Supercell Üç Yeni Clash Oyununu Tanıttı

Supercell Yeni Oyunlar
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Supercell Üç Yeni Clash Oyununu Tanıttı

Son derece popüler Clash of Clans ve Clash Royale mobil oyunlarının yaratıcısı Supercell, bugün stüdyoda üç yeni oyunun geliştirilmekte olduğunu duyurdu. Bu gelecek oyunların tümü “Clash” adını ve karakterlerini paylaşıyor, ancak tasarım açısından çılgınca farklı. Supercell, bunların hepsinin erken geliştirme aşamasında olduğunu ancak hayranlara bu sevilen marka için sırada ne olduğuna bir göz atmak istediğini söylüyor. Supercell Yeni Oyunlar ile ilgili herşey yazımızda.


Clash Quest

Açıklanan ilk oyuna, A.I.’ye karşı taktiksel bir deneyim olan Clash Quest adı verilir. kontrollü düşmanlar. Oyuncu, oyundaki savunmalara karşı strateji oluşturmalı ve tehdidi ele almak için doğru Clash karakterleri karışımını seçmelidir. Bu karakterler, Clash Royale emsallerine çok benziyor, örneğin Prens öne fırlıyor gibi, ancak zincir saldırıları oluşturmak için aynı birimleri farklı sıralarda birbirine bağlamak isteyeceğiniz için tamamen farklı bir strateji getiren satırlara bölünüyorlar. Birimleriniz biterse oyun biter. Düşman düşerse, kazanır ve bir sonraki savaşa geçersiniz.

Clash Quest: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, eşyalar, bosslar

Clash Quest: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, eşyalar, Bosslar Geliştirici Supercell, Clash evreninde geçen bir değil üç yeni oyunu duyurdu! Ve bunlardan ilki...

İlerledikçe, bombardıman uçağı gibi yeni birim türlerinin kilidini açacaksınız. Yeni bir dokunuş, bu karakterler için zamanla farklı eşyalar ve silahlar da kazanacağınızdır. Kilitlenebilir karakterlerin çoğu diğer Clash oyunlarından geliyor gibi görünse de, savaştığınız patronlar ve kötüler Clash evreninde tamamen yenidir. Bu düşmanlardan bazıları savaş alanında yükseliyor.

Clash Mini

İkinci oyunun adı Clash Mini, Supercell’in tasarım olarak tahta oyunu benzeri olduğunu söylüyor. Bu karşılaştırmaya göre iki oyuncu, bir tahtaya aynı anda 5×4’lük bir ızgaradaki farklı kutulara rakamlar (“minyatürler” denir) düşürerek rekabet eder. Bu noktada, A.I. devralır ve minyatürler bir çizgi halinde çıkar. Birbirlerine rastlarlarsa, bir savaş başlar. Değilse, diğer tarafa karşı tartışmasız koşarlar. Clash Mini, Supercell tarafından hızlı bire bir seanslar sunan sıradan bir strateji oyunu olarak tanımlanıyor.

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler, daha fazlası Clash oyunlarının hayranıysanız, Nisan 2021 muhtemelen bir hayalin gerçekleşmesidir.  Bunun nedeni, 2 Nisan’da...

Clash Heroes

Supercell Yeni Oyunlar

Sonunda gelecek üçüncü oyun olan Clash Heroes‘da Clash karakterlerinin tam kontrolünü ele alacaksınız. Bu yukarıdan aşağıya aksiyon oyunu, oyuncu genellikle düşman ordularıyla çevrili olduğundan Diablo veya Gauntlet’e benzer bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, Clash Royale’deki Goblin kulübelerinin, tamamen yok edilene kadar sınırsız sayıda düşman tükürdüğünü göreceksiniz. Silahlar ve zırhlar, tanıdık oyuncu kadrosuna yeni bir görünüm kazandırmak için düşecek.

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler Clash Royale geliştiricisi Supercell, kısa süre önce Clash evreninde geçen üç yepyeni oyunu duyurdu. Doğru, geliştirilmekte...

Yine, bu oyunların hiçbiri için çıkış tarihi verilmedi, ancak Supercell’in bu popüler oyun markasını hayatta ve iyi durumda tuttuğunu görmek harika. Supercell Yeni Oyunlar ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us Maker Android Mod Apk 3.7 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478