Free Fire 2022 En İyi Karakter Kombinasyonu

Free Fire En İyi Kombinasyonlar
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Free Fire 2022 Hakkında

Free Fire, PUBG Mobile’dan sonra artık Dünya pazarındaki en popüler mobil savaş oyunu. Free Fire En İyi Kombinasyonlar hakkında hızlı tempolu oynanışı, düşük sistem gereksinimleri, renkli grafikleri gibi söylenebilecek pek çok güzel şey var ama hayranların en çok sevdiği şey muhtemelen karakter sistemidir.

Free Fire 2022 En İyi Karakter Beceri Kombinasyonu

Free Fire’daki her oyuncu karakteri, oyun içinde edindikleri karakterlerin listesinden alınan dört farklı becerinin bir kombinasyonu ile donatılabilir. Bu beceriler tamamen alakasız görünebilir ancak birbirleriyle sinerji oluşturan bir sette birleştirilebilirler. Bu yazıda, Free Fire 2020’deki Free Fire En İyi Kombinasyonlar listeleyeceğiz.

1 – En İyi Assaulter Karakter Kombinasyonu

Bu muhtemelen Free Fire’daki en yaygın roldür. Genellikle bir Assaulter, bazen Keskin Nişancı ve Pompalı Tüfeklerle SMG ve AR kullanır. Bu rol için en iyi kombinasyonlar aşağıdadır.

Alok + Miguel + K + A124

Bu kombinasyon, HP ve EP’yi iyileştirmeyle ilgili tüm yeteneklerle sürekli savaşı sürdürmeye odaklanır. A124’ün becerisi, K ve Miguel’in becerisinin tüm fazlalık EP’sini tüketir ve onları HP’ye çevirir – savaşta bile bir avantaj elde edersiniz. Alok, herhangi bir dizilime uyan mükemmel bir “genel yetenek” dir.

Alok + Luqueta + Jota + Jai

Bu kombinasyon, SMG kullanmayı planlıyorsanız mükemmeldir çünkü Jota ve Jai, bir SMG kullanarak sürekli bir öfke yaratmanıza olanak tanır. Jota’nın anında iyileşme yeteneği gerçekten OP – av tüfeği ve SMG’ler gibi daha zayıf silahlarla sınırlı olmasının bir nedeni var. Luqueta ve Alok’un becerileri hayatta kalmanızı artıracaktır.

Wolfrahh + Alok + Hayato + A124

Bu, hem hasar hem de hayatta kalma ile en iyi çok yönlü kombinasyondur. Hayato’nun zırh delici ve Wolfrahh’ın ekstra uzuv hasarı bonusu, size her düelloda üstünlük sağlayacak şekilde çok fazla ekstra hasar sağlayacaktır. A124 ve Alok’un becerileri beka kabiliyetini sağlayacaktır. Free Fire’daki tüm durumlar için en iyi combo budur.

2 – En İyi Keskin Nişancı Karakter Kombinasyonu

Laura + Rafael + Hayato + Chrono

Bu 3 beceri, muhtemelen bir keskin nişancının seçebileceği en iyi seçimdir özellikle de SVD veya Ağaçkakan gibi bir şey kullanmaya çalışıyorsanız. Rafael ve Laura’nın becerileri birlikte çok iyi çalışıyor. biri doğruluğunuzu artırırken diğeri haritada tespit edilmenizi engelliyor. Free Fire OB25’teki en son eklenen Chrono, bulmacanın son parçası olacaktı – cephaneye dayanıklı balonunu kaldırabilir ve misilleme korkusu olmadan su çekebilirsiniz.

Free Fire 2020’de En İyi Karakter Kombinasyonu

Becerilerin herhangi birini Alok, Wukong, Paloma veya Wolfrahh’ın bazı diğer yararlı yetenekleriyle değiştirebilirsiniz. bunların hepsi yardımcı yeteneklerdir ve yakın mesafeli çatışmalara girmeniz gerektiğinde size bir şans verir.

3 – En İyi Supporter Karakter Kombinasyonu

Bu rol genellikle Duo veya Squad’da görülür. ekibin bir üyesinin destek becerileri ve evcil hayvan edinerek takım arkadaşlarını destekleyeceği.

Alok + Kapella + K + Notora + Falcon veya Rockie Pet

Bu, aynı anda hem destekleyebileceğiniz hem de normal şekilde savaşabileceğiniz için bir taraftar için en iyi kombinasyondur. K ve Alok’un becerileri, 6 metrelik bir yarıçap içinde tüm takım için muazzam bir 100 HP yenileme kabiliyetleri nedeniyle büyük bir sinerjiye sahiptir. Bu, Kapella’nın bonus iyileştirmesi ve şenlik ateşi ile daha da artırılabilir. Notora’nın yeteneği, etrafta dolaşırken insanları iyileştirmenize izin verir – herkes saniyede 1 HP alır.

Falcon, tüm takım için en iyi evcil hayvandır – takımınızın haritaya daha hızlı inmesini sağlar, bu da erken oyun savaşları için çok önemlidir. Rockie, yeteneklerinizi daha sık kullanmanıza izin verir ve bu da daha fazla iyileşme sağlar.

4 – Bahsetmeye değer diğer kombinasyonlar

Luqueta + Wolfrahh

Öldürdükçe bu 2 yetenek zamanla güçlenir. Erken oyun elbette daha zor olurdu, ancak biraz öldürme bulduktan sonra, HP’niz ve hasarınız artacak ve oyunun sonlarında çok daha kolay olacaktı.

Notora + Misha

Arabanın içindeki herkesi iyileştirirken maksimum hızda dolaşabileceksiniz. Misha’nın becerisi ayrıca sürüş sırasında alınan hasarı da azaltır. Genel olarak, bu takım oyunları için harika bir kombinasyon.

Joseph + Ford

Bu iki yetenekle, ölmeden güvenli bölgenin dışında kalabilirsin ve sürekli olarak +% 20 Hızla hareket edebilirsin.

Sitemizde Free Fire ile ilgili daha çok yazı okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Free Fire ile ilgili Diğer Yazılarımız

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us bağlantı sorunlarını çözme

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478