Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler, daha fazlası

Clash oyunlarının hayranıysanız, Nisan 2021 muhtemelen bir hayalin gerçekleşmesidir.  Bunun nedeni, 2 Nisan’da Studio Supercell’in Clash evreninde geçen 3 yeni oyunu ortaya çıkarmasıdır. Doğru, geliştirilmekte olan 3 yeni Clash oyunu var: Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes! Clash Mini çıkış tarihi hakkında bahsedeceğiz.Clash Mini nedir?

Clash Mini, Clash evreninde geçen stratejik bir tahta oyunudur. Oyun, Clash oyunlarında ilginç bir değişiklik, çünkü burada Clash evreninden tanıdık karakterlerle oynamıyorsunuz, bunun yerine figürinlerini (minyatürlerini) kullanıyor ve onları savaş için tahtaya yerleştiriyorsunuz. Esasen, bu oyunda Clash karakterleri kendi minyatürleriyle bir tahta oyunu oynuyorlar!

Clash Mini indirmek için aşağıyı Tıkla

Clash Mini Apk Para Hilesi Mod 1.1589.3 İndir

Clash Mini Apk Para Hilesi Mod 1.1589.3 İndir Clash Mini Apk, Supercell’in bir süre önce tanıttığı üç yepyeni oyundan biri. Bu, Clash...

Clash Mini oyun

Oyun, bir tahta oyunu olarak oynanmak üzere tasarlanmıştır. Bu oyunda ordular arenalarda veya köylerde değil, oyun tahtasında savaşıyor. Her iki oyuncunun da Mini’leri var ve onları aynı anda yerleştiriyorlar. Konumlandırma aşaması tamamlandığında, savaş başlar, ancak burada oyuncuların katılımı yoktur, savaş otomatik olarak çözülecektir. Clash Mini, daha gelişigüzel odaklı oyuncular için tasarlandı ve geliştiriciler, oyunla ilgili niyetlerinin öğrenmesi kolay, ancak yine de çok fazla stratejik derinlik sunmak olduğunu belirtiyorlar. Supercell, “Oyunun en erişilebilir ve gönülsüz bir strateji oyunu olmasını istedik,” dedi. Oyunun odak noktası tamamen strateji yönündedir, gerçek zamanlı kontroller ise o kadar önemli değildir.

Clash Mini çıkış tarihi: Clash Mini ne zaman çıkıyor?

Supercell, bu oyunların üçünün de geliştirme aşamasının çok erken olduğunu açıkça belirtti. Ve bu özellikle Clash Mini için geçerli, bu yüzden bu oyunun bu yıl çıkmasını beklemiyoruz. Yayınlanma tarihine gelince herhangi bir değişiklik olursa, bu makaleyi güncelleyeceğiz. Tüm Clash oyunlarında olduğu gibi, oyun yalnızca mobil cihazlarda mevcut olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Clash Quest: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, eşyalar, bosslar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478