Brawl Stars 2021 Ağustos Ayı Güncellemesi

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars 2021 Ağustos Ayı Güncellemesi

Brawl stars en son güncellemesi Temmuz ayında griff ve buzz adlı 2 yeni brawler ile karşınızdaydı. Brawl Stars Ağustos ayında yeni gelecek güncellemede sizlerle 5 yeni özellik sunulacak. bunlardan bazıları yeni kostümler bazıları ise yeni etkinliklerden oluşmaktadır. Nulls Brawl Ash apk dosyasını konunun en altındaki linkten indirebilirsiniz.

Ağustos ayında gelecek yeni güncelleme ile gelecek olan etkinliklerin tarihleri de değişti. bugünkü yazımızda sizlerle bu yeni tarihleri de paylaşacağız. Oyunun test serverına girebilirseniz Ağustos ayındaki gelecek yenilikleri test imkanı bulabilirsiniz. Test serverına giremeyen arkadaşlar için yenilikleri biz sizlerle paylaşacağız. Yazımızda akınınıza takılan konuları sorabilir bildiklerinizi bizimle ve diğer arkadaşlar ile paylaşabilirsiniz.

Brawl Stars Ağustos ayında oyuna eklenecek 5 yeni özellik

1-Burger Lou Küstümü

Oyuna yeni gelecek olan bu kostüm çok tatlı bir kostüm. Bu kostüm normalde 30 temmuz tarihinde oyuna eklenecekti. fakat güncelleme oldu. kostüm için yeni tarih 6 ağustos olarak bildirildi. Kostümün özelliklerine gelirsek lou süper kullandığı zaman etrafında buz kütlesi dönüyor buda harika bör efekt olmuş. bu kostüm 79 elmas karşılığında satın alınabilecek. Şuana kadar en iyi lou kostümü bu diyebiliriz.

2- Hermes Max Kostümü

Oyuna gelecek en iyi kostümlerden biri olarak Hermes Max kostümünü söyleyebiliriz. Bu kostümü yine 79 elmas karşılığında satın alabileceksiniz. Skill efektleri çok harika olmuş diyebiliriz. Süperini kullandığınız zaman arkasında kanat çıkıyor. Animasyon olarak çok gösterişli olmuş. Böyle bir kostüm için 79 elmas olması çok ucuz olmuş. 13 Ağustos tarihinde gelecek bu küstüm ise 10 Ağustosta gelecek.

3- Yeni Etkinlik

Bu sefer sizlerle yeni bir kostüm değil, yeni bir kostüm almanızı sağlayacak bir etkinlikten bahsedeceğiz. Ağustos ayında gelecek bu yeni etkinlik sonunda Zalim bibi kostümünü elde edebilileceksiniz. Normalde bu etkinlik 14 Ağustosta gelecekti ve kostümde 16 Ağustosta gelecekti. fakat etkinlik 13 Ağustosta gelecek ve etkinliği bitirdiğimizde Zalim bibi kostümüne ücretsiz olarak alabileceğiz. fakat Kostümü elmas ile almak istersek fiyatı 49 elmas olarak markette satılacaktır. Etkinlik haritaları şuan belli değil. belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

4- Pis Poko Kostümü

Oyuna Ağustos ayında gelecek yeni kostümlerden biride Trash Poko Kostümü. trash çöp demek fakat çeviri yaparken pis poko olarak çevrilmiş. Bu kostüm 18 Ağustos tarihinde markette satışa sunulacak. Bu kostümün fiyatı da 149 elmas olacak. Kostüm fiyatları olarak en pahalı kostümlerden biri olacak. bu fiyatı hakedip haketmediğini oyuna geldiği zaman net bir şekilde söyleyebileceğiz.

5- Korkunç STU Kostümü

Oyuna son gelecek yenilik ise Korkunç STU Kostümü. Korkuç STU ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi yok. 19 Ağustos 1 2 gün erken yada geç olarak gelebilir. Fakat kostümün fiyatı 49 elmas olacağı hakkında net bilgiler var.

Ağustos Ayında gelecek yeni özellikler şimdilik bu kadar. Oyun ile ilgili sezon 8 söylentiler var. bu söylentiler resmiyet kazandığında sizlrle paylaşacağız. Ayrıca Ağustos ayında Brawl talk gelmesi de bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Nulls Brawl İndir2 sene önce
 • Brawl Stars 2021 Ağustos ayında çıkacak güncelleme ile gelen kostümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Favorim Burger Lou Kostümü

Sıradaki içerik:

PlayStation 5 Beta ile İlgili Yenilikler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478