Clash Quest: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, eşyalar, bosslar

Clash Quest ne zaman çıkıyor
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash Quest: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, eşyalar, Bosslar

Geliştirici Supercell, Clash evreninde geçen bir değil üç yeni oyunu duyurdu! Ve bunlardan ilki Clash Quest! Bahse girerim bu yeni oyunlar konusunda bizim kadar heyecanlısınızdır, bu yüzden daha fazla uzatmadan Clash Quest ne zaman çıkıyor hakkında bildiğimiz her şeye bir göz atalım.Clash Quest nedir?

Clash Quest, sıra tabanlı bir taktik macera strateji oyunudur. Oyun Clash evreninde geçiyor ve bu da Barbar, Prens, Okçular ve Devler gibi Clash oyunlarından birçok tanıdık yüz göreceğimiz anlamına geliyor. Supercell Clash oyunlarından bildiğiniz strateji unsurlarını yepyeni macera unsurlarıyla birleştiriyor.

Clash Quest oynanışı

Temel önermesi çok basittir, oyuncu önceden belirlenmiş savunmalarla karşı karşıya gelir ve ordunuz Clash Royale ve Clash of Clans’taki işleyişine çok benzer bir şekilde, yönlendirme ve hedefleme gibi şeyler söz konusu olduğunda çalışacaktır. Savaşlar aşamalara ayrılır ve her savaşta belirli miktarda birliklerle başlarsınız. Tüm birliklerinizi kaybederseniz, maçı kaybedersiniz. Oyunun büyük kısmı, keşfettiğiniz ve ordunuz için daha fazla asker aldığınız Takımadalar. Yeni birlikler, savaşı kazanmanın veya haritayı keşfetmenin ödülleri olarak gelir.

Clash Quest Bosslar ve eşyalar

Tanıdık şeylerin yanı sıra, oyunda Clash evreninde ilk kez olan patronlar ve eşyalar da bulunuyor. Clash Quest’te oyunun kötü adamlarını temsil eden büyük kötü patronlara karşı ilk kez savaşabileceksiniz ve yeni stratejik yaklaşımlar gerektirecekler. Tamamen yeni bir diğer eklenti ise öğelerdir. Etki alanı hasarı verebilen, belirli bonuslar sağlayan, vb. Hem pasif hem de aktif öğeler vardır. Eşyaların önemli kısmı kombolardır, kombo ne kadar büyükse, kazanç o kadar iyidir.

Clash Quest çıkış tarihi: Clash Quest ne zaman çıkıyor?

Supercell, bu oyunların üçünün de geliştirme aşamasının çok erken olduğunu vurguluyor, bu nedenle henüz bir çıkış tarihi yok, ancak tahminimiz Clash Quest’in 2021 yazında bir ara gelmesini bekleyebileceğimiz yönünde. Yayınlanma tarihine gelince herhangi bir değişiklik olursa, bu makaleyi güncelleyeceğiz. Tüm Clash oyunlarında olduğu gibi, oyun yalnızca mobil cihazlarda mevcut olacak.

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler Clash Royale geliştiricisi Supercell, kısa süre önce Clash evreninde geçen üç yepyeni oyunu duyurdu. Doğru, geliştirilmekte...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Supercell Üç Yeni Clash Oyununu Tanıttı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478