Brawl Yeni Brawler Belle İpuçları

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 8

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 3

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Yeni Brawler Belle İpuçları

Belle, 6.Sezon: The Goldarm Gang’da Seviye 30’da bir Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 6 Brawl Pass’te Seviye 30’a ulaştıktan sonra kutulardan elde edilebilen bir Chromatic Brawler’dır. Sağlığı düşük ve saldırıları orta düzeyde hasar veriyor ve hızlı bir şekilde yeniden yükleniyor. Saldırıları, yakındaki düşmanlar arasında seken uzun menzilli elektrik şoklarıdır. Süper yeteneği, bir düşmana bir izleyici ateşler ve düşük hasar verir, ancak düşman yenilene kadar o düşmana verilen tüm hasarı artırır. Brawl Belle Gadget’ı, Nest Egg, düşük hasar veren ve onları tetiklediklerinde düşmanları kısa süreliğine yavaşlatan görünmez bir tuzak düşürür. Yıldız Gücü, Olumlu Geribildirim, saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda ona çok kısa bir kalkan sağlar.

Saldırı: Şok Edici

“Belle uzun menzilli bir Electro-Bolt atarak vurulan herhangi bir hedefe hasar verir. Kısa bir gecikmeden sonra, şimşek yakındaki herhangi bir hedefe sıçrayacak, hasar verecek ve menzilde geçerli hedef kalmayıncaya kadar bir sonrakine atlayacaktır. ”

Belle, hedefler birbirinden çok uzaklaşana veya biri yenilene kadar, birbirinin 3 kare içindeki birden fazla düşmandan sekecek çok uzun menzilli bir saldırı gerçekleştirir. Düşmanlar, ayrı saldırılardan birden çok kez vurulup vurulmadıklarına bakılmaksızın, bir seferde birbirlerinden yalnızca bir saldırıyı sektirebilir. Şimşekler, zıplamadan önce hedefe yapışmada bir saniyelik bir gecikmeye sahiptir ve sonraki atışlar, ilk atışın yarısı kadar hasar verir ve Süper şarj olmaz. 0,5 saniyelik bir saldırı bekleme süresi vardır.Süper: Gözcü

“Belle, vurduğu herhangi bir rakibi işaretleyen bir tespit atışı yapıyor. İşaretli rakip, herhangi bir kaynaktan ekstra hasar alıyor. Bir seferde sadece bir hedef işaretlenebilir.”

Belle’s Super, az miktarda hasar veren ve isabet alan düşmanı işaretleyen, işaretlenen düşman yenilene veya Belle başka bir düşmanı işaretleyene kadar aldıkları tüm hasarı kalıcı olarak% 35 artıran menzilli bir saldırıdır. Her Belle’den sadece bir düşman bu durum etkisine sahip olabilir. Süper’in etkisi, Heist kasaları veya Siege IKE’ler gibi hareketsiz hedeflerde çalışmayacaktır. Diğer hasar artırıcı etkilerin üzerine yığılabilir, ancak diğer çarpanlara çarparak uygulayarak bir ters kalkan görevi görür. Bu işaret, hedef çalıların içindeyken gösterilmez.

Nulls Brawl Yeni Oyun Modu Nakavt Nasıl Oynanır

Nulls Brawl Yeni Oyun Modu Nakavt Nasıl Oynanır Nulls Brawl en popüler oyunlarından biridir ve bunlara ait vb. Gibi diğer oyunlar da...

Gadget: Yuva Yumurtası

“Belle, yere bir rakip tarafından tetiklendiğinde patlayacak bir tuzak kurar. Tuzak 500 hasar verir ve patlama yarıçapındaki herkesi 3 saniyeliğine yavaşlatır.”

Belle, görünmez hale gelmeden önce yerleştirildiğinde görülebilecek bir ayı tuzağı kurar. Ayı tuzakları, üzerinden yürüyen bir düşman tarafından tetiklenene kadar haritada kalır. Birden fazla ayı tuzağı, biri kaybolmadan haritaya yerleştirilebilir. Kurban ve 3 kare yarıçapındaki diğer düşmanlar tetiklendiğinde anında 500 hasar alır ve 3 saniyeliğine yavaşlar.

