Among Us bağlantı sorunlarını çözme

Among Us Bağlantı Sorunu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android, iOS ve Steam’de oyun kurma

Among Us Bağlantı Sorunu çözümleriniz olsun yada sadece arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan bilgiler bu yazımızda sizler ile paylaştık.

Among Us, arkadaşlarla eğlenmek için harika bir çok oyunculu oyun ve bunu birden fazla platformda yapabilirsiniz. Doğru, Android, iOS ve Steam’deki oyuncularla istediğiniz zaman çapraz oynayabilir, evde veya çevrimiçi olarak harika bir parti oyunu yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Among Us oyunu kurmak için hızlı talimatlar istiyorsanız, doğru yerdesiniz ve oynamaya başlamak için bilmeniz gerekenler konusunda size rehberlik edeceğiz.

Ancak Among Us oynarken bağlantı sorunları da yaşayabilirsiniz – yakın zamanda bizim gibi bağlantı sorunları yaşadıysanız, aşağıdaki ipuçlarımıza bir göz atın ve umarız sizin için bir çözüm bulabiliriz.

Among Us Yerel Ağ Ayarları

Aynı odada arkadaşlarınızla oynarken, bunu WiFi üzerinden yapabilirsiniz – bu ister yerel WiFi ister ağ yönlendiriciniz üzerinden olsun, aslında bilmiyorum, ancak her ihtimale karşı hepinizin aynı yönlendiriciye bağlı olduğunuzdan emin olun.

İlk oyuncu ev sahibi olarak bir lobiyi açtıktan sonra, diğer oyuncular menülerini yenileyebilmeli ve herkes lobideyken ve dizüstü bilgisayarı karakterlerini kişiselleştirmek için kullandıktan sonra, oyun başlayabilir. .

Arkadaşlarla Among Us çevrimiçi oynamak

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak istiyorsanız (Zoom veya Discord üzerinden takılmak için mükemmel) o zaman çevrimiçi bir lobiye ev sahipliği yapmak isteyeceksiniz.

Bir lobide ev sahipliği yaparken, ekranın alt kısmında Genel ve Özel arasında değiştirebileceğiniz bir anahtar olacaktır. Yalnızca arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, Özel’e gidin ve ekranın alt orta kısmındaki kodu paylaşın – arkadaşlarınız bu kodu ana çevrimiçi menüye girebilir.

Tüm arkadaşlarınızı içeri almayı başarırsanız ve hala daha fazla oyuncu için yeriniz varsa, daha sonra Herkese geçebilir ve çevrimiçi sistemin geri kalanını doldurmasına izin verebilirsiniz.

Ev sahibi olarak, İmposter sayısı (daha fazla sayıda oyuncu için iyidir), harita, mürettebatların rengi ve daha fazlası gibi bir dizi faktörü düzenleyebilirsiniz. Yerel veya uzak arkadaşlarla iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Yabancılarla Among Us çevrimiçi oynamak

Açıkçası, yabancılarla oynamak biraz daha kolay. Gerçekten yapmanız gereken tek şey, birkaç boş yeri olan rastgele bir lobiye katılmak – ki bu çok, çok basit.

Elbette bir oyuna ev sahipliği yapmaya da karar verebilir ve ardından lobiyi herkese açık bırakabilirsiniz. Bu, en azından size harita üzerinde kontrol ve oyunun daha ince detaylarını verir.

Yabancılarla oynamak sahtekâr değilseniz o kadar eğlenceli değil.Among Us Sunucu zaman aşımlarını ve bağlantı sorunlarını çözme

Oyunu oynarken zamanımda birden fazla Among Us Bağlantı Sorunu ve sunucu sorunları yaşadım, bu da bana zaman aşımına neden oldu. bu da eğlenceyi gerçekten mahvedebilir. Sizin için mükemmel bir çözümüm olmasa da, hiç yoktan daha iyi olan bir çözümüm var.

Among Us Oyundaki Sunucuyu Değiştirme.

Among Us oyununda sunucu değiştirerek bağlantı sorununuzu giderebilirsiniz. Sunucu değiştirmek için yapmanız gereken adımlar sizler ile paylaştık. İlk öncek oyunun ana sayfasında bulunan Online kısmına tıklayın. Sağ alt tarafta bulunan ve şu anki serverin isminin altında yazılı olduğu Dünya simgesine tıklayın. Son olarak ise bölge ismine tıklayın ve sunucuyu değişmiş olacaktır.

Avrupa sunucusunda herhangi bir sorun yaşıyorsanız diğer sunuculara geçmeyi deneyin, Amerika veya Asya sunucusuna geçtiğinizde Ping’iniz güçlü bir şekilde yüksek olacaktır. İyi şanslar!

Among Us ile ilgili diğer yazılarımızı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Among Us İle İlgili İpuçları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478