Brawl Yeni Brawler STU İpuçları

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 4

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Yeni Brawler STU İpuçları

Stu, 10000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Ortak Kavgacıdır. Stu’nun orta derecede sağlığı ve hasarı var, ancak çok hızlı bir Süper şarj oranıyla, ona büyük bir yıkıcı potansiyel veriyor. Ana saldırısı için iki alev ateşler ve Süper’i, yoluna çıkan tüm düşmanları geri püskürten ve Süper’in alev yoluna girerlerse onları yakan kısa bir atılımdır. Gadget’ı, Hız Bölgesi, geniş bir alana tüm dost Kavgacıların hareket hızını artıran bir güçlendirici yerleştirir. Brawl  STU İlk Yıldız Gücü Zero Drag, Süper’in menzilini arttırır. İkinci Yıldız Gücü Gaso-Heal, Süper’ini her kullandığında ona biraz sağlık kazandırır.

Saldırı: Razzle Dazzle

“Stu, oldukça etkileyici iki piroteknik atış yapıyor.”
Stu, her biri bir tam Süper’i şarj eden iki piroteknik havai fişeği doğrusal olarak hızlı bir şekilde ateşler, bu da Stu’nun Süper’ini inanılmaz derecede hızlı şarj edebileceği anlamına gelir. Bu saldırının tamamlanması 0,35 saniye sürer.

  

Süper: Nitro Boost

“Razzle Dazzle ile bir rakibe vurmak, Stu’nun Nitro Boost’unu yüklüyor, kısa bir atılım, rakipleri yoldan çekiyor. Yerde, ona dokunan rakipleri ateşe verecek bir lastik izi bırakıyor.”
Stu kısa bir mesafe ileri atılır ve Stu’nun yolundaki tüm düşmanları geri savurur. Ayrıca 3 saniye boyunca yere alevler bırakarak, onlara dokunan düşmanları 4 saniye boyunca ateşe verir. Stu, Süper’ini suyun üzerinden atlamak için kullanamaz ve Stu’nun alevleri Süper’ini şarj etmez.

Gadget: Hız Bölgesi

“Stu, etki alanı içindeyken kendisini, takım arkadaşlarını ve diğer müttefiklerini daha hızlı hareket ettiren bir güçlendirici düşürüyor.”
Etkinleştirildiğinde, Stu, Stu ve müttefiklerinin hareket hızlarını 6.67 kare yarıçapında 100 puan artıran 1000 cana sahip bir kule düşürür. Bu, diğer hız artırma yetenekleriyle istiflenmez ve Nita’nın ayısı veya Bay P’nin hamilleri gibi ortaya çıkabilenleri artırmaz.

Yıldız Güçleri Sıfır Sürükle

“Stu’nun Nitro Boost Super atılma mesafesi% 71 arttı.”
Stu’nun Süper atılma mesafesi 2,33 kareden 4 kareye yükseltildi. Bu aynı zamanda Stu’nun atıldıktan sonra geride bıraktığı alevlerin menzilini de genişletir.

Gaso-Heal

“Nitro Boost Super’i kullanmak, Stu’nun 500’ünün sağlığını yeniler.”
Stu, Süper’ini etkinleştirdiğinde, 500 sağlık iyileştirecek. Bu, otomatik rejenerasyon yerine alternatif bir sağlık yenileme yöntemi olarak kullanılabilir.

 

 

