Game Of Sultans Hilesi Hakkında

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Hile Hakkında

Herkese Merhaba. Hepinizin ”Game Of Sultans Oyununun hilesini” yada Game Of Sultans hileli Apk‘sını aradığınızı biliyorum. Bugün paylaşacağım konu Game Of Sultans hilesi ile ilgili olacaktır ve konunun sonunda da size  yatırdığınız parayı geri alarak yapılan hileden bahsedeceğim.

Oyunda hepimizin merak ettiği konu elmas hilesi bulup daha çok eşya alayım ve daha güçlü olayım. Arkadaşlar şuan oyunda bir program yükleyeyim de elmas gelsin yada Game Of Sultans elmas kodu alayımda hesabıma 20.000 elmas yüklensin diye bir şey yok. internet sitelerinde gezerken yada Google’a elmas hilesi diye aratıp bulduğunuz sitelerin hepsi düzmecedir. Gerçeklikleri yansıtmamaktadır. gerçeklikleri yansıtmadıkları gibi birde sizin hesaplarınızı çalma gibi uygulamalar yada özel sistemler geliştirerek şifrelerinizi ele geçirerek oynadığınız oyunları elinizden alma çabaları içerisindelerdir.

Game Of Sultans Hesabımı korumak için ne yapmalıyım

Şunu söylemeliyim ki kesinlikle oyuna giriş bilgilerinizi diğer insanlarla yada herhangi bir siteye girerek kimseyle paylaşmayın. Hepinizin hesaplarınıza ne kadar emek yada para harcadığını tahmin edebiliyorum. Sizi yönlendirdikleri sitelere kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeyin. hiç bir şekilde kimse size elmas göndermeyecektir.

Game Of Sultans da iyi oyuncular bu kadar para harcıyor mu?

İyi oyuncuların hepsi bu kadar para harcıyor desem yalan olur. ama bulunduğum server de kişisel olarak tanıdığım kişilerin bu oyuna çok para harcadıklarını gördüm. vip7 vip8 olan tanıdıklarım var. vip12 olan kişiler bu kadar para harcamışlar mıdır. Eminim ki bu paraları harcayanda vardır. Ama bazı taktiklerle yatırdığı parayı geri alıp Google play storeyi yada game center ı kandırmaya çalışanlar vardır.  Game Of Sultans yöneticilerinin bu konuyla ilgili bir çalışma yaptıklarını düşünmüyorum. adminler çok işlevsiz kalıyorlar. bir küfürlü konuşma sonunda bile karşı tarafa bir ceza yaptırımı olmuyor. insanlar birbirlerine küfürler yağdırıyor hiç bir şey yapamıyorlar. Bence böyle şeylere bakmadan oyunumuzu oynamaya çalışalım

Merak ettiğiniz şeyleri konu altında sorabilirsiniz. İyi Oyunlar. Game Of Sultans ile İlgili İpuçları İçin Tıklayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG UC Yükleme Nereden Yapılır? 2020

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478