World of Warcraft Shadowlands ne zaman çıkacak

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

World of Warcraft Shadowlands ne zaman çıkacak

World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihi açıklandı

Blizzard World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihini resmi olarak açıkladı. World of Warcraft: Shadowlands’in 23 Kasım’da piyasaya sürüleceğini açıklandı. Blizzard Firmansının vermiş olduğu detaylar ise şu şekilde;

World of Warcraft: Shadowlandsi 23 Kasım’da çıkacak

Azeroth’ta yaşayan hiç kimse, onu yaşadığı dünyanın ötesinde nelerin beklediğini bilmiyor. Fakat Horde ve Alliance’ın kahramanları çok yakında gerçeği öğrenecek.

Ekim ayının sonlarına doğru çıkması düşünülen Shadowlands, oyun geliştiricilerinin devam eden testinde aldığımız geri bildirimlere bağlı olarak çok güzel ayarlamalar ve düzeltme çalışmaları yapabilmemiz için ertelenmişti denilmişti. Bu yüzden yükseltme paketi çıktığında oyuncuların Azeroth’un öteki dünyasına yolculuklarını elit bir tecrübe haline getirebilecektik.

çıkış tarihi ile ilgili incelemeli bilgi almak için WoW’un Yapımcısı John Hight’ın internet sitesindeki mesajını World of Warcraft‘un resmi sitesinden okuyabilirsiniz.

World of Warcraft’ın son genişleme paketi, oyuncuları Shadowlands‘e götürecek. Burası öteki taraftaki ruhların amaç bir amaç bulmak için gittiği veya Lanetliler tepeleri’nde Jailer tarafından uzun süre işkenceye maruz kaldığı, öteki dünyalardan oluşan sonsuz bir diyar. Oyuncular öteki dünyayı keşfederken Warcraft efsanelerinin durumunu öğrenecek, Shadowlands’in birbirinden değişik bölgelerine hükmeden dört Ahit’ten biriyle iletişim kuracak ve nihayetinde tüm kâinatı yok etmeyi amaçlayan karanlık bir tehditle yüzleşecek.

Ayrıca Blizzard bugün Shadowlands’le ilgili birkaç içeriğin çıkış tarihleri ile ilgilide bildirimde bulunuldu.

World of Warcraft Shadowlands Hakkında

Scourge, Azeroth’u 10 Kasım’da hükmü Ediyor – Helm of Domination’ın darmadağın olması ve Icecrown’un üzerindeki gökyüzünün parçalanması ile birlikte, ölülerden oluşan Scourge savaşçıları tekrardan ayaklanıyor. Bu ölümcül tehdit Azeroth’un fani alemi ele geçirmeden önce Azeroth’un savaşçılarının onu durdurması gerekiyor. Shadowlands’in yükseltme paketi öncesi güncellemesi 10 Kasım’dan itibaren oyunda.

Nathria Kalesi’nin pencereleri 8 Aralık’ta Açılıyor – Shadowlands’in ilk epik 10 boss’lu baskını Nathria Kalesi, 8 Aralık’tan sonra oynanabilir. Ayrıca baskının açılmasıyla ilgili Shadowlands Baskını, Mythic Zindan ve PvP 1. Sezonu da başlayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Steam’de Cadılar Bayramı sebebiyle Oyun indirimleri başladı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478