Among Us Yeni haritası Airship Tüm yeni görevler Çözümü

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Yeni haritası Airship Tüm yeni görevler Çözümü

En son Among Us Haritası Airship, yeni fark edildi ve binlerce insanı, tüm görevler tamamlanmadan önce bir dizi sahtekarın tüm mürettebatı öldürmeye çalıştığı sosyal çıkarım oyununa geri getirdi. InnerSloth’taki geliştiriciler, bu sefer basitten biraz daha karmaşık olana kadar yepyeni bir görevler dizisi oluşturdular. Şimdi aşağı inelim ve The Airship ile gelen her yeni görevi inceleyelim.Boş çöp

Bu görev için, sadece çöpü almanız ve torba çöp kutusundan çıkana kadar yukarı çekmeniz gerekir, ardından görevin ikinci kısmı olan, onu atmak olan görevin ikinci kısmı için, bizim kolumuzu kullanarak yönlendirileceksiniz. Daha önceki haritalarda görmüş olduğunuz için bu adıma aşina olmalısınız.

Tüfekler

Cephaneliğe vardığınızda, her iki tüfeği de alıp yeni çıkan oka doğru hareket ettiğinizde, tüfekleri yalnızca işaret edip tıklamanızı gerektiren belirli bir konuma yerleştirmeniz gerekecek.

Tabancaları Uzak Tut

Tüfeklerle aynı işlem, başka bir şey değil.

Burger yap

Yaklaşan ölümleri öncesinde mürettebatın geri kalanını besleme zamanı. Göreve her tıkladığınızda burger, çörek, köfte, marul, soğan ve domates gibi farklı malzemeler gerektirecektir.

Yemeğin bir araya getirilmesi için oyunun size verdiği referansı kullanın. Fotoğrafın aksine, her malzemeyi birbirine yakın yerleştirmeniz gerekiyor, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Kaybolursanız fotoğrafı birkaç kez tıklayabilirsiniz.

Verileri Yükle

Bu görevin ilk kısmı yeni değil, yine de verileri indirmeniz gerekiyor, ancak yüklediğinizde yeni bir cihaz açılacaktır. Daha hızlı bir yükleme için iyi veya mükemmel bir bağlantı elde edene kadar bu nesnenin etrafında hareket etmeniz gerekir.

Temiz Tuvalet

Dört tuvalet görmenize rağmen, bu görevi bitirmek için yalnızca birini temizlemeniz gerekir. Pistona tıklayın ve birkaç kez yukarı ve aşağı hareket ettirin ve çok hızlı yapılmalıdır.

Kesicileri Sıfırla

Elektriğe geçtiğinizde, içinde bir sayı bulunan bir grup anahtar göreceksiniz. Bunları 1’den 7’ye kadar sayı sırasına göre çekin ve işte bu kadar kolay.

Direksiyonu Dengeleyin

Solunuzdaki kolu yeşil okun işaret ettiği yere getirin ve tekerleği yeşil siluetle senkronize edin, bu kadar kolay.

Lehçe Yakut

Ruby’nin sahip olduğu her lekeye tıklayın ve bırakmadan, hepsi yok olana kadar farenizi üzerinde gezdirin.

Mankeni Giydir

Burger görevine benzer şekilde, resimdeki talimatları izleyin ve mankeni giydirin. Açıkça görülüyor ki, mürettebat arkadaşları moda anlayışına sahip değiller, ama onlara bir pas vereceğiz.

Fotoğraf Geliştirin

Üç fotoğrafı su tepsisine koyun, yaklaşık bir dakika bırakın, başka işler yapmak için zaman harcayın, böylece suskun görünmeyin ve geri dönün. Onları al ve yapılmalı.

Arındırmak

Diğer haritalarda medbay’da taramaya benzer şekilde duş alın, bu biraz zaman alacaktır, bu yüzden sıkı durun.

Havlu Al

Duş aldığınızda etrafta gördüğünüz tüm havluları alın. Kayıtları girişine yakın bir kaba koyun.

Duş Düzelt

Duşu seçtiğinizde, ekranınızda küçük bir güç çubuğu belirecek, kırmızı olduğunda duşu tıklatarak tek vuruşla onarın.

Kayıtları Sırala

Tablodan her dosyayı seçin, oka doğru gidin ve dosyayı otomatik olarak yerleştirmek için boş alana tıklayın.

Güvenli Kilidi Aç

Düğmenin üstünde bir sayı ve bir ok göreceksiniz, işaretlenen sayıya ulaşana kadar işaret ettiği yöne göre çevirin. Bunu hata yapmadan toplam üç kez yapın ve iyi olmalısınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Clash Heroes: Çıkış tarihi, oynanış, resimler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478