Genshin Impact Kazuha Karakter Detayları

Genshin Impact Kazuha
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Kazuha Karakter Detayları

En yeni Genshin Impact kahramanı Kazuha, piyasaya sürülmeden önce geliştirici miHoYo’dan özel bir ilgi gördü ve arka planını bir fragmanda ve birçok karakter detayında açıkladı. Kaedehara Kazuha adlı, sorunlu bir geçmişe sahip rahat bir kılıç ustası ve müttefiklerinin hasarını güçlendirebildiği için desteğe vurgu yapan bir oyundur. Genshin Impact Kazuha, oyuncuların görevleri kabul ettiği ve büyük, açık bir dünyayı keşfettiği bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ayrıca oyuncuların belirli aralıklarla yeni karakterlerin ve kahramanların kilidini açabileceği bir gacha sistemi üzerinde çalışıyor. Her yeni karakterin kendi yetenekleri, dövüş stilleri ve arka planları vardır. Yeni olaylar ve karakterlerin gelişiyle, dünyanın daha geniş kapsamı ve bilgisi genişler. Kazuha, yaklaşan Sayu, Yoimiya ve Ayaka‘dan biraz önce ortaya çıkan, oyunun büyüyen renkli karakter listesinden sadece biri.Yeni bir Genshin Impact karakter tanıtım fragmanı, Kazuha‘nın Beidou’nun yanında savaşa hazırlandığı savaşçı geçmişi hakkında daha fazla fikir veriyor. Bir tweet onun dövüş stili hakkında daha fazla ayrıntıya girdi. O bir Anemo karakteri ve Takımyıldızı Acer Palmatum’dur ve ana yeteneği müttefiklerinin verdiği hasarı parlatmaktır. Bir Girdap tepkisini etkinleştirmek, müttefiklerinin saldırılarını bir Elemental Hasar Bonusu ile doldururken, Kazuha’nın Dalma Saldırısı Midare Ranzan da düşmanları içeri çekebilir ve aynı anda hasar verebilir.

Genshin Impact geliştiricisi miHoYo’ya göre, Kazuha oldukça kaygısız bir kişiliğe sahip ve şiir okumaktan hoşlanıyor. Yemek seçici olmasa da, aceleyle yapılan yemeklerden hoşlanmaz ve yemeklerin özenle yapılmasını tercih eder. Akçaağaç yapraklarıyla bağlantılıdır, çünkü verilen adı “Kaedehara” kabaca “akçaağaç ormanı” anlamına gelir. Buna ayrıca “Scarlet Leaves Pursue Wild Waves” sloganında da atıfta bulunuluyor. İlginç bir şekilde, Kazuha’nın daha önceki sözleri, onun adının orijinal olarak “Kiryu” olduğunu, ancak bilinmeyen nedenlerle değiştirildiğini ima etti.

Kazuha, Japonca Nobunaga Shimazaki ve İngilizce Mark Whitten tarafından seslendirilmektedir. Her ikisinin de sırasıyla Fire Emblem karakterleri Corrin ve Seteth’i seslendiren geçmişleri var. Shimazaki ayrıca Haruka Nanase’i Free’de seslendirmesiyle de tanınır! Iwatobi Swim Club animesi ve devamı. Her ikisi de Kazuha ile Genshin Impact’in ilk çıkışını yapıyor ve oyuncuların zaten aşina oldukları seslere biraz daha fazla ses çeşitliliği ekliyor.

Genshin Impact dünyasına eklenen her yeni karakter, oyunun dindar fandomu arasında bir kutlama sebebidir. Kazuha’nın oyuna ne zaman ekleneceğine dair resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte (Haziran ortası-sonları bekleniyor olsa da), oyuncular şüphesiz onun oyun stilini denemek için şimdiden istekliler. Bu arada hayranlar onun geçmişi ve Genshin Impact‘in oynanabilir karakter listesinin geri kalanıyla nasıl etkileşime gireceği hakkında spekülasyonlar yapıyor. Şimdilik, Kazuha’nın benzersiz yetenekleriyle oynanabilirliği sarsacağını ve oyunculara Teyvat dünyasına geri dönmeleri için bir neden daha vereceğini varsayabiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

WhatsApp Aero APK Son Sürüm İndir 2022

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478