PUBG UC Yükleme Nereden Yapılır? 2020

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG UC Yükleme Nereden Yapılır 2020

Çok fazla kişi tarafından oynanan PUBG Mobile UC yükleme nereden nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Öncelikle biraz PUBG Mobile UC nedir ondan bahsedelim.

PUBG UC yükleme nedir işe yarar

PUBG UC , PUBG Mobile oyununda oyun içi değerli eşyaları silahlar kıyafetler yükseltmeler gibi şeyleri satın almaya yarayan oyun içi alışveriş sistemidir. Uzun ismi Unknow Cash olan bu para birimi ile oyun içinde alışveriş yapmanız mümkündür. PUBG UC yükleme işlemini oyun içinden yapabildiğiniz gibi diğer sitelerden de yapabilirsiniz.

PUBG Mobile UC ücretleri ne kadardır?

2000 uc 150 tl civarı , 70 uc 8 tl gibi bir fiyatı vardır. Oyun içinden Kredi yada Banka kartınız ile Pubg Mobile Uc almanız mümkün. fakat dediğimiz gibi PUBG UC yükleme işlemini başka sitelerdende yapabilirsiniz. size tavsiyem güvenilir bilindik sitelerden yapmanız. çünkü bazı insanlar bunu su istimal edebilirler ve sizin paranızı alabilirler.
PUBG UC yükleme için Güvenli siteleri nasıl bulabilirsiniz ? bunun için önceden alışveriş yapan arkadaşınız yada tanıdığınız varsa aynı siteleri kullanabilir yada Google sitesinde PUBG Mobile UC yazarak üst sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobile UC nasıl yüklenir?

Kredi kartı yada Banka kartı ile aldığınız PUBG Mobile UC ler aynı anda hesabınıza yatmaktadır. Fakat bazı siteler önce sizden parayı havale etmenizi isteyeceklerdir. Havale işleminden sonra PUBG Mobile UC hesabınıza yüklenecektir.

PUBG Mobile UC Kod nedir?

Oyunda kod girilen bir bölüm bulunmaktadır. sahip olduğunuz kodu buraya girerek hesabınıza PUBG Mobile UC yüklenecektir.

PUBG Mobile UC hilesi nedir?

Arkadaşlar böyle şeylere inanmayın. sizi bu şekilde hile diye kandırıp hesabınızı almak isteyen kişiler olabilir. hileyi yapsanız bile oyun yöneticileri sizi banlama olasılığı çok yüksektir. O yüzden PUBG UC satın alma işlemlerinizi yukardaki belirtiğimiz şekilde yapmanız sizin için güvenli olacaktır.

PUBG Mobile UC Vodafone nedir?

Vodafone bazı kampanyalarında size bir kod veriyor. Uyumlu Genç Oyun ve Redli Genç Oyun Tarifeliler yanımda uygulamasında kampanalarda ki kodu kullanarak uc kazanabiliyorlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • VツEツNツOツM’2 yıl önce
 • Bana 8000 uc lazim lutfen yolayin

Sıradaki içerik:

Emui 11 güncellemesi ne zaman gelecek

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478