmeniz ve pratik yapmanız gerekir. Football Manager 2021 Mobile, futbol oynayabilecekleri ve kendi yeteneklerini geliştirebilecekleri bir koçluk modu sunuyor.

2021 versiyonuyla, Mason Greenwood, Ansu Fati veya Jadon Sancho gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin yükselen yıldızları da etkileyici bir istatistik seti elde ediyor.

Football Manager 2021 En İyi Ligler

Football Manager 2021 Mobile’ın dünya çapında 60’tan fazla ulusal şampiyonası, yüzlerce açılışı ve ikinci kademe ligi vardır. Bu, taktiksel yeteneğinizi göstermeniz ve takımınızın şampiyonluk için rekabet etmesine yardımcı olmanız için harika bir fırsat.

Her ligin farklı kuralları ve organizasyonu vardır. Ancak önemli olan sahadaki diğer rakipleri yenmek ve final turuna ulaşmaktır. Taktikler çok önemli bir faktördür. Rakibiniz her maçta güçleneceği için değişmeye devam etmeniz gerekecek. Bunu yapmak için, sistem tarafından sağlanan strateji haritasında rakibinizin pozisyonunu ve oyun stilini gözlemlemeniz gerekir. Ekibinizin sürekli olarak dezavantajlı durumda olduğunu görürseniz, stratejinizde herhangi bir boşluk olup olmadığını iki kez kontrol etmelisiniz.

Özel başarılar ve şampiyonluk kazanmak, takımınıza çok fazla bonus getirecektir. Aynı zamanda, kulübün transfer pazarındaki çekiciliğini artırarak dünyadaki birçok yıldızın ilgisini çekmenize yardımcı olur.

 • FM 2021 Mobile APK 12.0.2 Son Sürüm İndir Oyun Hilesi
 • +Ücretsiz Satın Almalar (Mağazada gerçek para bulunan paketler ücretsizdir)
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478