Portal Apk

Portal APK Ücretsiz Mod 79 İndir

Portal Ücretsiz Apk İndir Google Play'de 9,99 ABD dolarıdır. Bu oyunun APK ve OBB dosyalarını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Orijinal Apk
 • Dosya Boyutu İngilizce
 • ÜreticiNVIDIA Lightspeed Studios
 • İşletim Sistemi Android

Portal APK Ücretsiz Mod 79 İndir

Portal, birinci şahıs bir bulmaca oyunudur. İlk bakışta, bu oyun oyuncular konusunda oldukça seçici, ancak oynanışı ve içeriği yeni bir yönde tasarlandı, oyuncular için bir cazibe yaratıyor ve onlara bir sanat alanında olduklarını hissettiriyor. Aslında, Portal çok popüler. Windows, Xbox 360 ve PS 3 gibi popüler konsol platformlarında 2007’den ilk piyasaya sürülmesi. Android, bu oyunun Portal Ücretsiz Apk İndir ve Google Play’de 9.99 dolara satılıyor.

Portal Ücretsiz Olarak İndir

Portalın bir dizi çarpıcı özelliği vardır ve konu, inceleyeceğimiz ilk kısımdır. Oyun, Chell adında bir kadın karakter etrafında dönüyor. GLaDOS tarafından işletilen uzay bilimi istasyonunda kazara kötü niyetli bir yapay zeka projesinde deneyci olur. Deneyler, The Aperture Science Handheld Portal Device adlı yeni bir silahın test edilmesini içeriyordu. Bu silah, insanların anında yeni bir konuma ışınlanmasına izin veren bir portal oluşturabilir.

Chell, bir yorgunluktan sonra uyandı ve tehlikede olduğunu gördü. GLaDOS, ateşe iterek onu öldürmeye çalışıyor. Ama şans eseri, Chell’in bir portal oluşturan bir silahı var. Bu, GLaDOS’un beklemediği bir şeydi ve kahramanın hayatta kalmasına yardımcı oldu. Şimdi Chell’in hayatını kurtarmak için kaçmasına yardım etmelisin.

Portal Nasıl Oynanıyor

Portal’da, ana karakter Chell’i kontrol edecek, D-pad düğmesini kullanarak bu tehlikeli uzay bilimi merkezindeki laboratuarlarda gezineceksiniz.

Portal Ful Sürüm indir

Oyundaki her aşama bir alana ve bir laboratuvara karşılık gelir. Chell kaçışına giden tek kapı var. Kapıyı bulmak için gizli anahtarları aramanız, bunları sırayla etkinleştirmeniz gerekecektir. Tabii ki, portal silah çok önemlidir. Laboratuvarda tehlikeli tuzaklardan kaçmak için bu silahı nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekecek.

Tabandan kaçmak için, Chell GLaDOS’u yok etmelidir. O, tüm bilim istasyonunu ve laboratuvarı kontrol eden AI’dır. GLaDOS’un beyin organları her yere dağılmıştır. Laboratuvarları geçerek onu yok edebilir ve bu tehlikeli yerden kaçabilirsiniz.

Portal Oyun Modları

Hikaye tek oyunculu moduna ek olarak, Portal, bazı özel ilerlemelerde ilerledikçe bir dizi yeni modun kilidini açar.

Özellikle, meydan okuma modu, gelişmiş mod ve işbirliği modudur. İşbirliği modu, bazı yeni karakterlerin görünümünü ekler. Diğer iki mod, laboratuvarda daha yüksek bir zorluk ile bulmaca çözmeyi içeren tek oyunculu moddur. Bu, laboratuvarın silahlar, zehirler, bombalar ve lazerler gibi daha ölümcül tuzakları olduğu anlamına gelir.

Portal’ın içeriği oldukça uzun ve detaylıdır. Özellikle oyun, herhangi bir kesme sahnesi olmadan sorunsuz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle hikayeyi tam ve sürekli olarak yaşayacaksınız. Portal çok fazla yönlendirmeye sahip değil. Oyunun bulmacasını çözmek için birçok yol bulmanız gerekecek. Örneğin çıkış kapısını ararken, GLaDOS parçasını tepeden sarkarken nasıl yok edeceğinizi merak edeceksiniz? Portal silahlarını kullanarak ve haritadaki diğer widget’larla birleştirerek bunu yapabilirsiniz.

Portal, oyuncuların biraz yaratıcılığa ve hayal gücüne sahip olmasını gerektirir. Aksi takdirde oyuncular çözümü bulmakta zorlanacaktır.

Portal Grafikler

Son derece etkilendiğim bir şey de grafikler. Daha önce deneyimlediyseniz veya yayıncının resmi fragmanını izlediyseniz, Portal’ın grafiklerinin çok güzel olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Ayrıntılı olarak 3 boyutlu grafik platformunda tasarlanmıştır. Teknolojinin henüz tam olarak gelişmediği 2007’den itibaren çıkan sürümde Valve’in detaylı grafiklere sahip, gerçekçi ve güzel harika bir oyun yarattığını belirtmekte fayda var.

Android için Portal APK’sını indirin

Portal Ücretsiz Apk İndir ilk serisindeki ilk sürümdür. Bu gişe rekorları kıran oyun serisinin açılış silahı, sonraki sürümler için oyunculardan büyük ilgi gördü. Artık Portal oynamak için büyük bir konsol cihazına ihtiyacınız yok. APK ve OBB dosyalarını ücretsiz olarak indirin, oyunun tamamını Android cihazınızda deneyimleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478