Call of Duty Mobile için En İyi 7 En İyi İpucu

Call of Duty Mobile İpuçları
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile için En İyi 7 En İyi İpuçları

Call of Duty for PC’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, oyun endüstrisi tamamen değişti. İnsanlar artık daha fazla aksiyon oyunu arıyorlar, bu yüzden Android’in En İyi Oyunu Tencent’in geliştiricisi ve Pc’nin En İyi oyunu Activision’ın geliştiricileri, Call of Duty Mobile adlı Android için rekorları kıran bir oyun ile geldi. Bizde bu oyunun Call of Duty Mobile İpuçları sizler ile paylaşacağız..

Tıpkı diğer Multiplayer oyunlarında olduğu gibi Call of Duty Mobile size aynı deneyimi yaşatıyor, aynı en iyisi demek istiyorum. Oyun grafik, ses, oyun, pürüzsüz, aksaklık yok ve herhangi bir şeyde en iyisidir. Oyunun en sevdiğim yanı, kolayca sıkılmanıza izin vermeyen birden fazla oyun modunu desteklemesi.

Call of Duty: Mobile Pro gibi hissetmek için en iyi 7 ipucu

Sadece TDM’yi değil, oyun aynı zamanda Battle Royale modunu da destekliyor. Ancak oyunun oynanması kolay değil, insanlar bu oyunu oynarken herhangi bir sorunla karşılaşıyorlar, bu yüzden burada size neyi yanlış yaptığınızı ve oyunda profesyonel olmanız gerektiğini anlatacağım. Pro Player’ı gerçekten yapacak en iyi 10 ipucu buldum.

Call of Duty Mobile Oynayış Modunuzu seçin

Oyunu oynadıysanız, oyunun size basit ve Gelişmiş çekme modları sunduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Basit Mod, düşman silahına nişan aldığınızda, dürbününüz olmadan otomatik olarak ateşlenecektir. Ancak manuel olarak istiyorsanız, Gelişmiş Mod ile gidin. Ama bence oyuna yeni başlayan biriyseniz, o zaman varsayılan basit Modu kullanmalısınız.

Ancak keskin nişancınız varsa, çekimden önce size sormadığından sizin için kötü olabilir. Bence TDM için Basit Mod ile gidebilirsiniz ve Battle Royale için Gelişmiş Mod’u seçmelisiniz ve oynanışta önemli bir fark göreceksiniz.

Call of Duty Mobile Karakter Sınıfınızı Doğru Seçin

Oyunda toplam 6 sınıf var, maçınıza en uygun karakteri seçmeniz gerekiyor. Oyundaki sınıflar şunlardır:

İzci: Bu size 2 fayda sağlayacaktır. Düşmanların ayak izlerini daha uzun süre görebilirsiniz. İkincisi, size çevrenizdeki tüm oyuncuları gösterecek ve hepsini keşfedecek olan sensör dartı.
Ninja: Diğer yandan Ninja, düşmanlarınızın ayak seslerinizi duymasına izin vermez.
Defender: Bu sınıfla, istediğiniz zaman dönüştürülebilir ve yanıp sönen bir kalkan yerleştirebilirsiniz. Ayrıca mermilerden gelen hasara karşı direnme kapasitesini% 20 artırabilirsiniz.
Medic: Takım arkadaşlarınızı iyileştirmede daha iyidir, ancak yalnızca çevrenizde olduklarında. Oyunda% 25 daha az zamanla takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz.
Palyaço: Zombiler üretecek bir bombası var ve düşmanlarınıza saldıracaklar. Ve evet, anti-zombi yeteneğine sahip olacaksınız.
Mekanik: Mekanik Sınıf, düşmanlarla EMP girişimini kontrol edecek bir EMP uçağı yerleştirecek. Yarıçapın 80 metresi boyunca uçabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Silahlarınızı Düzenli Olarak Yükseltin

Multiplayer Modunda kullanabileceğiniz farklı silahlara sahip olmalısınız. Deneyimi ne kadar çok kazanırsanız, silah o kadar yükseltilecektir. Silahınızı yükseltecek yeni nişangahlar, dergiler, ön tutacaklar ve stoklarla silah almak istiyorsanız silahları daha fazla yükseltmelisiniz.