Yıldız Gücü: Olumlu Geribildirim

“Belle, Electro-Bolts bir hedefi her vurduğunda % 25’lik bir kalkan kazanır.”

Belle, ana saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda, aldığı tüm hasarı% 25 azaltan bir kalkan alacak. Etkinleştirildikten sonra 3 saniye sürer. Bu, sıçrama çekimleri için geçerlidir ve süre yalnızca sıfırlamalar için istiflenmez.

İpuçları

 • Brawl Belle’s Super, Boss Fight veya Big Game gibi modlarda inanılmaz derecede güçlü olabilir çünkü tüm taraflarınızın patrona karşı verdiği zararı büyük ölçüde artıracaktır. Her zaman gruplanmış düşmanlardan, kutulardan veya ortaya çıkanlardan yararlanın. Belle, saldırısının daha fazla sekmesi için düşmanları yeterince yakın tutmak için Nest Yumurta Aygıtı’nı da kullanabilir.
 • Olumlu Geribildirim Yıldız Gücünün süresi istiflenmez, bu nedenle kalkanı uzatmak için atışları korumak daha iyidir. % 25’lik kalkan, Colette’e eşdeğer bir sağlık verir ve acele eden Kavgacıları uzaklaştırmanın garantili bir yolu olmadığından, kalkanı uzatmak için atışları korumak size daha fazla hayatta kalma şansı verir.
 • Süper ve kendisine verilen hasarı azaltan Pozitif Geribildirim Yıldız Gücü ile 1v1 etkileşimlerinde en iyi keskin nişancılardan biridir.
 • Sağlığının düşük olması, düşmanlara yaklaşmanın Piper’a benzer şekilde nadiren geçerli bir seçenek olduğu anlamına geliyor. Ancak, yakın mesafeli saldırılara karşı Süper’i savunması gereken Piper’ın aksine, Belle’nin yavaş boşaltma hızı nedeniyle yakın mesafeden kendini savunacak hiçbir şeyi yok. Bu, onu tanklara, suikastçılara ve boşluğu kolayca kapatabilen diğer yakın menzilli Kavgacılara karşı savunmasız kılar. Böyle bir Kavgacıdan kaçıyorsanız, düşmanın yürümesi ve yavaşlaması için Nest Egg Gadget’ınızı arkanıza bırakabilirsiniz. Yavaşlamadan Gadget’ı güvenli bir şekilde devre dışı bırakmanın bir yolu olmadığından, bu onların size yaklaşmasını engelleyebilir.
 • Yuva Yumurta Aygıtı, Kavernalı Çalkantı, Buz Kalesi, Sıcak Labirent veya Asit Gölleri gibi haritalarda boğulma noktalarını yakalamak için harikadır, çünkü Kavgacıları tuzaklarının üzerinden geçmeye zorlayarak iyi bir pusu kurma fırsatı verir.
 • Belle, oyundaki en uzun tutarlı aralıklardan birine sahiptir. Bunu, mesafenizi korumak ve Brawlers’ı dürtmek için kullanın, düşman ekibini ayrılmaya zorlayın ve ekibinizin yararlanabileceği rahatsız durumlarda onları ayrı ayrı tuzağa düşürün.
 • Belle’s Nest Egg Aracı, Sıcak Bölgeleri tuzağa düşürmek ve diğer takım arkadaşlarına karşı savunmasız hale getirmek için kullanılabileceği Sıcak Bölgelerde maksimum etki için de kullanılabilir. Etrafından dolaşamayan düşmanlar, üzerlerine adım atmak zorunda kalacak ve pusu neredeyse garantiye alacaktır.
 • Belle’s Super, Siege Süper Robotunu kullanarak, IKE taretinizin ve takım arkadaşlarınızın ona daha fazla hasar vermesini sağlayarak Siege’de çok faydalı olabilir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

ReBrawl Mod Apk 30.231 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478