Among Us’ta Imposterların uyması gereken taktikler

Imposterların uyması gereken taktikler
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us’ta Imposterların uyması gereken taktikler

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan Among Us Oyunun en zevkli yanı Imposter olarak oynamak olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızda imposter ile oynarken dikkat etmemiz gerekenlere yer verdik.

Çıktığı zamandan beri çok fazla ilgi gören oyun hakkında herkesin merak ettiği şeyler var. oyuncular Among Us nasıl oynanır, hangi taktikler kullanabiliriz diye aratmalar arttı.

Among Us oyununda hile kullanmadan taktik olarak iyi olduğunuzda çok keyif alabileceğiniz bir oyun. Among Us oyununun en heyecan veren yanlarının biri ise Imposter olmak. Eğer Imposter olduğunuz zaman kullanabileceğiniz bilgiler arıyorsanız Among Us Imposter taktiklerine yer verdiğimiz konu tam size göre.

Among Us’ta Imposter olduğunuz zaman uygulayabileceğiniz O taktikler:

 • Oyunda Görevleri yapıyormuş gibi davranın.

Imposter olduğunuzda görevleri yapmanız gerekmiyor. Fakat bunun yerine Imposter olduğunuz anlaşılmaması için görev yapıyormuş gibi davranmanız lazım ki takım arkadaşlarınız sizi de “Crewmate” olduğunuzu düşünsün. Size verilen ve haritada gösterilen sahte görevler sayesinde işiniz daha da kolaylaşıyor. Fark edilmiyorsunuz.
Her oyunda diğer takım oyuncuları “Common Tasks”, yani ortak görevleriniz vardır. Fark edilmemek için bu ortak görevleri yapıyormuş gibi hareket etmelisiniz. Imposter olarak bu görevleri yapamıyorsunuz . Takım arkadaşlarınızı takip ederek etrafta kimse yokken kolayca öldürebilirsiniz

 • Bir şeyleri sabote etmeye çalışın

Kapıları sabote ederseniz o kapının on saniye boyunca kilitli kalmasına neden olursunuz. Bu şekilde oda giriş çıkışı engellemiş olursunuz. Imposter olarak takım üyelerini kolay bir şekilde öldürmüş olursunuz. Mesela birisi sizi havalandırmadan çıkarken görürse butona basmak için Emergency Room’a doğru gidecektir. O odanın kapılarını kapatarak henüz oraya ulaşamadan onu etkisiz hale getirebilirsiniz.

Among Us Apk Hileli Mod Son Sürüm İndir 2023.10.24

Among Us Apk Hileli Mod Son Sürüm İndir 2023.10.24 Among Us Mod Menü Son Sürüm İndir, bu Apk dosyasını indirdikten sonra keyif...


Işıkları sabote ettiğiniz zaman diğerlerinin görmeleri kısıtlanırken Imposter’ların görüşleri sabit kalır. Böylece onları öldürmek için uygun zamanı yakalarsınız. Ayrıca O2 odasını sabote ederseniz geri sayım başlar ve bu geri sayımı durdurmak için süre dolmadan iki ayrı yere PIN kodları girilmesi gerekir. Geri sayım bitene kadar alarmı durduramazlarsa kazanırsınız. O2’de olduğu gibi aynı durum reaktörü sabote ederken de geçerli.

 • Etrafta bulunan Kameralara dikkat edin.

Oyundaki koridorlarda dört tane kamera vardır. Böylece takım üyeleri, haritada bulunan Admin odasından yerleştirilmiş olan kameralar sayesinde diğerlerinin neler yaptıklarını izleyebiliyorlar. Bu küçük ama etkili kameralar tarafından izlenip izlenmediğinizi anlamanın yolu ise oldukça basit.
Among Us Eğer kameraya baktığınızda kırmızı ışık yanıyorsa Merkez odasındaki biri veya birileri tarafından izleniyorsunuz demektir. Bundan dolayı oradan uzun süre boyunca kimse geçmemiş olsa bile ya da etrafta kimseyi görmüyor olsanız bile takım üyelerini öldürmeyin, aksi halde yakalanabilirsiniz.

 • Sizi suçlayanları hemen öldürmeyip bekleyin.

Oyun esnasında sizi suçlayan biri elbette olacaktır. Sırf sizi suçladı diye onu takip edip öldürmeye çalışmayın. Eğer sizi suçlayan takım üyesi, sizi suçladıktan sonraki bölüm ölürse ise dikkatleri çekmiş olursunuz. Bu yüzden fark ettirmeden sanki onlardan biriymiş gibi davranmaya devam edin. Sizi takip ediyorsa belirli bir süre buna müsaade edin ve görevlerinizi yapıyormuş gibi oynamaya devam edin
Bunun yanında öldürdüğünüz kişileri rapor etmemezlik yapmayın. Eğer hiç bir ölüyü rapor etmezseniz bir süre sonra dikkatleri üzerinize çekersiniz

 • Takım üyelerinin güvenini kazanın.

Oyun devam ettikten bir süre sonra size kefil olacak birini bulmalısınız. Sizin masum olduğunuzu söyleyip dikkatleri başka tarafa döndürebilir, fakat bunu yapmak için önce bir kişiye kişiye güven vermeniz gerekmektedir. Mesela bir odada Crewmate’den biriyle yalnız kaldınız. Üstelik birisini öldürme süreniz de dolmuş bir durumda ve etrafta kimse yok. Böyle bir durumda birini öldürmek çok mantıklı gibi gözüktüğünün farkındayız. Fakat kazanmaya daha çok yolunuz ve öldüreceğiniz daha çok takım üyesi varsa o kişiyi öldürmektense takım üyesi gibi davranmak daha iyi bir yöntem olacaktır. Bu sayede sanki onun tarafındaymış gibi davranıp onun güvenini kazanabiliriz.

 • Sizi suçüstü yakalayan kişiyi suçlayın.

Mesela bir ortamda yakaladınız ve birisini öldürdünüz, fakat hiç beklemediğiniz bir taraftan karşınıza biri çıktı ve sizi gördü. Kimin cesedi rapor ettiği hiç önemli değil. Şimdi tek yapmanız gereken asıl suçlunun siz değil, sizi yakalayan kişi olduğuna inandırmak. ve onu suçlamak.

 • Kaçarken akıllıca hareket edin.

Birini öldürdünüz olabildiğinizce hızlı bir şekilde olay yerinden kaçın. Neyse ki havalandırma sayesinde hızlıca ve kolayca kaçabilirsiniz. Fakat şunu göz önünde bulundurmakta fayda var; siz havalandırmada kalmaya veya saklanmaya devam ettiğiniz sürece diğer bir kişiyi öldürme sürenizde azalma olmaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

World of Warcraft Shadowlands ne zaman çıkacak

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478