Battlefield 1 Gelecek Hafta Ücretsiz Olabilir

Battlefield 1 Ücretsiz
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battlefield 1 Gelecek Hafta Ücretsiz Olabilir

Kayda değer bir sızıntı, Battlefield 1‘in önümüzdeki hafta ücretsiz olarak sunulacağını öne sürüyor. 2016 yılında piyasaya sürülen ve DICE tarafından geliştirilen I. Dünya Savaşı tabanlı birinci şahıs nişancı, uzun süredir devam eden Battlefield serisinin on beşinci oyunudur. Oyun, tek oyunculu kampanyaları, geliştirilmiş oynanışı ve benzersiz Birinci Dünya Savaşı ortamıyla övgü topladı. Battlefield 1 Ücretsiz ile ilgili haberi yazımızda okuyabilirsiniz..Yayıncı EA kısa süre önce birinci şahıs nişancı serisinin yakın gelecekte bir ortamı benimseyecek bir sonraki bölümü olan Battlefield 2042’yi duyurdu. Yayıncı kısa süre önce, Battlefield 2042’nin söylentili sandbox modunun eski Battlefield oyunlarından haritalar içereceğini ve oyuncuların gelecek başlıkta tanıdık yerleri tekrar ziyaret etmelerine izin vereceğini açıkladı. Oyunun, henüz resmi olarak açıklanmayan gizli bir moda sahip olacağı bildiriliyor, ancak birçok söylenti, eski franchise haritalarının bölümlerini içeren bir sandbox modu olacağını öne sürüyor. Halo bilimkurgu atıcı serisi tarafından popüler hale getirilen Sandbox modu, oyuncuların açık bir alanı özgürce keşfetmesine ve kendi savaşlarını tasarlamasına olanak tanır. EA, Battlefield 2042’nin eski haritaları bünyesine katacağını resmi olarak onayladı, bu yüzden söylentilere göre sandbox modunun gerçekten gerçeğe dönüşeceği görülüyor. EA ayrıca kısa süre önce Battlefield 2042’nin çapraz oyun ve çapraz ilerleme sistemlerine sahip olacağını ve oyuncuların hangi sistemi kullandıklarına bakılmaksızın diğer oyuncularla veya diğer oyunculara karşı savaşa girmelerine izin vereceğini açıkladı.

Battlefield 2042 Resmi Tanıtım Fragmanı

Battlefield 2042 Resmi Tanıtım Fragmanı 128 oyuncu* desteğiyle Battlefield 2042, dünya çapındaki geniş ortamlarda benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor. Oyuncular, Conquest ve...

Battlefield ve Call of Duty sızıntısı Tom Henderson kısa süre önce Battlefield 1’in önümüzdeki hafta ücretsiz indirileceğini söyledi. Bu gerçek kesinlikle doğrulanmasa da Henderson, 2016 oyununun tüm sistemler yerine yalnızca PC’de ücretsiz yapılabileceğini iddia ediyor. Birinci Dünya Savaşı nişancı oyunu Xbox Game Pass aracılığıyla zaten mevcut, ancak bu söylenti, oyunun Game Pass aboneliğinden bağımsız olarak tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacağını gösteriyor.

Battlefield 1 beş yıldan daha kısa bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak oyunun grafikleri daha modern oyunlar tarafından çoktan aşıldı. Bununla birlikte, eskiyen oyuna muhteşem bir yeni kat boya vermek için bir Battlefield 1 grafik revizyon modu oluşturuldu. Reshade Ray Tracing modu, gerçekçi yansımalar ve küresel aydınlatma ile oyunun görselini günümüze taşıyor ve Birinci Dünya Savaşı unvanını neredeyse fotogerçekçi hale getiriyor. Modu kullanan oyuncular, oyunun son derece övülen oynanışının tadını eski görsellerden rahatsız olmadan çıkarabilirler.

Battlefield 1, oyunun oyun ve ayarlar için yenilikçi fırsatlar sunan benzersiz WWI ayarıyla Battlefield hayranları arasında büyük saygı görüyor. Franchise hayranları şimdi Battlefield 2042’nin piyasaya sürülmesini beklerken, birçoğu yeni taksit çıkana kadar Battlefield 1’e geri dönecek. Tom Henderson’ın iddiaları hiçbir şekilde doğrulanmadı, ancak hayranlar ücretsiz indirme şansı için oyunu satın almayı gelecek haftaya kadar ertelemek isteyebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact 2.0: Sayu Çıkış Tarihi, Becerileri ve Yetenekleri

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478