İpuçları

 • Stu, Normal hareket hızına sahip tek suikastçı olması karşılığında Süper’ini yalnızca bir vuruşla yüklediğinden, tehlikeli durumlarda Süper’iyle kolayca kaçabilir. Örneğin, Stu, Süper’iyle Brawlers’ın saldırılarını atlatabilir, Süper’ini yeniden şarj edecek hızlı bir darbe alabilir ve Süper’i zarar görmeden kaçmak için tekrar kullanabilir.
 • Mortis’in ana saldırısı ve Darryl’s Super gibi, Stu’nun Süper atağıyla duvarlardan veya çitlerden geçemezsiniz. Aksi takdirde, sadece çökmesine neden olur.
 • Bir saldırı ateşlerseniz ve ardından ilk alev çarptığında hızlıca Süper atılırsanız, ikinci alev bir düşmana çarptığı sürece Süper’inizi bir saldırıdan iki kez alabilirsiniz. Ancak normal bir maçta bunu başarmak çok zordur.
 • Brawl Ball’da Stu, Süper yeteneğini kullanarak topu rakip kavgacının elinden atabilir, bu da onu hızlıca puan almak veya rakiplerin gol atmasını engellemek için çok faydalı hale getirir.
 • Düşmanlara yanık hasarı vermeye çalışıyorsanız, size yakınken onlara vurmayı deneyin, çünkü düşmanları Süper atağınızın en uzak noktasından vurmak onları alevlerinizden düşürür.
 • Stu, takım arkadaşlarına destek verirken, düşman saldırılarından korunacağından, Hız Bölgesi Gadget’ını duvarın arkasında tutmalıdır. Ayrıca düşman Brawlers’ın atışlarını engellemek için de kullanabilir.
 • Stu, düşman ateşinden kaçmakta çok iyidir, çünkü Süper’i çok hızlı reflekslere sahip kişiler tarafından Süper’ini kaçmak ve hızlı bir şekilde yön değiştirmek için tekrar tekrar (patlama) kullanmak için kullanılabilir.
 • Stu’nun Süper’ini otomatik olarak hedeflerken, baktığı yönü hedefler. Bu kaçmak için kullanışlıdır ve Shelly’nin ve Max’in ilk Gadget’larının mekaniğine benzer, ancak yakın ve düşük sağlık hedeflerine karşı daha az yararlı olacaktır.
 • Brawl Stu, Süper hazır olan bir düşmana karşı gidiyorsa ve yakınlarda bir engel varsa, düşmanın yanındaki duvarı hedefleyin, böylece Stu sürekli bir kazanç elde ettiği sürece, esasen onu engele sabitler. Süper.
 • Stu’nun Süper’i, Piper, Bea ve Colt gibi menzilli Brawlers arasındaki boşluğu kapatmak için kullanılabilir. Süper yeteneği aynı zamanda ona düşman saldırılarını kolaylıkla atlatması için hareket kabiliyeti sağlar, ancak Süperinin öngörülebilir olduğunu ve düşmanları Stu’nun Süper’ini hedeflediği yerde önceden ateş etmeye yönlendirdiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.
 • Stu, Süper’ine saldırarak ve hızlı bir şekilde arka arkaya kullanarak arenada inanılmaz derecede hızlı hareket edebilir. Bu, topa vurabileceği, ileri atılabileceği ve tekrar hak iddia edebileceği ve böylece hedefe daha hızlı ulaşmasına yardımcı olabileceği Brawl Ball’da kullanışlıdır.
 • Stu, Süper’ini kullanarak etkili bir şekilde dürtebilir. Bir düşmana ateş edebilir, ardından karşı ateşinden kaçınmak için geriye doğru atılabilir. Bu, eğer atış düştüğünde Stu’nun Süper’ini yeniden şarj eder ve sürekli dürtmesine izin verir. Poking, en çok ağır sikletler gibi Stu’nun acele edemeyeceği daha güçlü hedeflere karşı kullanışlıdır. Düşmanları sağlıkları düşük olana kadar dürtmeye devam edin ve ardından onlara yaklaşmak için Süper’inizi kullanın ve onları bitirmek için saldırılarınızı patlatın.
 • Stu’nun Zero Drag Star Gücü, Stu’nun Bull, Shelly ve Edgar gibi yakın mesafeli Brawlers‘larla savaşmasını ve dürtmesini çok daha kolaylaştırır, ancak onu normal atağına kıyasla bir düşmana çok yaklaştırabilir.
 • Stu’nun diğer suikastçılara kıyasla daha uzun menzili var. Avantajınız için kullanın ve rakibinize uzaktan seçim yapın.
 • Mortis veya Edgar’dan farklı olarak, Stu’nun saldırısının birden fazla hedefi delemeyeceğini unutmayın. Bounty gibi modlarda, hedefinizi ekibinden ayırmak en iyisidir, böylece Stu 1v1 durumunda başarılı olabilir.
 • Stu’nun Süper’ini şarj etmek için yalnızca bir vuruş yapması gerektiğinden ve Süper’i düşmanları geri savurduğundan, Frank ve Bibi gibi yavaş boşaltma hızlarıyla Brawlers’ı tekrar tekrar vurabilir ve geri savurabilir. Bu, düşmana karşı savaşma şansı vermezken, Süper’in alev etkisiyle birleştirilmiş atışlardan çok fazla hasar verir.
 • Gaso-Heal Yıldız Gücü ile Stu, Süper şarj oranı ve boşaltma hızı çok hızlı olduğu için, saldırısını ve Süper’i tekrar tekrar spam yaparak anında iyileştirebilir. Bu stratejiyi kullanırsanız, Süper’ini otomatik olarak hedeflemek de yararlıdır.
 • Stu’nun yakın olduğu ve Süper hazır olduğu 1v1 durumlarda, Gaso-Heal Star Power’a sahip olmak inanılmaz derecede faydalı olacaktır çünkü bu hem şok kilitlemesine karşı koymayı zorlaştıracak hem de hala saldırırken doğal yenilenmenin yerini alacaktır. . Bu nedenle, Showdown’da Zero Drag yerine Gaso-Heal kullanılması önerilir.
 • Süper joystick’inize otomatik olarak nişan alırsanız, Stu ile birden fazla saldırı ve süper gücü hızlı bir şekilde serbest bırakabilirsiniz. Örneğin, Stu ile bir rakibe karşı saldırılar ve üstler zincirlemek istiyorsanız, ana otomatik nişan saldırınızı süper joystick’inize dokundurabilirsiniz ve bu, hem ana saldırılarınızı hem de süper saldırılarınızı zaman kaybetmeden tetikler.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Muhammet2 sene önce
 • Nulls Brawl Belle

Sıradaki içerik:

Brawl Yeni Brawler Squeak İpuçları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478