Brawl Stars Voleybol Savaşı Modu En İyi Brawlerlar

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Voleybol Savaşı Modu En İyi Brawlerlar

Volley Brawl, Jurassic Splash güncellemesinde eklenen bir oyun modudur. Modun amacı, bir voleybol topu etrafında tekme atmak ve onu haritanın düşman yarısındaki bir bölgeye yerleştirmeye çalışmaktır. Topun nereye gittiği, hangi taraftan vurduğunuza bağlıdır. Top oraya ulaştığında bir takım bölgeye ulaşamazsa, diğer takım bir puan alır. İki puan alan ilk takım, o takım kazanır. Brawl Voleybol Modu en iyi brawlerlar yazımızda okuyabilirsiniz.

En iyi Kavgacılar

Frank: Yüksek sağlığı, birden fazla saldırıdan kurtulmasına, topu tutmasına ve düşman kalesine getirmesine yardımcı olabilir. Süper’si düşmanları etkisiz hale getirebilir ve ekibine birkaç saniye getirebilir. Düşmanları voleyboldan uzaklaştırmak için Dayanılmaz Çekim Aracını da kullanabilir. Aktif Gürültü Engelleme Gadget’ı, Gale’s Super gibi saldırılarını ve Super’i iptal eden yıkıcıları engellemek için de kullanışlıdır.

Gale: Gale’s Super, düşmanları topun ineceği alandan dışarı itmek için kullanılabilir ve bu da gol atma olasılığını artırır. Gale’in ikinci Gadget’ı aynı zamanda düşmanı toptan bloke etmek ve uzaklaştırmak için de kullanılabilir, bu da bir skoru garanti edebilir veya bir düşmanın gol atmasını önleyebilir. Spring Ejector Gadget’ı, takım arkadaşlarını tekrar harekete geçirmek için de kullanışlıdır.

Lou: Gale’in Süper’sine benzer şekilde, Lou’nun Süper’i, düşmanın kaymasını ve hareket etmesini sağlamak için kullanılabilir, bu da topun altında durup geri göndermeyi çok daha zor hale getirir. Lou ayrıca saldırılarıyla insanları sersemletebilir ve topun altına girmelerini engelleyebilir.

Mortis: Mortis, maçın başında topu haritanın düşman tarafına almak ve tekmelemek için kullanılabilir. Hücum yeteneği ile yüksek hareket kabiliyeti ve ortalamanın üzerindeki hareket hızı, topun altına hızla girmek için kullanılabilir. Bununla birlikte, küçük hasarı ve kısa menzili, onu çoğunlukla topu geri göndermeye odaklanmış bir savunma oyuncusu haline getiriyor.

Spike: Spike, Frank ve El Primo gibi bazı örneklerin yüksek sağlıkları ve hızlı hareket hızları nedeniyle bu modda popüler olan tanklara karşı kullanılabilir. Spike ayrıca düşmanı yavaşlatmak ve topu almaya çalışırlarsa onlara zarar vermek için Süper’sini topun ineceği yere fırlatabilir.

Max: Max, takımının hareket hızını artırarak düşman tarafına geçmek veya geri çekilmek için kullanılabilir. Ayrıca, Süper’yi kendisi için kullanarak topu alması gerekiyorsa kendini güçlendirebilir. Diğer bir taktik ise, doğru zamanlanmışsa, Max’in Sneaky Sneakers Gadget simgesini topun ineceği noktaya yerleştirerek şaşırtıcı bir dönüş yapabilmesi, müttefiklere yardım etmesi veya başıboş düşmanları yenmesi ve tam zamanında geri dönmek için noktaya ışınlanmasıdır. top.

Squeak: Squeak, haritanın geniş bir alanını kontrol etmek için kullanılabilir. Saldırılarını Brawlers’a bağlayabilir ve onları ayrılmaya zorlayabilir. Squeak’in oldukça yüksek sağlığıyla, hasar verebilir ve topu geri sektirebilir. Ek olarak, Süper’i topun iniş alanını kontrol etmek ve onları geri çekilmeye zorlamak için kullanılabilir.

Edgar: Edgar, Süper’sini otomatik olarak şarj eden Özelliği ve Süper’inden sonra topu geri göndermesine yardımcı olabilecek hız artışı ile harika bir hareket kabiliyetine sahiptir. Süper gücü ve yüksek patlama hasarı ile topu savurmaya çalışan düşmanları da kolayca yenebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Dinozor Yaz (Jurassic Splash) Güncellemesi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478