Among US yeni haritası The Airship İndir

Among US yeni haritası çıkış tarihi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among US yeni haritası The Airship İndir

The Game Awards 2020’yi izlerken fark ettiğimiz bir şey de Innersloth’un oyunda herkesi şüphe uyandıran yeni bir Among US yeni haritası çıkış tarihi duyurusu yapmasıydı.

Perşembe günü düzenlenen The Game Awards 2020’de yılın en iyi çok oyunculu oyunu unvanını alan Innersloth, The Airship’in Among Us kullanılabilecek en son harita olacağını duyurdu.

Among Us: The Airship yenilikler neler?

Bu yeni haritanın adına ilk önce şirketin sosyal medya ekibi aracılığıyla ulaştık ve merdivenler ve asansörler gibi eklemeler, daha hassas ayrıntılar ve canlı renkler ile yeni konum oyuna daha fazla derinlik katıyor.

Mürettebat için tamamlamaları gereken bir dizi yeni görev vardır ve ayrıca doğma noktalarını kullanma seçeneği de vardır. Bunlar, Mürettebatın bir araya toplanmasını ve sahte kan dökülmesini önlemek için bir toplantı tamamlandıktan sonra, geliştirilmiş kırmızıdan yararlanarak kullanışlı olabilir!

Among Us Airship ne zaman çıkacak?

Bu yüzden sabırsız bir grubuz ve bir şey duyurulduğunda, tadını çıkarabilmemiz için altı ay olduğunu anladığımızda genellikle hüsrana uğrarız. Bu sefer değil! Among US yeni haritası çıkış tarihi Henüz kesin bir tarihimiz olmasa da Innersloth, yeni haritanın ‘2021 başlarında’ bizim için hazır olacağını belirtti. Zaten Aralık 2020’de olduğu gerçeği, hesaplamalarımız çok uzun süre beklemeyeceğimizi gösteriyor.

O zamana kadar ve çoğumuz hala çok fazla gerçek sosyal temas kurmaktan kısıtlanmışken – lanet olsun covid-19! – o zamana kadar elimizdekileri uygulamaya devam edeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Güncelleme 2022 Nisan

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478