Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler

Clash Heroes çıkış tarihi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler

Clash Royale geliştiricisi Supercell, kısa süre önce Clash evreninde geçen üç yepyeni oyunu duyurdu. Doğru, geliştirilmekte olan 3 yeni Clash oyunu var: Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes! Bu yazıda, muhtemelen üçü arasında en iddialı olan Clash Heroes’a bir göz atacağız! Clash Heroes çıkış tarihi ve daha fazlası yazımızda.


Clash Heroes nedir?

Oyun görüntülerine göre tür özel olarak açıklanmamış olsa da, Clash Heroes, lite RPG unsurlarına sahip bir co-op macera oyunudur. Bu oyunda, Clash dünyasında bir maceraya çıkmak için çeşitli karakterlerden ve cesur kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturacaksınız. Geliştiricilerin hem gönülsüz hem de destansı olarak tanımladığı, oynanabilecek pek çok macera olacak. Oyun, bu motoru kullanan ilk Clash oyunu olan Unreal motorda yapılıyor.

Clash Heroes oynanışı

Oyunun ana odak noktası karakterleriniz ve savaşta neler yapabilecekleridir. Savaş tamamen gerçek zamanlı ve burada ordu yok, sadece kahramanlarınız var. Karakterler benzersiz bir beceri ve yeteneklere sahip olacak ve hem nasıl göründükleri hem de neler yapabilecekleri açısından birçok özelleştirme seçeneği olacak. Birçok tanıdık yüzün yanı sıra, geliştiriciler daha önce Clash oyunlarında hiç görülmemiş bir dizi tamamen yeni karakter eklemeyi planlıyor. Oyun, hem daha kısa (5 dakika) hem de daha uzun seanslar ve hem sıradan hem de daha sadık oyuncular için oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular oyunu çeşitli şekillerde oynayabileceklerinden oyunun büyük kısmı oyun stilinin özelleştirilmesi olacak, ancak bununla ilgili daha fazla bilgi henüz açıklanmadı.

Clash Heroes çıkış tarihi: Clash Heroes ne zaman çıkıyor?

Her üç yeni Clash oyunu da geliştirmenin ilk aşamalarında duyurulur, bu nedenle yakın zamanda çıkmalarını beklemeyin. Oyun yeni bir stüdyoda, yeni bir motorla ve son derece farklı bir oynanışla yapıldığından, Clash Heroes Supercell için tamamen yeni bir meydan okumadır, bu nedenle oyunun piyasaya sürülmesine en az bir tam yıl kaldığını düşünüyoruz. Yayınlanma tarihine gelince herhangi bir değişiklik olursa, bu makaleyi güncelleyeceğiz. Tüm Clash oyunlarında olduğu gibi, oyun yalnızca mobil cihazlarda mevcut olacak.

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler, daha fazlası Clash oyunlarının hayranıysanız, Nisan 2021 muhtemelen bir hayalin gerçekleşmesidir.  Bunun nedeni, 2 Nisan’da...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Clash Mini: Çıkış tarihi, oynanış, resimler, miniler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478