Brawl Yeni Brawler Squeak İpuçları

Brawl Stars Squeak
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 13

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 8

  Kızgın

 • e 4

  Üzgün

Brawl Yeni Brawler Squeak İpuçları

Squeak, duvarlara ve Kavgacılara benzer şekilde yapışan ve patlayan bir yapışkan madde damlasını vurarak saldıran bir Efsanevi Kavgacıdır. Orta derecede sağlığı ve hasarı var. Süper, Büyük Kabarcık, her biri patlayan altı damla halinde patlayan dev bir damla fırlatır. Brawl Squeak Gadget’ı Windup, bir sonraki saldırısının menzilini iki katına çıkarır. Yıldız Gücü Zincir Reaksiyonu, saldırılarından biriyle vurduğu her düşman için hasarını% 10 arttırır.

Saldırı: Yapışkan Blomb

“Squeak’ın yapışkan yapışkan lekeleri dengesizdir ve büyük bir sıçrama ve bir ahmayla patlar! Vurdukları herhangi bir rakibe ve yerdeki bir damlaya çok yaklaşan herhangi bir rakibe yapışırlar.”
Duvarlara ve düşmanlara yapışan ve patlayan, 1.15 saniyelik bir gecikmeden sonra 2.67 karo yarıçapındaki herhangi birine hasar veren bir yapışkan top atarak gıcırdat saldırılar. Lekeler, bir düşmanı vurmazlarsa menzillerinin sonunda benzer şekilde patlar. Saldırının neden olduğu patlama, duvarların arkasındaki düşmanlara zarar verebilir. Bu lekeler, patlayana kadar bir düşman üzerinde istiflenebilir.Süper: Büyük Blob

“Kısa bir gecikmeden sonra aplomb ile patlayan bir damla gıcırdıyor! Goo’nun patlaması yakındaki rakipleri sersemletiyor ve her yöne altı küçük Yapışkan Kabarcık gönderiyor.”
Squeak, 2 saniye sonra patlayan dev bir goo topu fırlatır ve sabit bir düzende 6 damla göndererek Squeak’ın Yapışkan Blomb saldırısı gibi yapışır, patlar ve hasar verir ve 6.67 kare yol alır. Big Blob’dan gelen Sticky Blombs, 1.33 kare yarıçapında patlar. Büyük Kabarcık, 2,33 karelik bir patlama yarıçapına sahiptir ve düşmanları 1,5 saniyeliğine sersemletir.

Gadget: Windup

“Squeak’ın bir sonraki Sticky Blomb’unun menzili% 100 artırıldı.”
Etkinleştirildiğinde, Squeak’ın bir sonraki saldırısının menzili ikiye katlanarak 15,33 kareye çıkar. Squeak’ın başının üzerinde bu Gadget’ın kullanımına işaret eden bir Gadget sembolü ve aynı zamanda parlayan bir saldırı joystick’i olacak. Bu Gadget’ın soğuma süresi, bu saldırı vurulduktan sonra başlar.

Yıldız Gücü: Zincir Reaksiyonu

“Bir Yapışkan Bomba patlaması alanındaki her rakip, Bomba’nın hasarını% 10 artırır.”
Squeak’ın saldırılarından birinin menzilindeki her düşman, patlama yarıçapındaki tüm hedeflere% 10 daha fazla hasar verir. Bu Yıldız Gücü, yalnızca bir düşman varsa etkin olmaya devam eder ve Squeak’e her saldırı için en az% 10 ek hasar verir.

İpuçları

 • Squeak, Süper’inin kasa veya IKE kulesine verdiği yüksek hasar nedeniyle Heist ve Siege gibi modlar için harikadır. Geniş alan potansiyeli aynı zamanda çalıları süpürmeyi çok iyi yapar, ancak gecikmesi zamanlama becerisi gerektirecektir.
 • Squeak, saldırısının patlama yarıçapı nedeniyle duvarların arkasındaki atıcılara hasar verebilir. Süperinden gelen damlalar, patlama yarıçapının yarısına sahiptir ve bunlara karşı koymaları tavsiye edilmez.
 • Squeak’ın Windup Gadget’ı dikkatli kullanılmalıdır, çünkü çoğu zaman saldırınızın nereye düşeceğini bilmiyorsunuz. Bununla birlikte, Siege’de IKE taretine hızlı bir şekilde hasar vermeniz gerekiyorsa, dalmak zorunda kalmadan IKE taretinde bir isabet garantilemek için bunu kullanabilirsiniz.
 • Saldırının uzun menzili nedeniyle, bir şeridi kapatırken haritadaki başka bir şeride baskı uygulamak için Windup Gadget’ını kullanabilirsiniz. Bu, kendi dövüşünüzü üstleniyor olsanız bile takım arkadaşlarınıza yardım etmek açısından gerçekten iyidir.
 • Squeak gecikmiş bir saldırıya sahip olduğundan, rakibinizden önce çıkarılma şansınız vardır. Brawl Bu nedenle biraz mesafe bırakmalısınız. Bu hala işe yarıyor çünkü Squeak kontrolü elinde tutmada ve rakiplerinizi uzak tutmada çok iyi.
 • Squeak oynarken her zaman bir ağır siklet veya suikastçıdan uzak durun. Bu tür Kavgacıları caydıracak ateş gücüne de sahip değil (saldırıları yavaş yüklendiği, geciktiği ve çok yüksek miktarda hasar vermediği için), ne de yapısında geri itme, sersemletme veya ani hız patlaması var. onlardan kaçmak için.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Erdem3 yıl önce
 • Çok güzel

 • Muhammet3 yıl önce
 • Çok güzel

Sıradaki içerik:

Brawl Yeni Brawler Belle İpuçları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478