PUBG Mobile Sezon 16 Başlıyor, Yeni Öğeler ve Modlar

PUBG Mobile Sezon 16
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Sezon 16 Başlıyor, Yeni Öğeler ve Modlar

PUBG Mobile Sezon 16 ile Tencent tarafından yapılan battle royale oyunu, güncelleme sürüm 1.1 ile yine çeşitli yeni içeriğe sahip. Bu güncelleme aynı zamanda 16. sezonun başlangıcını da işaret ediyor. Bu güncellemede Tencent, PUBG Mobile‘a çeşitli yeni dokunuşlar getirmek için ünlü PC FPS oyunu Metro: Exodus ile işbirliği yapıyor. En çarpıcı olanlardan biri, muhtemelen PUBG Mobile ve Metro: Exodus yeni bir oyun olan Metro Royale modunun varlığıdır. Bu modda bir bekleme odası, ekipman oyun içi para birimi ve ana PUBG Mobile oyunundan ayrı bir moda sahip bir harita vardır.

PUBG Mobile Sezon 16 Yenilikler

Örneğin Metro Cash, Black Market adlı bir dükkanda çeşitli silahlar, kostümler, zırhlar var. Satın almak için yalnızca Metro Royale modunda kullanılabilen bir oyun içi para birimidir. PUBG Mobile‘ın normal modu (UC) ve  (AG) adı verilen parayı kullanır. Her iki para da Mağazadan ürün satın almak için kullanılabilir. Yeni  Erangel Haritası iyi bir moda dökülmüş olsa da, Metro: Exodus’un PUBG Mobile’ın normal modundaki  bir istasyon ve metro hattına dönüştürülen Erangel yeraltı haritası üzerinden tam olarak hissedebilirsiniz. Erangle Metro haritasında battle royale modunu oynarken, oyuncular metro istasyonuna gitmek için sayılarla işaretlenmiş birkaç ilgi noktasına  gidebilir.

Metro: Exodus‘un simgesi haline gelen bu yerde oyuncular, mümkün olduğunca çok Metro Malzemesi toplayarak bunları oyunun tipik özelliği olan çeşitli oyun içi öğelerle takas edebiliyorlar, bunlardan biri de Albay Miller’ın kostümü. Ayrıca Royale Pass’ı 600 UC değerinde Elite seviyesine  yükselterek elde edilebilen Artyom, Anna ve Night Terror kostümleri gibi 4A Games tarafından yapılan oyuna özgü çeşitli oyun içi öğeler de vardır.

PUBG Mobile Sezon 16 Güncelleme İndir

Diğer güncellemeler arasında diğer silahlarla eşleştirilebilen M203 Bombaatar silahlar var. Yepyeni bir Metro havalı tüfek  ve düşman araçlarının hareketini engelleyebilecek bir Diken Tuzağı tuzağı bulunuyor. Ayrıca,  oyuncuları 60 günde yalnızca bir kez sunucu değiştirmeye sınırlayan, silahları ve diğer oyun öğelerini ayarlayan bir sistem güncellemesi de var. Şimdi, yukarıda bahsedilen çeşitli yeni içeriğin keyfini çıkarmak isteyen oyuncular için, PUBG Mobile oyununun en son sürümünü Google Play Store veya Apple Apps Store üzerinden indirebilirsiniz.

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur? PUBG Mobile’da herkes Pro Oyuncu olmak istiyor. PUBG Mobile muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülen Android için...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends Adventure APK 1.1.207 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478