Call of Duty Mobile Season 2 Charly Kilidini Açma

Call of Duty Mobile Charly
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Season 2 Charly Kilidini Açma

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonu 2 nihayet geldi ve bir sürü yeni özellik ile geldi. Yeni silahlar, haritalar, mücadeleler, şanslı çekilişler, etkinlikler ve modlar, daha fazla sezon ortası güncellemesiyle birlikte dahil edildi. Yeni savaş bileti, birçok yeni görünüm ve diğer ödüller ile harika bir geçiş. Bununla birlikte, bu güncellemedeki öncekilere kıyasla büyük bir fark, Call of Duty: Mobile’ın her birinin elde etmesi için sunduğu karakter görünümü, Call of Duty Mobile Charly operatörü.

Bu yazıda, karakteri kendiniz için nasıl elde edebileceğinizi hızlı bir şekilde tartışacağız ve bunu yapmak için neredeyse sıfır çaba sarf etmeniz gerekiyor. Donanım koleksiyonunuza başka bir operatörü nasıl ekleyeceğinizi aşağıda öğrenin.

COD Mobile’da Charly Karakterinin Kilidini Açma

Charly, oyuna eklenen yepyeni karakterlerden biridir. Call of Duty: Mobile’daki açıklaması şöyle: “Hem babası hem de Afrika ovalarında kaçak avlanarak yetiştirilen Charly’nin uzman izleme becerileri, onu kaçabileceğiniz ama asla saklanamayacağınız biri yapıyor.”

Şimdi ana noktaya gelince, Charly karakter görünümünün kilidini açmak için tek yapmanız gereken oyuna giriş yapmak. Bu Kadar basit. Hiçbir etkinliğin tamamlanması gerekmez, hiçbir zorluğun yerine getirilmesi gerekmez, cildi almak için herhangi bir engelin aşılması gerekmez. Tek yapmanız gereken oyuna giriş yapmak ve görünüm envanterinizde hazır olacak. Activision’dan ücretsiz bir hediye ve bu bakımdan iyi bir hediye.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478