En iyi Web Tarayıcısı Hangisi 2022

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi Web Tarayıcısı Hangisi 2022

Son zamanlarda web tarayıcıları firmaları arasında rekabet gittikçe arttı.  Google Chrome çok iyi güncelleme yaparken rakipleri Mozilla Yandex Opera ve Microsoft’un ürettiği İnternet Explorer Edge buna karşı web tarayıcılarını geliştirmek için ellerinden geleni yaptılar. Edge son çıkardığı güncelleme ile Google Chrome’un altyapısını kullandığı için bu yarışta büyük bir ilerleme kaydetti.

En iyi Web Tarayıcısı Hangisi 2020

2020 yılında en iyi tarayıcı %69 lik bir kullanın oranıyla Google Chrome oldu. Rakiplerine karşı büyük bir üstünlük sağlayan Chrome 2020 yılında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen web tarayıcı olmayı başardı. Bu çok kullanılan web tarayıcının kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin bir çok nedeni olmasına karşın bazı tercih edilmeme sebepleri de var. bunlardan bir tanesi arka tarafta çok bellek tüketmesi. bundan dolayı bir çok kullanıcı diğer web tarayıcılarına yönelmektedir.

Peki insanlar Neden Google Chromeyi tercih ediyor?

Google Chrome hem kullanım kolaylığı açısından hem de bir çok eklenti desteği sağladığı için rakipleri arasında kullanılmayı tercih edilen bir web tarayıcısı haline gelmiştir. Google Chrome un çok fazla bir eklenti havuzu bulunmaktadır. İnsanların çok tercih etmesinin başka bir sebebi de hız konusudur. şuan diğer web tarayıcıları arasından en hızlı işlem yapan tarayıcı özelliğindedir. Kullanımı kolay ve tüm işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Google Chrome %69 ile 1. Sırada, peşine Edge % 7 ile 2. Sırada, onuda %6 ile Firefoz izlemektedir.

İnsanlar neden bu kadar farklı web tarayıcı kullanıyor. sebebi çok açık tarayıcıların insanlara sunduğu hizmetlerin farklı olması. her tarayıcı tüm hizmetleri sunmamaktadır. Bazı tarayıcılar güvenlik olarak iyiyken bazıları gizlilik, bazıları hız alanında iyiler. Bu yüzden insanlar ihtiyacına göre tarayıcılara yönelmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Güçlü şifre nasıl oluşturulur [ Kesin Çözüm]

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478