Samsung DEX nedir ?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung DEX nedir ?

Desktop experience anlamına gelen Samsung DEX uygulaması size telefonunuzu bir bilgisayar kasası gibi kullanmanıza olanak sağlayıp bilgisayarınızın ekranına telefonun ekranını yansıtıp klavye ve fareyi kullanmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Samsung DEX kablosu nasıl bulabilirim ?

Samsung telefonunuzu bilgisayara bağlamanız için elinizde bir ucu usb-c diğer ucu hdmı olan bir kabloya ihtiyacınız var. Kabloyu elektronik alet satan mağazalardan temin edebilirsiniz. bu bağlantıyı yaptıktan sonra hem bilgisayarda hem de telefonda samsung dex uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Samsung Dex uygulaması hakkında

Günümüzde telefonla hemen hemen tüm işlemlerimizi yapabilmemize rağmen yine de bazen büyük ekranlara ihtiyaç duyabiliyoruz. gerek sunum yapmak için gerekse oyun oynamak için büyük ekranlar he zaman iyidir.

Samsung Dex ile oyun oynayabilirmiyim ?

Samsung Dex ile oyunlarınızı bilgisayarınızın klavye ve farenizi kullanarak yapabilirsiniz. Örneğin telefonda oynadığınız PUBG‘yi Samsung Dex uygulaması ile bilgisayarınızda daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Samsung Dex Standı, Samsung Pad, Samsung Station

Telefonunuzu bilgisayarınızın yanında güzel bir şekilde durması ve aynı zamanda da telefonla bilgisayar arasında bağlantıyı sağlaması için yapılmış stantlar bulunmaktadır bunları da internetten alabilirsiniz. Gayet kullanışlı ve şık olacaktır. telefonunuz ayakta durduğu için oradan kontrol etmenizde rahat olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Zoom Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478