Traffic Run mod APK

Traffic Run Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.11.2 İndir

Android'in diğer sürücülere çarpmadan arabanızı kontrol etmesi ve hedefe ulaşması için Traffic Run Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.11.2 İndir  
Hileli Oyun İndir

736 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Traffic Run Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.11.2 İndir

Araba kullanmakta ne kadar iyisin? Çılgın sürücülerden kaçarak ve nihai hedefe ulaşarak öğrenmek için Traffic Run Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.11.2 İndir. Bu, sizi sonuna kadar zorlayacak basit ama bir o kadar da bağımlılık yapan oyunlardan biridir!Bir kavşakta başlayacaksınız ve araba ileri geri sıçrarken ve sizin için durmak üzere olmayan zihinsel kaçıklardan kaçarken arabayı kontrol etmeniz gerekecek. Diğer arabalar ve kamyonlar arasında sıkışıp kalmanız ve onlara çarpmamaya veya arkanızdan sürmelerine izin vermemeye çalışmanız gerekecek. Bu oyunda zamanlama her şeydir ve kimseye çarpmamak için hızlandırıcının dikkatli kontrolü gerekli olacaktır. Saatlerce oynamanızı sağlayacak çok gergin bir oyun.

Basit oyunlar genellikle en iyi oyunlardır. Size bir meydan okuma ile görev veriyorlar ve sizi bu meydan okumayla başa çıkmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorluyorlar. Bu gerçekten de Traffic Run APK‘sı için geçerlidir. Tek göreviniz, trafikte kimseye çarpmadan arabayı gitmesi gereken yere götürmek – ama göründüğü kadar kolay değil. Daha sonraki seviyeleri kolaylıkla atlayabilmeniz için önemli ölçüde pratiğe ihtiyacınız olacak.

Traffic Run Apk Hakkında

Gelen trenlere zaman ayırmanız ve demiryolu geçişlerini geçmeniz, rampaların ve nehirlerin üzerinden atlamak için hızlanmanız ve ardından tüm bunların sonunda otoyola yeniden katılmanız gerekecek – bu çılgın bir oyun, orası kesin! Oynamak için hepsi benzersiz olan yüzlerce seviye var. Ayrıca epeyce reklam var, ancak internet bağlantınızı kapatarak bu kadar çoğunu görmek zorunda kalmayacaksınız.

Altın paraları toplayın ve bunları yeni arabalar satın almak ve garajda yükseltmek için kullanın. Sürüşünüzü pezevenk edin ve yoğun bir kaçma eylemi için onu sokaklara götürün. Daha önce de belirttiğimiz gibi, oyun zorlu. Elinizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsanız, potansiyelinizi ortaya çıkarmak ve oyuna hakim olmak için en iyi ipuçlarımızı okuyun. Oynamakta iyiysen çok daha eğlenceli olacak – bu yüzden dikkat et.

Frenlere dikkat edin: Frenleriniz çok serttir Parmağınızı ekrandan çeker çekmez araba temelde duracaktır, bu yüzden bir tür ‘dokunma tekniğini’ mükemmelleştirdiğinizden emin olun, bu sayede dikkatli bir şekilde hızlanma ve frenleme uygulayın. sabit bir hız.

Ramak Kala Puanları: Başka bir arabaya çarpmaya çok yaklaştığınızda, ancak çarpmamayı başardığınızda bir “Ramak Kala” verilir. Bunu yapmak için ekstra puanlar alacaksınız, bu yüzden zaten oyunda bir profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız, daha fazla puan kazanmak için bu hamleyi deneyin. Dikkatli olun – buna bir nedenle ramak kala deniyor…
Yeniden canlandırmak için reklamları izleyin: Bazen, yalnızca bir Pazar sürücüsü tarafından vurulmak ve tüm ilerlemenizi kaybetmek için neredeyse tüm görevi nakavt edeceksiniz. Oyun size hızlı bir reklam izleyerek canlanma şansı sunuyor. Telefonunuzu duvara fırlatmaktan sizi kurtarmak için bunu yapmaya değer – aynı zamanda yoldaki öfkenizi yatıştırmak için de yeterli bir zaman.

 • Traffic Run Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.11.2 İndir Oyun Hilesi
 • +Ücretsiz Alışveriş
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478