Nulls Brawl Yeni Brawler Griff İpuçları

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Yeni Brawler Griff İpuçları

Griff, orta derecede sağlığa sahip ve geniş bir alanda hasar verebilen bir Destansı Kavgacıdır. Saldırısı, bir koni şeklinde yayılan üç dalga madeni para ateşler. Süper’si, aynı zamanda bir koni şeklinde yayılan, ileri gidip kendisine geri dönen ve uzun mesafeden daha yüksek hasar veren delici banknotlar fırlatır. Gadget’ı Kumbara, kısa bir süre sonra patlayan, alan hasarı veren ve düşmanları geri iten ve bir alandaki engelleri yok eden bir kumbara açar. Yıldız Gücü, Değişimi Koru, saldırısını daha hızlı boşaltmasını sağlar.

Saldırı: Madeni Para Atma

“Kızgın Griff rakiplerine bozuk para yağdırıyor. Bir koni şeklinde yayılan üç salvo fırlatıyor.”
Griff, bir koni oluşumunda üç jetondan oluşan üç dalgayı vuruyor. Bu saldırının tamamlanması 1.05 saniye sürer.

Süper: Geri ödeme

“Griff, geniş bir koni içinde bir sürü keskin kenarlı banknotu fırlatır. Sadece dağıtılamayacak kadar değerlidirler, ona geri dönerler ve aynı hedefe iki kez kağıt kesilmesine neden olabilirler. Daha uzaktaki rakipler daha fazla hasar alır.”
Griff, dışa doğru hareket eden, 2 saniye dönen ve daha sonra kendisine dönen, seyahat ederken ve geri dönerken hasar veren 5 banknotu fırlatır. Banknotlar atıldığında duvarlar tarafından kesintiye uğrar, ancak geri dönerken duvarlardan geçebilir. Kartlar tüm düşmanları delip uzaklaştıkça daha fazla hasar verir. Griff’s Super’in özellikleri Carl’ın saldırısına benzer.

Gadget: Kumbara

“Griff, kısa bir gecikmeden sonra patlayarak engelleri yok eden ve menzil içindeki rakiplere 1000 hasar veren havai fişek dolu bir kumbara düşürür.”
Griff, 2.5 saniye sonra patlayan, 1000 hasar veren ve 2.67 karo yarıçapındaki tüm engelleri yok ederken rakipleri geri savuran bir kumbara açar.

Yıldız Gücü: Değişikliği Koruyun

“Öfkeli Griff, madeni paraları daha hızlı fırlatır ve tam bir salvo süresini %35 azaltır.”
Griff, tam bir salvo süresini %35 azaltarak, saldırının boşaltma hızını 1,05 saniyeden 0,68 saniyeye düşürür.

İpuçları

 • Griff, Süper’si ile daha fazla nota vurabilmesine rağmen, hasar kaybı aynı zamanda daha az Süper şarj ile sonuçlanır. Süper’inizi daha hızlı şarj etmek için Süper’ini uzaktaki düşman gruplarında önceliklendirin.
 • Madeni paraların hızı, madeni paraları kolayca kontrol edememesi nedeniyle Griff’in uzun menzilli Brawlers ile rekabet etmesini zorlaştırıyor. Bunun yerine, yakın mesafeden patlama hasarına sahip orta menzilli bir Kavgacı olarak ele alınmalıdır, bu nedenle düşmanlara kolayca saldırmak için yakın mesafelere girmeye öncelik verin.
 • Griff’in Keep the Change Star Power’ı ona ağır sıkletlere karşı daha fazla koruma sağlıyor, ancak Mortis, Leon ve Edgar gibi yakın mesafeli suikastçılara ayak uydurmak için mücadele edecek. Bu durumda, Griff, suikastçılar gelip Griff’i yenmeye çalıştığında anında patlama hasarı için Süper’sini kaydetmelidir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Ender3 yıl önce
 • Son sürüm nulls sürümünü indirdim. çok şükür.

 • Griff Apk3 yıl önce
 • Nulls Brawl Griff oynayanlar beni eklesin

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Voleybol Savaşı Modu En İyi Brawlerlar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478