World Truck Driving Simulator Apk

World Truck Driving Simulator Apk Son Sürüm İndir 1,392

World Truck Driving Simulator MOD Apk son sürümünü indirerek sınırsız para kazanın ve başlamak için tüm kamyonların kilidini açın!  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 200 Mb
 • ÜreticiDynamic Games Ltda
 • İşletim Sistemi Android

World Truck Driving Simulator Apk Son Sürüm İndir 1,392

World Truck Driving Simulator MOD Apk, Android’deki önde gelen sim oyunlarından biridir ve size dayanıklı bir kamyoncu olma şansı verir ve dünyanın en havalı kamyonlarından bazılarını gezegenin en zorlu ve en tehlikeli yollarından bazılarında kullanır. Mercedes, Ford ve çok daha fazlası gibi küresel üreticilerin modelleri arasından seçim yapabileceğiniz düzinelerce farklı kamyon var. Bu grupta ayrıca dünyanın her köşesinden, Amerika, Avustralya, Rusya ve çok daha fazlasından kamyonlar bulacaksınız. Harika simülatör grafikleri ve bir Android oyunu için iyi kontrollerle, bunun Mağazadaki en yüksek puan alan simülatör oyunlarından biri olmasının bir nedeni var!

Tüm farklı kamyonların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda farklı yer var. Ayarlar her zaman zorluklarla eşleşmese de, her aşama gerçek yaşam konumlarından elde edilir! Teslimatların tamamlanmasının yanı sıra sizin için bir dizi farklı beceri zorluğu da var, usta bir kamyon şoförü olmak için gerekenlere sahip misiniz? Oyun hakkında daha fazlasını ve en iyi özelliklerden bazılarını öğrenmek için okumaya devam edin. Özelleştirme, farklı kamyonlar, zorluklar ve çok daha fazlası!

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

World Truck Driving Simulator Apk Para Hilesi

World Truck Driving Simulator milyonlarca indirmeye ve çok sayıda olumlu eleştiriye sahip, ancak oyun onu bu kadar harika bir sim haline getiriyor? Dynamic Games tarafından geliştirilen bu oyun, kamyon sevgisini çok ciddiye alıyor. Harika kamyonlar fanatiğiyseniz, bu oyun tam size göre, çünkü her benzersiz kamyonun ayrıntılarına, farklı parkurlara ve sürüş ve hasar simülasyonunun gerçekçiliğine özen ve zaman verildi. Fizik motoru bu oyunun büyük bir parçasıdır ve bu, en iyi özelliklerden sadece biridir! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

World Truck Driving Simulator Apk Eski Sürüm

Fiziğin yanı sıra, bir simülasyon oyununda önemli olan ayrıntılardır. World Trucks Driving Simulator’da egzozdan çıkan duman, kabin içindeki ayrıntılar ve kamyonların performansı gibi birçok küçük ayrıntıyla ilgilenildi. Örneğin her aracın ya manuel ya da otomatik şanzımanı olacaktır. Bu, kamyonun nasıl sürdüğünü etkiler. Hatta dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak sağdan veya soldan direksiyonlu yolda olmanıza bağlı olarak sürücünün kabin içindeki konumunu bile değiştirebilirsiniz.

World Truck Driving Simulator Sınırsız Para

Elbette, simülatör oyunları en iyi üst düzey bir bilgisayarda çalışabilir, ancak geliştiriciler bu oyunu programlarken çok çeşitli cihazları dikkate almışlardır. Telefonunuz oyunu işleyemiyorsa grafiksel yapılandırmayı değiştirebilir, güçlü bir Android telefonunuz varsa grafikleri artırabilirsiniz. Oyun bir tablette harika görünüyor ve grafikler de tabii ki simülasyon oyununun tadını çıkarmanın önemli bir parçası! Tüm kamyonlar ve yerler benzersizdir ve oyun bir mobil oyun için oldukça harika görünüyor.

World Truck Driving Simulator Para Hilesi

Dünya Kamyon Sürüş Simülatöründe pek çok farklı görev ve zorlukla karşılaşacaksınız, ancak bunların çoğu, tıpkı bir kamyoncunun hayatı gibi, kargo teslim etmeye kadar gidiyor. Oyun, yolculuğunuz ve varış noktanız üzerinde etkisi olan birçok farklı kargo türü içerir. Bazı kargolar, kamyon paranıza destek vermek için sizi daha fazla puanla ödüllendirecek! Kuru ürünler ve yüksek kaliteli ekipmanların yanı sıra çok daha fazlası, her yolculuğa benzersiz bir his verir.

Oyun çevrimdışı oynanabilirken, kamyonculuk becerinizi dünyadaki diğer sürücülere karşı ölçmek için çevrimiçi küresel liderler vardır. Düzenli güncellemeler, oyuncuları elinde tutmak ve yeni oyuncular çekmek amacıyla oyunu taze tutar. Başarı sistemi ayrıca size üzerinde çalışmanız için farklı hedefler verir ve daha zorlu başarılara ulaşmak oldukça bir görevdir ve kesinlikle biraz pratik yapacaktır. Son olarak, kabinde bir GPS vardır, böylece belirli bir rotayı takip edebilirsiniz ve hatta gerçek hayat resminizi kamyoncu sürücünüzün ehliyetinde olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Geliştiriciler her şeyi düşündü!

World Truck Driving Simulator hileli mod apk’nın son sürümünü indirerek sınırsız para kazanın ve başlamak için tüm kamyonların kilidini açın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478