Genshin Impact 2.0: Sayu Çıkış Tarihi, Becerileri ve Yetenekleri

Genshin Impact Sayu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact 2.0: Sayu Çıkış Tarihi, Becerileri ve Yetenekleri

Sayu, Genshin Impact‘in Sürüm 2.o güncellemesi sırasında gelecek yeni oynanabilir bir karakter setidir. 7 Haziran’da miHoYo, 2.0 içeriği için bir canlı yayında onu göstermeden önce, hayranlar için merak uyandıran sosyal medya platformlarında Genshin Impact Sayu açıkladı. Sancağına sahip olmayı umut eden oyuncular için, şu anda Sayu hakkında bilinen her şey burada. Sayu, Inazuma’daki Shiyuumatsu-Ban’dan bir ninjadır. Savaşta dev bir kil taşı kullanır ve Kazuha gibi bir Anemo Vision kullanıcısıdır. Ninjutsu sanatının ustası olan Sayu, savaşta kaçması, saklanması ve birçok kılık değiştirmesinden birine dönüşmesiyle tanınır. Genshin Impact Version 2.0 canlı akışı sırasında Sayu’nun, Genshin Impact 2.0 güncellemesinin ikinci yarısında yayınlanacak olan Yoimiya ile aynı Banner’da olduğu doğrulandı.İçinde bulunduğu koşullar nedeniyle, Sayu’nun boyunun uzaması konusunda güçlü bir takıntısı vardır. Bu, büyümesine yardımcı olacağını düşünerek sağlıksız çok uyuma alışkanlığına yol açar. Sayu’nun çevrimiçi olarak erken ortaya çıkmasına rağmen, miHoYo, Genshin Impact 2.0 canlı akışı sırasında Becerilerini ve Yeteneklerini resmen sergiledi.

Genshin Impact 2.0: Sayu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Genshin Impact 2.0’da, Sayu’nun Shiyuumastsu-Ban Ninja Kılıcı olarak bilinen Normal Saldırısı, Claymore’u ile art arda 4 vuruştan oluşan bir saldırıdır. Yüklü Saldırısı, Sayu’nun silahıyla sürekli dönen bir saldırı gerçekleştirmesini sağlayan dayanıklılık tüketir. Sayu’nun Elemental Yeteneğine Yoohoo Art: Fuuin Dash denir ve Sayu’nun bir Rüzgar Çarkı’na kıvrılarak son bir Kasırga vuruşu yapana kadar yol boyunca düşmanlara çarptığı bir Anemo saldırısıdır. Oyuncular, Sayu’nun daha uzun süre yuvarlanmaya devam etmesine izin vererek yeteneği elinde tutabilir.

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır?

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır? Yeni Genshin Impact özel etkinliklerinin çoğu, zorlu dövüşlerle oyunculara meydan okumaya ve oyuncuların sınırlı bir süre...

Elemental Burst’unun adı Yoohoo Art: Mujina Flurry olup, yakındaki tüm parti üyelerini de iyileştiren bir Anemo saldırısıdır. Sayu daha sonra Muji-Muji Daruma olarak bilinen ve duruma bağlı olarak farklı görevler gerçekleştirecek sevimli bir yaratığı çağırır. Daruma yakındaki düşmanlara vurarak sürekli olarak Anemo hasarı verir veya genel HP seviyelerine bağlı olarak karakterleri iyileştirir.

Genshin Impact 2.0 güncellemesi, oyuncuların gerçekleştirmesi için yeni Dilekler içerecek. Ayaka’nın Banner’ı 21 Temmuz’da gelecek ve Sayu ve Yoimiya’nın paylaşılan Banner’ı, Sürüm 2.0 güncellemesinin ikinci yarısında kısa bir süre sonra yayınlanacak. miHoYo, Banner’ın yayınlanmasıyla ilgili belirli bir tarih vermedi, ancak şirket daha önce olduğu gibi üç haftalık yayın programını takip ederse, oyuncular Sayu ve Yoimiya’yı 10 Ağustos’ta bekleyebilir ve hayranların denemeden önce birkaç Primogem daha elde etmelerini sağlayabilir. afiş üzerinde rulo.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Aptoide Reklamsız Mod APK 9.18.0.2 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478