PUBG’nin Taego Haritası Güncellemesi

PUBG Taego Haritası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG’nin Taego Haritası Güncellemesi

Yenilenen PUBG: Battlegrounds, bir sonraki güncellemede daha da duyurulmamış özellikler ekleyecek, bu da oyuna yeni eklenen içerik miktarı göz önüne alındığında şaşırtıcı. PUBG Taego Haritası, birçok yönden, battle royale popülerleştiricisinin 2017’de piyasaya sürülmesinden çok sonra piyasaya sürülen rakiplerine yetişmeye çalışıyor. Bununla birlikte, bu yeni özelliklerin, benzerlerinden gelen fikirlerden ziyade türde yenilik yapacağı umulabilir.

Temmuz ayının başlarında, PUBG oyuna kendini diriltme ve diğer yeni mekanikleri ekledi. Kendi kendine alma konusunda partiye biraz geç olsa da, oyunu taze tuttuğu ve hayranların bir süredir talep ettiği bir şey eklediği için kesinlikle takdir ediliyor. Görünüşe göre bu, oyunun bir sonraki güncellemesi için yeni özellikler zaten tanıtıldığından, bunun sonu olmayacak.Screen Rant ile konuşan yapımcı Taehyun Kim, PUBG ekibinin sürekli olarak oyunu geliştirmek ve yenilik yapmak için çalıştığını kaydetti. Sonuç olarak, hayranlar bir sonraki güncellemede PUBG’nin yeni eklenen Taego haritasını tamamlamak için daha fazla yeni özelliğin gelmesini bekleyebilirler. Kim, bu özelliklerden bazıları hakkında zaten bazı daha büyük ipuçları olduğunu kaydetti, ancak hiçbir ayrıntıya girmedi ve şunları söyledi:

“Geliştirici ekip her zaman yeni özellikler için çeşitli fikirler bulmaya ve yeni bir harita üzerinde çalışırken kullanıcıların oyunumuzu daha eğlenceli ve dinamik bir şekilde oynamasını sağlamaya çalışıyor. Bununla birlikte, Taego’da hala duyurulmamış özellikler var. bir sonraki güncellemede yayınlanacak. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve Taego teaser videomuzdan ipuçları alabilirsiniz!”

Umarım PUBG’nin yeni mekanikleri ve özellikleri oyunu kayda değer bir şekilde yükseltir. Nişancı hala popüler ve birçok kişi tarafından beğenilen bir oyun olmasına rağmen, birçok rakibinin oyuncu ve izleyici sayılarına kıyasla geride kaldı. Belki de PUBG Corp. oyunu denemek ve geliştirmek için çalışırken, büyük rakiplerinin çoğuyla tekrar baş başa kalabilir. Ancak, bir kez daha diğer başlıklarla aynı nefeste anmak çok zaman alacak.

PUBG Mobile 1.5 Ateşleme güncelleme APK indir

PUBG Mobile 1.5 Ateşleme güncelleme APK indir PUBG Mobile 1.5 Ignition güncellemesi nihayet çıktı ve 200 milyon kullanıcı ön kayıt yaptırdı, herkes...

Kendini diriltme ve Gulag-esque Comeback özelliğinin dışında, PUBG’nin kendisini daha zengin bir battle royale deneyimi olarak tamamen gerçekleştirmesi için hala çok fazla potansiyel var. Türü en nihayetinde başlatmış olmasına rağmen, birçoğu ilk başlangıç ​​noktasının ötesinde yenilik yaptı ve PUBG’nin temel oynanışı, diğer birçok oyunun oluşturduğu gelişmiş yapı ile güzel bir şekilde gelişecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Battlefield 1 Gelecek Hafta Ücretsiz Olabilir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478