Garena Free Fire Vs PUBG Mobile (Sizin için en iyisi)

Garena Free Fire Vs PUBG Mobile
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Garena Free Fire Vs PUBG Mobile Karşılaştırması

Garena free fire veya PUBG arasında her zaman büyük bir kafa karışıklığı olmuştur. Bugün sizlere Garena Free Fire Vs PUBG Mobile arasındaki farklılıklardan bahsedeceğiz. Basit dövüş, en çok hangi oyunun indirildiği ile bitmiyor. Yani, bu makaleyi uzun sürecek. PUBG’nin Free Fire’dan daha fazla indirildiğini biliyorum ve çoğunuz PUGB’nin daha iyi olduğunu söyleyeceksiniz ama bekleyin, bu doğru değil.

Evet, çoğu insan Garena Free Fire’dan çok PUBG Mobile’ı seviyor, ancak PUBG Mobile’ın gerçekten oyun içi bir dezavantaj değil, en büyüğü olan Bağımlılık olan birçok dezavantajı olduğunu da aklımızda tutuyoruz. PUBG Mobile’ın gerçekten bağımlı olduğunu, oyuncuların % 90’ının 2-5 hafta oynadıktan sonra bu oyuna bağımlı hale geldiğini ve diğer yandan, oyuncuların sadece % 20’sinin Free Fire bağımlısı olduğunu unutmamalısınız.

Garena Free Fire Vs PUBG Mobile İnceleme

Ve akılda tutulması gereken bir nokta daha var ki, herkesin zevkleri farklıdır, bu yüzden PUBG’yi seven biri, Free Fire onlar için kötü olduğu anlamına gelmez. Ve PUBG Mobile gibi biri de Garena Free Fire’ı sevmeyeceği anlamına gelmiyor. Bir şey, PUBG Mobile’ın biraz daha savaş oyunu olması ve Free Fire’ın PUBG’den daha keyifli olmasıdır.

Bu nedenle, keyifli ve basit oyunlar oynamaktan hoşlananlar, Garena Free Fire onlar için en iyi seçim olacaktır. Ve PUBG’den daha çok savaş ve savaşı sevenler onlar için en iyi oyun olacaktır. Her İki Oyunun Avantajlarına ve Dezavantajlarına bakalım.

PUBG Mobile Neden Oynanır?

Savaş oyunlarını ve harika bir savaş ve silah hayranını seviyorsanız, PUBG Mobile sizin için harika bir seçimdir. Bu, Cep Telefonunuza indirmeniz gereken oyundur. Ve neden Android Cihazınızda PUBG oynamanız gerektiğini söyleyecek başka bir şey yok. Herkes bu oyunu oynuyor ve bundan daha iyi bir oyun yok ve bu doğru. Ama yine söylüyorum, herkesin zevki farklı, bu yüzden bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz. Pubg ile ilgili Yeni Güncellemeleri ”Pubg Güncellemesi” bölümünden okuyabilirsiniz

PUBG Mobile Neden Oynanmalı?

Bu biraz yanıltıcı olabilir. Keyifli bir oyunu seven ve hayatında heyecan verici bir şey istemeyen insanlar, Mobil Cihazınızda PUBG oyunu oynamamalıdır. Ve PUBG oyununu oynamamanın en büyük nedenlerinden biri, bu oyunun gerçekten bağımlı olması. Ve Bağımlılık, hiç kimsenin hayatında istemediği bir şeydir. Bu nedenle, bağımlılığınızı kontrol edemiyorsanız Garena Free Fire oynamanızı tavsiye ederim veya PUBG Bağımlılığını kontrol etmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Neden Garena Free Fire oynamalıyım?

Garena Free Fire, çok karmaşık olmayan kontroller ve geri tepme sorunları olmayan basit bir oyundur. Garena Free Fire’da geri tepme yoktur ve önemli olan bir şey de büyüleyici gerçekçi grafiklere sahip hoş oyunudur. Bu oyun size harika seslere sahip basit ve güzel oyun grafikleri sunar ve bu oyunu harika kılar.

Aslında, mobil cihazlar için Garena Free Fire, PUBG’den önce geldi. Bu yüzden Eski altın kuralını izleyerek Garena free Fire’ı indirip oynamalısınız. Önemli olan Garena Free Fire‘ın bu oyuna bağımlı olmanıza izin vermemesi, bu yüzden bu oyuna bağımlı olup olamayacağınız konusunda endişelenmeyin.

Neden Garena Free Fire Oynamıyorsun?

Tek bir neden var ve bu da PUBG oynamanızdır. Bu nedenle, PUBG oyunu oynarsanız, Garena Free Fire oynamamanız gereken bir oyundur çünkü her iki oyunun kontrollerini aynı anda hatırlayamadığınız için her iki oyunun kontrolleriyle karıştırabilirsiniz.

Garena Free Fire Mod APK 1.56.1 Son Sürümünü Otomatik Nişan Geri Tepme Yok hileleri ile yazımızda bulabilirsiniz.

Sonuç

Her iki oyunu da belirli bir süre oynadıktan sonra, aynı anda iki oyunu birden oynayamayacağınızı fark ettim. Bu, her iki oyunun kontrollerini de idare edemeyeceğiniz anlamına gelir ve kontrolleri hatırlamak ve aynı anda her iki oyunda da ustalaşmak çok zordur. Bu yüzden hangi oyunu seviyorsanız seçin, ancak her iki oyunu da oynamamayı unutmayın.

Oyunların ikisinin orjinal olarak Google Play Storeden indirebilirsiniz.

PUBG Mobile:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig

Garena Free Fire: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dts.freefireth

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Berat7 ay önce
 • Çok güzle ben beğendim

 • İsmail3 sene önce
 • Bence Pubg’nin yerini hiç bir oyun tutmaz

Sıradaki içerik:

Nulls Royale MOD APK Son Sürüm İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478