Brawl 2021 Albay Ruff Güncellemesi

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 13

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 6

  Kızgın

 • e 6

  Üzgün

Brawl 2021 Albay Ruff Güncellemesi

Brawl yeni güncellemesi hakkında yavaş yavaş bir takım teoriler ortaya çıkmaya başladı. Yeni güncelleme ile birlikte gelecek Brawler belli oldu diyebiliriz. Bugünkü yazımızda Brawl yapımcılarının bize verdiği tüyolar ile yeni karakterin kim olduğunu anlatmaya çalışacağım. Brawl 2021 yılında bizimle 2 tane fotoğraf paylaştı. Bu Fotoğraflardan birincisi aşağıdaki fotoğraf. Aşağıdaki fotoğrafı dikkatlice inceleyelim.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/indir.php?id=3317″ text=” Nulls Brawl Alpha Belle ve Squeak 35.139 İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”30″]

Bu fotoğrafı dikkatlice incelediğimizde çok önemli bir şey dikkatinizi çekmiştir. Spike’ın elinin orda bir tane lazer silah var. Ve bu lazer silah arkasında bir simge var. Bu silah normal oyunda olmayan gelecekten gelmiş bir lazer silah olduğu çok belirgin. Silah boyut olarak Bull’un silahına benziyor fakat bu silah biraz daha teknolojik bir silah. Ama logoya dikkatlice bakın ve ilerleyen yazımızda bu logo ile ilgili sizlerle önemli şeyler paylaşacağım.

Şimdi gelelim 2. Resme . Bu ikinci resim Byron oyuna ilk geldiğinde yayınlanan bir resim.

Yukarıdaki resme dikkatli baktığınızda Byron etrafında bir sürü iksir olduğunu görüyorsunuz. Çünkü Byron oyunda iksir kullanan bir Brawler. Buradaki şişelerin özelliği her şişe bir karakterin özelliğini temsil etmesidir. Byron’un ayaklarının sağında bir roket iksiri bulunmaktadır. Ve sağ üstte Spike o roket iksirini içmektedir. Bu roket kime ait ve Spike bu roketi neden içiyor. Yazımızın devamında bunları çok net bir şekilde anlayacaksınız.

Dostluk Maçını açıp, Kuşatmadan Çöplük Haritasına girdiğinizde Haritanın sol altında haritaya düşmüş bir uçak göreceksiniz. Bu uçağın uzaydan geldiğini anlayabilir.

Resimde dikkat etmeniz gereken 2 şey var.

 1. Ön Cam kırılmış ve biri oradan kurtulmuş
 2. Kanatlardaki logo

Önemli olan konu bu uzay gemisinden kim kurtuldu. Yazımızın devamında bu sorunun cevabını vereceğiz. Eski oyuncuların bildiği bir şeyden bahsetmek istiyorum. Çok eskiden 8bit yerine 8 defa tıklandığı zaman bir oyun açılıyordu. Oyunun ismi Project Lazerdi.  Bu oyunu mini oyun olarak oynayabiliyordunuz. Bu oyunda dikkat çeken isim Albay Ruff.

Bu mini oyunu bitirdiğinizde aşağıda gibi bir son ile oyun bitiyordu.

Brawl 2021 Uzay Teması

Bu resimde dikkatimizi çeken şey sağ ve sol taraftaki görüntü. Sol tarafta bir dönme dolap gözüküyor. Brawl Bu dönme dolap bize Star Park güncellemesinden bahsediyor. Star Park güncellemesi geldi. Tema tamamen lunapark ile alakalıydı. Sağ tarafta da uzay gemisi görüyorsunuz. Yukarıda okuduklarımızı da göz önünde bulundurursak gelecek olan yeni tema Uzay teması olacaktır.

Uzay teması geleceğini başka bir şekilde de destekleyebiliriz.

Yukarıdaki videoyu izlediyseniz videonun sonunda görüntü uzaya doğru gidiyor ve 15 saniye uzaya doğru bakarak kalıyor. Buda gelecek olan temanın uzay teması olacağını bize anlatmaya çalıştıklarınız anlıyoruz.

Brawl 2021 Güncellemesi Albay Ruff

Şimdi gelelim Albay Ruff görüntüsüne. İlk başta bahsettiğimiz silah üzerindeki logo ile albay Ruff’ın gözündeki simgenin aynı olduğunu görüyoruz. ve son olarak aşağıdaki resmi incelersek. Albay Ruff’ın Şapkasındaki logo ile uçağın kanatlarındaki logonun aynı olduğunu görüyoruz.

Evet arkadaşlar şimdi bu kadar yazdığımdan 2 şeyi çıkartabiliriz.

 1. Yeni gelecek Brawler Albay Ruff
 2. Yeni gelecek Tema Uzay Teması

Brawl 2021 Son Sürüm İndir

Oyunun Son Null Versiyonunu aşağıdan indirebilirsiniz

Nulls Brawl Apk Melodie ve Angelo Son Sürüm İndir 54.243

Nulls Brawl Apk Melodie ve Angelo Son Sürüm İndir 54.243 Brawl Talk 2024 Mart güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar...

Oyunun ReBrawl Son Versiyonunu aşağıdan indirebilirsiniz.

reBrawl Apk Özel Sunucu Mods 30.231 İndir 2024

reBrawl Apk Özel Sunucu Mods 30.231 İndir 2024 Merhaba Arkadaşlar. Umarım hepiniz Brawl oyununu oynarken çok eğleniyorsunuz. 2020 yılının en çok oynanan...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Egemen3 yıl önce
 • bilmiyorum

Sıradaki içerik:

WhatsApp, Telegram ve Sinyal Özelliklerinin Karşılaştırılması

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478