Her maçı kazanmak istiyorsanız kesinlikle silahlarınızı yükseltmelisiniz ve kendinizi yükseltmek istemiyorsanız, tüm silahları yükselteceğiniz Call of Duty Mobile MOD APK‘sını da indirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Optimum Grafik Ayarlarınızı Seçin

Android telefonunuz tam Ultra HD grafikleri desteklemiyorsa ve FPS çok dalgalanıyorsa, grafik ayarlarını değiştirmelisiniz. Bence telefonunuz 3Gb RAM’e sahipse, HD veya orta grafiklerle gitmelisiniz, çünkü bunu yaparak oyununuz daha fazla dalgalanmaz ve oyunu yüksek FPS‘de oynayabilirsiniz.

FPS, tüm oyunun bağlı olduğu bir şeydir, FPS ne kadar yüksek olursa oyun o kadar gelişir. Ancak bu, FPS’yi Ultra’ya yapmanız gerektiği anlamına gelmez, Grafiklere göre FPS’yi seçmeniz gerekir.

Call of Duty Mobile Drone Gibi Çok Oyunculu Moddan Yararlanın

Multiplayer Mode‘u oynadığınızda, karakteriniz birçok destek ve avantaj elde edecek. Tıpkı bir Takviye gibi, düşmanınızın vücudundan dolu cephane şarjörü almanıza izin verir. Biri size, silahınızı başka bir silahla değiştirmenize gerek kalmadan maçın sonuna kadar kullanma imkanı verecektir.

Bir Karakter, düşmanları görebileceğiniz ve onlara ateş edebileceğiniz bir Drone ve füzeye sahiptir. Bu silahı kullanmak, Çok Oyunculu Modda en iyi strateji olacaktır. Drone, düşmanlarınızın nerede olduklarını kontrol etmenize yardımcı olacak ve füzeler onları öldürecek.

Füze, patlama yarıçapındaki tüm düşmanları öldürecek. İHA, düşmanların her yönüne fırlatılacak ve onları yakaladıktan sonra öldürebilirsiniz. İHA’nızda size düşmanın tam konumunu veren ve kolayca ateş edebilen bir Radar alacaksınız.

Call of Duty Mobile Helikopteri Doğru Kullanın

Battle Royale Mode‘u oynadıysanız, helikopter hakkında zaten bilgi sahibi olabilirsiniz. Size önerdiğim şey, Helicopter kullanmamanız, neden böyle, çünkü tüm takımınızın oynamasını mahvedebilir. Helikopteri yalnızca uzak mesafeyi ve tek başınıza gitmeniz gerektiğinde uçmalısınız. Çoğu zaman sadece karayolu araçlarını kullanmalısınız.

İnsanların yaptığı şey, helikopterde oturup düşmanlara ateş etmektir. Bu, bir helikopterde oturarak oturarak yukarıdan öldürmek, yerden öldürmekten çok daha zor olduğundan, herhangi birinin seçebileceği en kötü stratejidir. Bence bir helikopterin tek faydası, güvenli bir bölgeye olan mesafeyi en hızlı şekilde kapatmaktır.

Call of Duty Mobile Kontrolleri Anlayın

Karakteriniz çömeldikçe, karakteriniz kayacaktır, ancak yalnızca koşarken veya koşarken. Bu teknik, mermilerden kaçmanıza ve düşmanlarınız tarafından tespit edildikten sonra konumunuzu değiştirmenize yardımcı olacaktır. En iyisi, çömelirken kayarken bile ateş edebilmeniz, bu, mermilerden kaçarken düşmanlarınıza daha fazla hasar verme yeteneği sağlayacaktır. Daha fazla Call of Duty Mobile İpuçları için sitemizi gezebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Orjinal Sürümünü Play Store’den indirebilirsiniz

Call of Duty Mobile: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.shooter

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Garena Free Fire Vs PUBG Mobile (Sizin için en iyisi)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478